Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość agraweczka
Mnie to tylko mdli na zapach kawy parzonej:) Przed ciążą nie cierpiałam kawy rozpuszczalnej a teraz tylko taka piję, gorzgą i bez mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraweczka
GORZKĄ:) pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
Ale się rozpisujecie mamuśki! Ja jestem po 2 wizycie - dzidziuś ma 38 mm i termin mi się przesunął z 8 na 12.09. Generalnie wszystkie badania są OK - za 2 tyg wybieram się na USG genetyczne i robię test PAP-A...Mój gin kazał mi się cieszyć z dolegliwości - mówi, że jak zanikają to zwykle jest coś nie tak...No ale zmartwił mnie trochę - mówi, że boi się o mnie - że mogłabym dostac jakiejś zatorowości i że gdy tylko będę czuć dziwne duszności mam jechać do szpitala...no a póki co dalej zastrzyki w brzuch ;( - już miesiąc robię i trochę siniaków się narobiło niestety... Wyszło na to, że schudłam kg przez m-c - ale to mogą być kwestie techniczne wtedy byłam pełniejsza ot co...apetytu nadal nie mam za to mdlości uparcie trzymają - na zmianę z bólami głowy - rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agraweczka witamy serdecznie! My jestesmy już 15 miesiecy po ślubie. Dzidzie planowalismy juz wcześniej tak zeby urodziła sie w moje 25 urodziny ale niestety sie nie udalo i termin lipcowy przeminął. Udało nam sie za 3 razem i bardzo, bardzo sie z tego cieszę. Zaczynalam juz miec dziwne mysli ale jak widać w naszym przypadku do 3 razy sztuka. Mam jeszcze pytanie, gdyz tak jak pisałam wczesniej mieszkam w Bydgoszczy od niedawna i nie mam pojecia co do szpitali, moze ktoś slyszał jakies opinie? Będę bardzo wdzieczna :) Ja też bardzo chcę juz wiosny!!!! Tutaj pada deszcz wieje wiatr i jest ponuro i brzydko!!! Kiedy zacznie widać słoneczko i zieleń?? Pozdrawiam, wszystkie brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**akna** moze wpisz w google \"porod Bydgoszcz\" i cos znajdziesz. Ja tak wpisalam jak szukalam szpitali w moim miescie. Juz mam jeden upatrzony,ale musze zebrac jeszcze wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dor83 własnie tak zrobiłam, ale pomyslałam, że może ktoś Was ma jakieś doświadczenia niekoniecznie osobiste (znajmomych, kogos z rodziny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**akna**Niestety nie znam nikogo kto tam rodzil. Sama polegam tylko na opiniach kobiet,ktore rodzily w moim miescie-Szczecinie.A info zasiegam z internetu. Mamy ten sam problem;) ale mamy jeszcze czas,wiec wszystko sobie ulozymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agraweczka:) ja też właśnie wróciłam z wizyty u lekarza, macica mięciutka więc wszystko ok:)mam planowaną cesarkę póki co ze względu na moje przejścia:P i póki co przez ostatnie 3 tyg przytyło mi się bagatela 200g;p puchatku ja mam mdłości..i to okropne, dzisiaj mi lekarz przepisał jakieś czopki na to, ale nie mam zamiaru ich wykupywać:P póki co radzę sobie jakoś z tym po swojemu;) szkrabek ja, ja, ja też chcę pączków:D i tych w czekoladzie też..mm:Psmaka mi narobiłaś tą wiosną;) cleo nie przejmuj się spadkiem wagi przy notorycznych mdłościach jest brak apetytu a to jest skutkiem spadku przede wszystkim. jeśli lekarz robił usg i dzidzia ma się dobrze to jest dobrze:)ale zamotałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**akna** tak wskoczylam na sasiedni topik z Wrzesnia 2008 i tam jest dziewczyna z okolic Bydgoszczy Evi_22 moze napisz tam,moze Ona cos bedzie wiedziala i Ci doradzi. Dziewczyny co robicie/zrobilyscie na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraweczka
Ja jestem w pracy, więc obiadek robi dzisiaj mój mąż który jest aktualnie na zwolnieniu lekarskim. Dziś jemy rybkę, ziemniaczi i suruweczkę z kapusty kiszonej....mniam:) Już spoglądam na zegarek kiedy bedzie godz. 16;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam agraweczkę rybka smażona ziemniaczki i surówka z kapustki kiszonej plus zupa pieczarkowa(z pieczarek nie z paczki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraweczka
Dziewczyny, powiedzcie a co na przeziębienie?? Bo tak czuje ze chyba cos mnie bierze. Źle sie czuje i gardełko zaczyna bolec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poleciłąbym Ci poleżeć, wygzac sie. Pij dużo herbaty z cytyną i sokiem z malin. Ja na gardło stosowalam hallsy i tamtum verde (ale to jak juz jest bardzo źle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka,mniam,mniam ;) A ja wpadlam na pomysl,ze zrobie schabowego z ziemniaczkami i brokulami. Troche dupka zglodniala i od razu znalazl sie pomysl na obiad ;);) Smacznego brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez dzis pange, wyjatkowo w srodku tygodnia, bo zazwyczaj robie w piatki. No ale Sroda Popielcowa jest tylko raz w roku:) A poza tym ta rybka naprawde mi baaardzo smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agraweczka
To dobry pomysł z tym leżeniem, jutro ide do lekarza wiec może dostanę zwolnienie. Co do obiadku to schobowy mniam mniam, ale dzisiaj środa popielcowa więc bedzie rybka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dzisiaj Środa Popielcowa,a ja zapomnialam. Kurcze jak siedze w Dani to nawet nie mysle o swietach takich jak to. no coz...chyba musze zrezygnowac ze schabowych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora mogłaś sobie darować dzisiaj.. schabowy w ciąży wybaczony;)dziecko ważniejsze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
My staralismy sie o dzidzie od wakacji... W koncu zaczęłam brać kwas foliowy i po 2 miesiacach się udało.... Ze swoim partnerem jestem 8/ lat, ale nie jesteśmy jeszcze małżeństwem... Ślub 18 kwietnia... Więc trzymać kciuki za ładną pogodę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznę od dni postnych: kiedyś na religii ksiądz mówił, że ze ścisłych postów zwolnione są osoby chore i kobiety w ciąży... ;) może więc da się jakoś usprawiedliwić takiego schabowego, w końcu teraz wszystko robimy dla tej malutkiej istotki :) ja miewam mdłości, ale takie bardzo delikatne... najgorsze były w okolicy 8 tygodnia. teraz jestem w 12 (a gdyby liczyć od ost @ to już w 13!) i czuję się coraz lepiej. za to mam gromadę pryszczy! horror!! no i szwankuje mi biodro - od dawna miałam z nim mały kłopot, ale odkąd jestem w ciąży, doskwiera mi dużo bardziej. boję się, żeby to się nie pogłębiło, bo będę chodzić jak inwalidka... ;) a ja dziś nie mam pomysłu na obiad. wróciłam do domu pół godziny temu i jakoś mam to gdzieś ;) u nas pada dziś śnieg... a gdy tylko wyjrzy słońce i jest cieplejszy (:P ) dzień, to rozśpiewują się ptaki i dają nadzieję, że to już wiosna... a tu dupa bo następnego dnia pada jakieś g....ówno z nieba, na chodnikach jest śliska breja, mokro, zimno i w ogóle nie wiadomo co to za pora roku protestuję i domagam się wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiadów niewiele robię odkąd mnie mdłości męczą, robiłam placki ziemniaczane, zapiekanke z ziemniaków i zupę pomidorową, wczoraj zdobyłam się na ryż z piersią zkuraka i sosem do potraw chińskich. i tyle :) reszta mnie obrzydza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusie kochane,miejmy nadzieje,ze wiosna szybko nadejdzie... Pociesze Was troszke:) Wczoraj w Dani byl bardzo sloneczny dzien,wiec wybralam sie do sklepu na pieszo(zazwyczaj dojezdzam samochodem ,bo mam spory kawalek)Przy okazji rozgladalam sie za pierwszymi oznakami wiosny iiiii....cos znalazlam.:) Juz pojawily sie takie malutkie zolciutkie kwiatuszki.Nie wiem jak sie nazywaja,ale sa piekne.Pojawily sie w miejcach,gdzie w ciagu dnia pada duzo slonca. Pierwiosnkow jeszcze nie widzialam... Jutro jade na ploteczki do dawno nie widzianej kolezanki. Za pare tygodni rodzi:):) ma juz taki ...duuuzy brzuszek:D Musimy sie nagadac,bo pewnie dlugo znowu nie bedziemy sie widziec. Kochane usmiechnijcie sie,jutro bedzie lepszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placki ziemniaczane... ja chcę placków ziemniaczanych!!! :D zazwyczaj ich nie robię, bo mężuś ich nie lubi... jak można nie lubić placków ziemniaczanych? aż mi ślinka pociekła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko kochana mam dokładnie taki sam problem z pryszczami. są na twarzy, na dekolcie i na plecach. dziewczyna ja nigdy nie miałam pryszczy na plecach i na dekolcie. teraz czuje się z tym strasznie. czy myślicie, że te problemy potrwają do końca ciąży? czy jest szansa że to skończy się wcześniej? p/s ja też nie lubię placków ziemniaczanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja bardzo lubie placki ziemniaczane :) i też bym sobie zjadła :) Co do pryszczy to też raczej ich nie miewalam a teraz zaczyna mi ramiona wysypywać... bubububub straszne aż do takiego stopnia ze mnie wczoraj stanik urazał.... Chciałam Wam juz życzyć dobrej nocki :) Uciekam wziąć prysznic i się kłądę :) juz sie nie mogę doczekać :) Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×