Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Sylwinka fajnie jak tak naokoło Dzieciaczki... wczoraj byłam z 3 letnim siostrzeńcem męża na lodach i wszędzie spacerowały kobiety w ciąży.... słodki jest ten mały chociaż straszny łobuz a jak się wysmarował lodami? oj byście nas widziały,sama się śmiałam:):) ale dałam radę..... i ile radości :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, aska1978 moj synek ma 3,5 roku i tez straszny łóbuz ciagle za nim latam z brzuchem...a jak je cos to tez odrazu brudny zawsze w pracy mam drugie ciuchy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabku ja też często miałam takie bóle w okolicach pępka i gin powiedział, że to nic złego....czasami takie są.... może faktycznie Małe się huśtają...:) ja je miałam po jakimś wysiłku, np po dłuższym spacerze..... ale od jakiegos czasu się skończyły i prawie w ogóle nie boli mnie brzuszek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku a wiesz co najlepsze bo po tej całej wyprawie na lody jak szwagierka go zabrała to zaraz jej zasnął w samochodzie i tak się zesikał, że przemoczył całego pampersa, spodenki i fotelik....:):):) czyli spacer z ciocią udał się a mama miała sprzątanko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuszki!:) Ja o dziwo czuję się dzisiaj dobrze, wczoraj nie wzięłam ani jednej no-spy bo aż tak mocno mnie nie bolało. Byłam również u swojej koleżanki która ma dzidzię prawie 4 miesiące, ale powiem Wam, że mała jest tak przyzwyczajona do trzymania na rękach, że inaczej nie uśnie ani nie poleży w łóżeczku. Ehh.. ja nie wiem wogóle jak to będzie u mnie, ale napewno będzie najmłodsze i najbardziej rozpieszczone:) Basieńko nie umartwiaj się tak, ja też mam czasami takie dni, że się martwię o dzidzię ale zupełnie nie potrzebnie, a tylko siebie zadręczasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) strasznie dziekuje za slowa pocieszenia. Asko masz racje ja sie za bardzo przejmuje ale ja tak mam a jesli chodzi o ciaze to juz calkiem:( choc wiem ze to nie jest dobre...jestem pod stala opieka lekarza ale wizyty mam co 3,5 tyg i czasem sie boje ze cos jest nie tak miedzy wizytami a ja o tym nie wiem... Justa super ze mialas okazje do takiego spotkania:) ja Asko chodze czesto na spacery z moim dwuletnim siostrzencem:) i kazdy bierze mnie za mame;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja tylko chciałam sprostować mój wczesniejszy wpis. Miało być tam na 11 tygodni przed porodem a nie dni ! Już Wam się nie wcinam... Spokojnej ciąży i lekkich porodów życzę! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam, juz chwile mnie nie było, ale wszystko nadrobiłam. Jak tak poczytam o tym jakie kto ma problemy to dochodzę do wniosku że ja czasem swoje wyolbrzymiam. Każdemu się wydaje że on to ma chyba najgorzej, a tu się okazuje że jednak nie... Z jednej strony dobrze, bo człowiek wrzuci trochę na luz, no ale z drugiej źle bo nikomu źle się nie życzy, nie za przyjemnie czytać o cudzych problemach.... No ale dość tych żali, już się nie mogę doczekać wtorku bo idę na badanie, USG.. I synka zobaczę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do becikowego owszem mozna starac sie wczesniej ale zeby je dostac trzeba pobierac jakis tax co prawda nieopisuja tego na stronie ale wiekszosc moich znajomych tak mowi wiec moze trzeba sie jeszcze upewnic czy nie lepiej wstrzymac sie do momentu narodzin dzidziusia jesli niepobieracie teraz, No na 100% pewna nie jestem trzeba sie upewnic jeszcze i to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ga-ga - nie uciekaj, co będziesz sama siedzieć nie wiadomo gdzie... dołącz się tu będzie po prostu topik wakacyjnych dzieciaczków :):):):) justa140283- wydaje mi się ze nie zaszkodzi zrobić badania moczu, opuchnięte nogi mogą być ale rano powinno być ok, po przespanej nocy. możesz też ograniczyć spożywanie soli... bo ona powoduje większe obrzęki i zatrzymywanie wody w organizmie jeśli jest w nadmiarze. Skrajnym przypadkiem jeśli taka opuchlizna będzie się utrzymywać może być zatrucie ciążowe i dlatego mówię o zbadaniu tego moczu.. ale jak Żyrafa przeczyta to powinna ci coś bardziej medycznego doradzić.. bo ja tylko jako ciężarna ze stażem :D:D:D:D:D Sylwinka- gratulacje dla koleżanki!!! na pewno bardzo szczęśliwa :) basia- dziewczynko kochana ty żyjesz w ciągłym stresie .. postaraj się nie zamartwiać, zobaczysz będzie dobrze... jeśli byłoby coś bardzo niepokojącego to chodziłabyś co tydzień na wizyty albo do szpitala by Cię skierowała na siłę.. ciesz się z tej ciąży bo przeleci a Ty nie będziesz wiedziała kiedy... w tych czasach bardzo duża ilość to ciąże zagrożone a jednak jest ogromny odsetek szczęśliwych porodów!! Angielki :D ale tu Was dużo :D:D:D ale fajnie że w obcym kraju Was więcej i możecie sobie coś doradzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajne powinno byc wiecej organizowanych takich spotkań . Szkoda że nie mogłam isc z moim m ,byłam z siostra a większosć dziewczyn była z swoimi facetami aż byłam w szkoku ze było ich tak wielu .Te nózki to pewnie od jazdy samochodem musiałam się nawciskać gazu i sprzegła wezę magnez i odpoczne po zrobieniu obiadku .Gotuje dzisaj -ziemniaczki młode z koperkiem maslanka mizerie i kotlecik. Jeśli do jutra nie przejdzie to zadzwonie do mojej p. doktor i poczytam cos w internecie na ten temat . U MNIE TRUSKAWKI SĄ PO 8 /7 ZŁ Za tydzień beda jeszcze tańsze i bardziej dojrzałe :)Ale arbuz był po prawie 3zł w biedronce to dosc tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Koliban w imieniu koleżanki dziecko to największe szczęście :) Gaga a Ty wracaj tu koleżanko i to szybko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem brzucholki, Koliban fajnie, że się pojawiłaś. Ostatnio mało do nas zaglądasz i musisz się poprawić :) Puchatek przywołuje Cię do porządku :) GaGa pewnie, że pisz z nami ile tylko będziesz chciała. Nasz topic jest otwarty dla każdego i od początku mówiłyśmy, że im nas więcej tym lepiej :) Nika zgadzam się z Tobą, że ja też nieraz swoje problemy wyolbrzymiam. Jak mi się dzidzia w poniedziałek nie ruszała to myślałam że zwariuje. Sama siebie nakręcałam. A ona może po prostu miała gorszy dzień i nie miała ochoty na figle. Ja już byłam gotowa jechać do szpitala bo moja wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach i podsłała najgorsze scenariusze. Ale taki już chyba urok nas mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa z tymi truskawkami po 7 zł to raj:) przed chwilką wróciłam ze sklepu i u nas są po 11. kupiłam pół kg i kg winogron i będę za chwilkę robić ciasto z kremem karpatkowym, owocami i galaretką, a na wierzch bita śmietana.... a co w ciąży można, prawda???? jutro jadę do Mamusi to zabiorę kawałek do kawki, zrobimy sobie razem Dzień Matki, bo we wtorek nie będziemy się widziały( za daleko od siebie mieszkamy)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban dziekuje za pomoc:) :) :) Masz racje :)po nocy nogi powinny być wypoczęte . Idę do lekarza pierwszego kontaktu w poniedziałek po skierowanie na badanie moczu i morfologi przepisuje mi na kase chorych i nie musze płacic bo lecze sie u gin. prywatnie, wiec mu wspomne o tych nogach powinien coś wiedzieć na ten temat . Staram sie jak najmniej solić ale ogranicze spozywanie soli do zera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale narobilyscie mi ochoty na te truskawki u mnie to nawet szczerze nie wiem po ile sa:) ja siedze i sie ucze a jeszcze tak duzo zostalo a tu juz jutro zaliczenia... a u mnie tak strasznie ciemno i pochmurnie:( najchetniej to bym poszla spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie truskawki sa po 16,50!!!!!! Ale ja wczoraj zjadłam już 4 z własnego ogródka :) A na obiad mam ziemniaki duszone, maślankę, jajko sadzone i szpinak.... Mi dziś humorek dopisuję bo po 15 jadę po swojego męża którego nie widziałam od wtorku rana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko domyslam sie jaka musi byc w Tobie radosc:) a tak to mieszkasz sama? ja dzis robie tylko nalesniki, bo nie mam za bardzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa fajnie masz że lekarz Ci badania przepisuje na kasę chorych ja chodzę prywatnie do ginekologa i za badania musiałam zapłacić 16 zł :) a truskawki u Was to są tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu- mój M odbywa jeszcze służbe wojskową.... I przyjeżdża na weckendy... Ale na szczęście 23 czerwca wychodzi..... Tak mieszkam z mężem sama... Ale na szczęście mamę mam bardzo blisko i jeśli jestem sama to większość czasu spędzam u niej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. A ja właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam 1kg truskawe u mnie są po 7zł. Jak tylko m wsztanie to zrobie pyszny koktajl, a teraz sobie wzie,łam troszkę na miseczkę i jem bo są przepyszne :) Na obiadek mam dzisiaj krokieciki z pieczarkami i serem i do tego barszczyk, a na deser będzie pyszny koktajl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja też uważam, że powinnaś iść na badania, zrób wyniki z moczu i krwi... może masz niedobór magnezu? ja na obiad robię kapuśniak z kiszonej kapusty i placuszki z jabłkami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie robie sobie chwilke przerwy w nauce i biore sie za nalesniki. Czytam i czytam i mi sie wydaje ze nic nie umie:( Ewelko ja rozmrazam jagody i zrobie sobie koktail bo narobilyscie mi ochoty, mama dzwonila ze u nas sa po 10 zl truskawki, poczekam jeszcze troche az potanieja a zreszta juz mam swoje w ogrodku tylko zielone;) napalilam sobie w kominku bo u mnie tak ciemno i szaro ze brr, az sie nic nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:) dostalam zwolnienie na 2 tygodnie z mozliwoscia przedluzenia.tak wiec wystarczy ze przedluze potem na kolejne 3 tyg i bede juz mogla na macierzynski isc. teraz tylko czekam na odpowiedz od szefowej,bo wyslalam jej wiadomosc o tym ze nie wroce juz do pracy.jestem ciekawa jej reakcji. jesli chodzi o ten dokument MAT B1 to po tym jak mnie zaczeli odsylac od lekarza do lekarza,od szpitala do gp okazalo sie ze mam po niego jednak do GP isc,wiec znowu czeka mnie kolejna wyprawa:( dzwonilam tez do poloznych i jestem zalamana.zgadniejcie na kiedy mam spotkanie????:( NA 17GO CZERWCA!!!!! jak to mozliwe????? zmieniam szpital bo sie przeprowadzam wiec moze w nowym szpitalu lepiej sie mna zajma,ale swoje przeszlam i szok pozostaje. :( a wlasnie kochane,z jakich okolic Londynu jestescie???? jest ktos z okolic Harlow,Stansted,Barking(przenosze sie na Harlow za tydzien)?????? obecnie mieszkam na wood greenie,ale juz tylko przez kilka dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłyście mi smaka na truskaweczki w każdej cenie choc najchętniej zjadłabym takie prosto z ogródka :D mam zapytanie o becikowe w POLSCE : jakie dokumenty są potrzebne? Słyszałam,że lekarz wystawia zaświadczenie, że prowadzona była ciąża przed 10 t.c - ponieważ ja zmieniłam lekarza czy takie zaświadczenie może mi wydać obecny lekarz na podstawie wpisów z karty ciąży? ............bo nie chciałabym iść do mojej poprzedniej ginki jak tak nagle przestałam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Witam! ale mi narobiłyście ochoty na truskawki, tutaj w uk są już dawno ale raczej nie smakują jak Polskie.Truskawki angielskie są jak marchewki, można je chrupać.Na szczęście za 3 tyg już w Polsce, więc pojem sobie.. Dzidzia miała chyba czkawkę, bo czułam takie rytmiczne skurcze w brzuszku..Wczoraj już się martwiłam bo dzidzi od rana znaku żadnego nie dała, więc powzięłam radykalne środki i zjadłam coś słodkiego a za chwilę coś odkopało że smakowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
ja mieszkam w Northampton, jakieś 100km od londynu, a po moje matb1 mam iść 1 czerwca. Jestem ciekawa czy wypisze mi te dokumenty, aż się boję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto gratuluje ze udalo Ci sie zdobyc to zwolnienie:) moj maluszek dzis tez cos malo ruchliwy ale moze jemu tez pogoda przeszkadza:) tak lubie patrzec na brzuszek jak skacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×