Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basiu.....Ja kupilam...na wszelki wypadek....mysle ,ze mozna podac dziecku od razu tylko musisz kupic odpowiedni do wieku..(miesiace sa podane na opakowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze taki kombinezon z polaru....poniewaz nie mam spiworka do wozka glebokiego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj na bieżąco tylko jakoś nie mam siły pisać :( Ale dzięki za liste. Ja na pewno skorzystam. Na wiele rzeczy to bym sama nie wpadła a tak ... mam Was i od razu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie smoczka:) ja juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza:) a tu ponad tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu pocieszę Cię, ę tydzień to i tak niejest długo. Ja mam wizytę za 2,5 tygodnia :) I zazdroszczę Ci, że już za tydzień zobaczysz swoje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Puchatku moj maz sie smieje ze ja powinnam kupic sobie usg do domu:) po wizycie od razu zamawiam wozek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie ze lista sie podoba i moge komuś pomóc :) Jakbyście sobie o czymś przypomnialy to piszcie, ja tez chetnie skozystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna lista jest rewelacyjna :) Już ją z mężem obgadaliśmy i niespodziewanie mój małż stwierdził, że sporo tych zakupów i może warto by zacząć kupować :) Wreszcie bo myślałam że go na zakupy dla dzidzi nigdy nie wyciągnę. Ciągle słyszałam że jest jeszcze czas a jak mu przeczytałam ile tego trzeba t o i on się wreszcie zakupami zainteresował :) Basiu takie prywatne usg to i mi by się przydało. Ja też żyję tylko od wizyty do wizyty i najchętniej do gina bym co dzień biegała. Tylko tego golenia bym tak często nie zniosła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze raz napisze: zazdroszcze wam ze jestescie pod stala kontrola lekarza i na bierzaco mozecie "podgladac" wasze maluchy:) ja nie mam takiej mozliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate nie masz żeczywiście za wesoło ale pocieszę Cię, że już niedługo wszystkie będziemy mogły patrzeć na nasze dzidziusie 24h na dobę ... bo już będą z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja ostatnio zrobilam!! zamowilam sobie biustonosz do karmienia i rzeby zaoszczedzic zamowilam dwa. rozmiar dobralam taki jaki teraz uzywam i co sie okazalo?! oba sa za male:( nie wiem co z nimi zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku dla mnie tez to golenie najgorsze... namecze sie przy tym ze hoho:) wiecie co ja dopiero teraz czuje dokladnie czkawke mojego dziecka ma ja prawie za kazdym razem jak zjem cos slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna dzięki za liste kurcze jeszcze mi dużo brakuje to bedą ogromne zakupy :P a dziewczyny powiedzcie przeraza was wizja porodu bo mnie bardzo !!!!!!!!!!! czasem jak o tym wszystkim mysle o nacinaniu bólu szpitalnych warunkach i opiece nad dzieckiem to mam łzy w oczach że sobie nie poradze wiem że mam męża mame siostre itp ale i tak sie boje I zastanawiam się jak będą wygladały moje relacje z mężem po porodzie teraz jest ok ale poźniej różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Magdakate to sa wlasnie zamowienia przez internet dlatego ja wole zobaczyc ,,na zywo" ocenic i jak jest taniej zamowic przez neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ja też nie mam usg co wizyte wszystkich miałam 4 i pewnie bede miała jeszcze jedno a na wizyty co 3 tyg chodze ale jedynie serduszka słuchamy troche żałuje że nie małam usg 4d/3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, pomierz dokładnie te biustonosze i napisz jakie są to może któraś z nas je odkupi :) Ja chętnie skorzystam jeżeli rozmiar będzie pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rzeczy z internetu też mysle podobnie jak ty basiu już pare razy kiedyś dałam się namówic na zakupy z gazety czy neta i nie byłam zadowolona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mala ja mam identyczne obawy... boje sie bolu, szpitali nienawidze i boje sie ze w tym zmeczeniu i obowiazkach przy dziecku moje relacje z mezem ulegnom zmianie nie daj Boze pogorsza sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza idę dokładnie za tydzień. Ostatnie USG miałam w 24 tygodniu ciąży, a następne będę miała dopiero w sierpniu. Wizyty mam na razie co 3 tygodnie i za każdym razem tylko słuchamy serduszka. W sumie odkąd czuję jak córcia się rusza nie potrzebuję tego wysłuchiwania żeby być spokojną, więc już tak nie wyczekuję każdej kolejnej wizyty... I powiem wam że odnośnie USG 3D / 4D to dziecko rodzi się naprawdę podobne do tego co było widoczne na USG :) Już dwie znajome osoby to zauważyły y swoich dzieci ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko ostatnio gin mowił mi że mam anemie i przepisal żelazo znasz może jeszcze jakieś produkty witaminy preparaty które powinnam łykać?? albo ktoras z was tez ma podobnie z tą anemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate Żyrafka ma rację. Podaj wymiary tych biustonoszy to moze któraś odkupi :) Jeżeli chodzi o poród to też bardzo się boję i tego co się będzie działo po też. Szpitala, płaczu dziecka, tych kolek, kąpieli. Nie wiem czy sobie poradze i nieraz to mi się płakać chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymiary biustonoszy to 77 cm pod biustem i miseczka niby E ale jest mniejsza jakby D lub DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam jak sie opisuje biustonosze w polsce. u nas to 36E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×