Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fosolka8921832137194371974

Białe kozaczki- co w końcu z nimi?

Polecane posty

Gość fosolka8921832137194371974

Co z nimi w koncu? ja np mam takie do pol lydki na szpileczce i zakladam je np do kosciola. nie chodze w nich na co dzien:D ale jakie jest wasze zdanie? czy to naprawde niedopuszczalne?? jak dla mnie to mozna eksperymentowac itd ale... ciekawa jestem waszej opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mje sie bardzo podobaja białe kozaczki i sama mam 3 pary. Jedne są nwet ze złoto-rużowymi ornamentasmi. są słitaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
hmm, ok. podkreslam, ze to powazne pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
dlaczego kojarza sie z kiczem? a czarne lateksy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ta folia
białe kozaki sa wieśniarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
rozwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
nooo, na pewno macie swoje zdfanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nosi biale kozaki
?! teraz nosi sie czarne albo brazowe!! biae sa blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nosi biale kozaki
bo ju zdawno wyszły z mody, tak jak białe skarpetki u facetów, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
?? wypowiadacie sie dosc nieskooordynowanie.. ale przyszlam tu zaczerpnac opinii publicznej. uzasdniajcie swoje zdanie. wielkie grochy tez wyszly z mody i wrocily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
fakt, do zadania pytania sklonil mnie temat innej osoby. ale chce poznac odpowiedz na moje pytanie. jesli nei potrafisz uzasadnic swojego zdania-odejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umisz podać powodu czemu mam iść. Zostaje zatem. Razem z buciczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje że nie jest to nic złego tak lateksowe długie buty jak białe kozaczki aczkolwiek ludzie postrzegają czarne lateksy przez pryzmat prostytutki delikatnie mówiąc a białe jako dziewczyna z remizy co jest chyba jeszcze gorsze ja np. nie wstydze się powiedzieć że mieszkam na wsi i mam i białe i czarne buty ale najbardziej lubie chodaki takie białe staromodne i nawet jak jade do miasta to je ubieram. Uważam że każdy powinien robić to co lubi i mu odpowiada. pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
no nareszcie jakas normalna wypowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fosolka8921832137194371974
to nie jest latwy teamt bo wiadomo gusta sa rozne. ale chodzilo mi wlasnie o wasze racje DLACZEGO ni i DLACZEGO tak//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmat
wiocha totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One po prostu kojarzą nam się z kiczem, tak jak np. disco polo powiedzmy (oczywiście nie dla wszystkich).. Ale jak się komuś podobają to to powinna być jego sprawa w czym chodzi.. ważne żeby mu się podobały.. Mi osobiście się nie podobają..Nie wyszłabym nawet do sklepu w nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO PASUJE
A CO NAJBARDZIEJ PASUJE DO BIAŁYCH KOZACZKÓW, JAKA SUKIENKA ITP? JAK DLA MNIE BIAŁE KOZACZKI SĄ SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misksa
ja mam białe kozaczki lekko lakierowane platformy na wysokim obcasiku przed kolano na suwaczek,są prześliczne,wyglądam w nich jak śnieżynka,szkoda,że śniegu nie ma,do mini są idealne szczególnie do brązów paują,bardzo zwracają panów uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białe kozaki są ZŁE
są infantylne, dyskotekowe, kojarzą się z głupiutką laseczką. Co kto lubi, dla mnie to straszny kicz. Ogólnie nie lubię dyskotekowych ciuszków, różowo-białego stylu, a już białe kozaczki rządzą w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co jak ktoś
NIE UMIE SIĘ UBRAĆ, dopasować stroju do okazji, oraz dodatków do reszty ubrania to nawet w czarnych kozakach będzie wyglądał tanio i tandetnie. a jak ktoś umie zgrać cały strój i dopasować go do sytuacji to nawet białe buty są ok. Wiele osób pisze ze białe kozaki są tandetne właśnie przez te stronę www.bialekozaczki.pl gdyby była ona o żółtych kozakach to pewnie żółte by były takie tragiczne ;) część ludzi nie ma własnego zdania to je podpina pod zdanie kogoś innego byle wtrącić 3 grosze do dyskusji, nie umiejąc nawet potem uzasadnić opinii. może nieskładnie napisałam, ale chyba wiadomo o co chodzi. dla mnie nic nie jest obciachowe byle było zgodne z naszymi upodobaniami i byle dobrze się w danej rzeczy czuć! a to co noszą inni szczerze mówiąc całe g***** mnie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooo
ja mam białe kozaki na szpilce i nie sądze, ze są wiesniackie czy nie modne. Są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×