Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interested at*

czy wasi mężowie/narzeczeni przy was pierdza?

Polecane posty

Gość Grubsza sprawa
Oo widzę temat nadal żyje :D A co do podejścia to wg mnie kazdy może mieć inne i nie ma się co czepiać... Jak kogoś nie krępuje obecność drugiego w kibelku podczas załatwiania się, to ok... Ja osobiście też preferuję żeby się siebie nie wstydzić z bąkami itp, ale jakoś bym nie potrafił się skupić gdyby w tym czasie wybranka np brała prysznic. No ale co kto lubi :P Jak innym to nie przeszkadza, to ich sprawa, jak przeszkadza to też nie ma się co mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubsza sprawa
Grunt żeby się na siłę nie ograniczać, ale też pewnych barier nie przekraczać :) A te granice są raczej w kazdym związku inne i powinny być już na dizeń dobry ustalone żeby jeden drugiemu życia nie utrudniał, to wtedy się żyje cudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz kurde
chyba macie jakieś grzybice układu pokarmowego albo jecie samą fasolę, skoro to dla was taki problem. :o W pracy też się tak zachwujecie, albo wśród obcych ludzi, na zakupach, w autobusie? Społeczeństwo juz strasznie schamiało, skoro dla niego minimum kultury to objaw sztywniactwa, a puszczanie bąków zbliża. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubsza sprawa
Ojj nie popadajmy ze skrajności w skrajność, bo to prowadzi do nieporozumień... ;) Pod pojęciem "luzu" miałem na myśli żeby jak sytuacja pozwala nie krępować się, ale tak gdzie trzeba się zachować to unikać. Bo niektórzy w temacie sprawiają wrażenie takich jakby ich fizjologia nie dotyczyła i w życiu nigdy nie puściły bąka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zllosnica
mąż nie, za to ja tak :D i to często dosyć, bo nie moge sie powstrzymać hih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onto25
Twój mąż mówi o kobietach LASKI??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam wasze wypociny tu
i mam czasem wrażenie iż niektóre z was robią z siebie takie co w życiu nigdy nie pierdneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×