Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

moja mama tez ma C a jak wyslalam jej w prezencie biustonosz D to byl bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niestety odpadam. Cyce są duuże i mam porządne E a jeden biustonosz nawet F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boje ze przez te moje porzadki i ciagle lazenie a nieodpoczywanie wywolam przedwczesny porod... ciagle mi sie nasuwaja rozne mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Puchatku bardzo proszę :) magdakate co do wizyty to mam co 3 tyg ale nie mam usg. Tylko serduszka sluchamy. Teraz to pewnie bedę miala pod koniec sierpnia dopiero usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet wizyt u lekarza nie mam:( pierwsza mialam w 17 tygodniu a teraz dopiero w 37. z polozna powinnam sie spotykac juz co dwa tygodnie ale moja stwrierdzila ze jak nic sie nie dzieje to dopiero w 32 tygodniu mam sie z nia zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mala, jedz dużo produktów bogatych w żelazo: brokuły, buraczki, natkę pietruszki i zielone warzywa, oraz wszystko co jest bogate w witaminę C, bo to ułatwia wchłanianie żelaza. Unikaj łączenia potraw bogatych w żelazo z nabiałem - bo on utrudnia wchłanianie żelaza (np. nie jedz płatków z mlekiem - płatki są bogate w żelazo, ale mleko nie pozwala mu się w pełni wchłonąć). Jedz też produkty bogate w błonnik: owoce ze skórką, pełnoziarniste pieczywo, bakalie, bo przy preparatach żelaza grożą Ci zaparcia. Możesz dodatkowo łykać kwas foliowy, bo on wpływa na produkcję nowych erytrocytów. Magdakate, pod biustem jest ok, ale ja niestety mam solidne E, ze wszystkich D się wylewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate możesz przeciez zwrócić te biustonosze, albo wymienić na inny rozmiar, to gwarantowane prawo zakupów internetowych, że możesz zwróić towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny!:) co do zakupów tez bym chciała dokupic już potrzebne rzeczy, poprać ciuszki i przygotować kącik dla małego, a tu lipa bo remontu końca nie widać:P co do gruszki, nie myslałyści o fridzie?? nie wiem jeszcze jak u nas w szpitalu jest z ciuszkami dla dziecka, ale wezme swoje, bo poprzednio byłam skazana na szpitalne i byłam niezadowolona bo te ciuszki w większości wybrakowane tzn brak guzików, zapięc itp.jak to w szpitalu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa co do butelek to jak dla mnie warto mieć ze dwie, bo fakt że przyda sie jak chcemy dawać herbatke, albo np ja odciagałam pokram, jak chciałam na czas karmien ia gdzieś jechac:) co do tych zakrętech Żyrafko to chyba sa takie kapsle do zakupu, trzeba poszperać na allegro, chodzi o to że wyjmujesz smoeczek i zamiast niego wkładasz ten kapsel i masz butelkę z zakrętka którą możesz mrozić np:) ja kupowałam butelki w zestawie i miałam te kapsle w opakowaniu, ale chyba mozna dokupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka ta lista zakupów fajowa, pozwoliłam sobie ją skopiować i się na niej opierać.Dzisiaj kupiła sobie na allegro kilka pieluszek tetrowych kolorowych i zwykłych, kocyk polarowy. Staram się systematycznie coś kupować bo boję się że nie zdążę. Stanik niestety na mnie też będzie za duży, ja noszę 36C.. Dzisiaj strasznie boli mnie głowa, pewno przez te bolące ząbki wiec zaraz uciekam spać..papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Stelka, dokładnie o to mi chodzi! Tylko na allegro nie znalazłam tych kapsli, poszukam może za jakiś czas ktoś wystawi albo znajdę je gdzieś w prawdziwym sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafo wiem że trudno je kupic, raz tylko trfaiłam na taka aukcję, trzeba obserwować, alebo spytać któregos sprzedawce czy jest taka opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Podczytuje was codziennie ale jak zwykle mam mało czasu na pisanie! Moim zdaniem do szpitala dobrze mieć: 1.http://www.allegro.pl/item673368173_podklady_poporodowe_dla_kobiet_bella_gratis.html Miałam dwa opakowania i wystarczyły.Potem używałam już zwykłych podpasek. 2.http://www.allegro.pl/item674537653_siatkowe_wielorazowe_majtki_poporodowe_hartmann_2.html Świetne majtasy.Fajnie trzymają podkłady i przepuszczają powietrze.Nawet potem używałam ich w domu w czasie połogu. 3.tantum rosa- to taki proszek który rozpuszcza się w wodzie i polewa się tym krocze (w razie nacięcia), które potem łatwiej się goi.Działa cuda! 4.Bepanten-maść na brodawki.Uratowała mi życie.Rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o butelki to warto mieć nawet wtedy gdy karmi się piersią bo czasami trzeba podać piciu lub herbatkę na kolkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,u nas malowanie ,wiec nawet nie mam kiedy siasc do komputera bo wszedzie cos lezy ;/ naiszcie mi prosze jakie wozki polecacie , bo my juz zglupielismy. i nie wiem co wybrac, a czas sie zdecydowac ;/ pozdrawiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. też jestem! Co tam u Was? wybrałam sie o 7ej do laboratorium, ale zapomniałam o kupieniu pojemniczka na mocz.zeszłam całe miasto i niestety nigdzie nie kupiłam, bo wszystkie apteki otwarte dopiero od 8ej.. Wróciłam do domu zmęczona i zła, bo muszę jutro znowu lecieć do szpitala. a trzeba wcześnie rano bo masakrycznie długie kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska miałaś mego pecha. a w tym laboratorium co byłaś to nie dali Ci?ja to staram się mieć zawsze jakiś pojemnik w domu na zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak człowiek jest gapa i ma sklerozę to tak jest:)ale przynajmniej na śniadanie miałam świeże bułeczki i fajną wędlinkę hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak Wam powiem jaki miałam sen to sie uśmiejecie. Mąż miał z rana ubaw.... otóż mój Ukochany znalazł sobie jakąś 19stkę i zostawił mnie tuż przed porodem.....i jak się obudziłam to mówię do niego Ty zdrajco jak mogłeś? to zrobił takie oczy i o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Asiu to ja tak mialam kiedys z glukoza, poszlam na badanie a okazalo sie ze trzeba miec swoja a wszystkie apteki od 8 dobrze ze bylam samochodem to pojechalam do apteki ktora pelnila dyzur:) dzis w nocy nie moglam spac jakos ciezko mi sie oddychalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze spaniem nie mam problemów:) zasypiam jak tylko przyłoże głowę do podusi. Żeby tak Małe fajnie spało byłoby świetnie:) U nas fajnie chłodno na dworze, rano padało a teraz zaczyna wyglądać słońce..chyba włączę pranie. dokupiłam kilka fajnych kaftaników i śpioszków dla Bąbelka i trzeba przeprać i wyprasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Akna, właśnie o coś takiego mi chodzi :) Skoro sprzedają to w takich pakietach, poszukam w normalnych sklepach, zobaczę ile kosztują i może zaoszczędzę na przesyłce ;) Właśnie wstawiłam pierwszą pralkę z ubrankami - na pierwszy ogień poszły róże ;) Jednak piorę w 60 st, z programem intensywnego płukania. I tak będę te ubranka prasować, a wiele z nich było już upranych przez babcię, więc pierze się teraz drugi raz. Okazało się że mam mnóstwo różowych ubranek.... Bynajmniej to nie ja je kupiłam, wszystko pochodzi z zakupów mamy i babci.... Ja teraz ile razy coś kupuję pilnuję, żeby było w kolorach neutralnych, bo co za dużo to niezdrowo... Gdy mąż zobaczył szafkę, w której połowa ubranek jest różowa, złapał się za głowę. A ja ciągle mam nadzieję, że 3 USG się nie myliły i że to naprawdę będzie Barbara a nie Barabasz :P..... Zaraz zabiorę się za prasowanie swoich i męża rzeczy. Jutro ubranka Basi będą już suche, nastawię drugą pralkę i zacznę te różowości prasować. I tak będzie wyglądać kilka najbliższych dni, wydaje mi się że będę miała 3 pralki ubranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale Wy wcześnie wstajecie! Ja 20 min temu oczy otworzyłam :) Troszkę częściej się budzę ostatnio w nocy i odsypiam rano. Ale nie muszę wstawać do pracy ani do płaczącego maluszka (póki co:) więc pozwalam sobie. a możeto dlatego, że niemiałam żadnych senności na początku ciąży i teraz to mnie dopadło hihi ładna historia z tą apteką - ale rzeczywiście powinni mieć oni pojemniczki - u nas maja jeśli ktoś zapomni. a co do snów też miałam dziwny. wybieraliśmy się z meżem do Afryki - samochodem(!), żebym kupiła sobie koraliki i trochę biżuterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×