Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Witam . Dziewczyny od 2 godzin mam klucie caluego brzucha. kluje mnie przez jakies polminuty i przestaje i znow zaczyna kluc. Jestem w 7,5 mc.co jest grane???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka27*** gratki z okazji dobrych wyników :) Ja powtórkę z glukozy mam zrobic w 32 tc wiec wszystko jeszcze przede mną i mam nadzieje zę badanie wyjdzie dobrze :) PUCHATEK u mnie tez waga co stanę to pokazuje wiecej i też zaczynam sie zastanawiać co bedzie we wrzesniu :) ewela1777 kurcze nie mam pojęcia co to moze być :( nie potrafię Ci pomóc. Ale życzę zeby wszytsko bylo dobrze. I napisz koniecznie jak wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela tez miała raz takie dziwne kłóci, ale przeszło, tak sobie wtedy myslałam że to nue skurcze więc pewnei nic groźnego... co do zusu i zakładu pracy to chyba powyżej 20 pracowników kasa idzie z zakładu pracy... ja tez dostaję kaske jak pensje bo mój zakłąd pracy jest duży:P a ja miałam poczekac aż posegreguję te ciuszki co mam dla Tomka, ale juz na allegro wypatrzyłam parę fajnych ciuszków i licytuję:P a co mi tam, jak kupie coć za parę złotych to nie zbiednieję :P:P no i postanowiłam sama sobie uszyć chustę:) spodobała mi sie ta co Żyrafka kupiła, no ale poradziłam sie dziewczyn co maja juz doświadczenia i mi ja odradziły, i namówiły na motana bo te kółkowe dla noworodka może i dobre ale dziecko w nich dziwnie zwiniete jest:P no to jako że troche szyje sama sobie uszyję, i zaoszczędzić sporo kaski na tym, a motanie chociaż mnie przeraża wcale nie takie trudne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna mi lekarz powiedział że skoro badam sobie codziennie cukier, to nie każe mi juz powtarzac tej glukozy, no i zrezygnowałam całkowicie ze słodyczy więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela1777: ja takze nie mam pojecia co to moze byc ale trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze. daj znac jak juz bedziesz wiedziala co to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASKA 1978-Tam gdzie mnie skierował lekarz to jest przychodnia drmatologiczna przy szpitalu sadze że w szpitalu też jest odział dermatologiczny jeśli nic mi tam nie powiedzą konkretnego to u nas w łodzi jest szpital typowo dermatologiczny i pojade tego samego dnia tam .A ty z tym cc na poważnie że odkładasz pieniazki ?bo ja sie zastanawiam nad opłaceniem połoznej bo bede jednak rodziła naturalnie. Szkrabek zapomniałaś o niedrapkach chyba ze masz taki kaftanik z rekawkami które sie wywija w specjalny sposób .Ja na 56 mam tylko kaftanik i spiochy do szpitala reszta na 62 zawsze trzeba wziaśc pod uwge ze musi dojsć jeszcze pampers . Ania mała ja o tym wiem tylko jak przetłumaczyć mezowi kupowac śpiochy za 30zł bo super materiał to chyba przesada . Malinka my w tym roku kupujemy dachowe bylismy dzisiaj wieczorem w marketach budowlanych rozejrzeć sie cenowo .Chcemy okna firmy velux i kupimy chyba na allegro bo sa za 790zł juz z kołnierzem wentylacja akcesoriami do montarzu i roletka ,a markecie 799samo okno około 200zł kołnierz wiec sie nie opłaca .Wymiary mamy z projektu .Mój maz z teściem sami budowali doszli do stropu prosty nie duzy domek z dachem 2 spadowym i narazie jest chwilka przerwy- chociaż maz zawsze znajdzie sobie zajęcie na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna ja mam właśnie problem co do kosmetyków boje sie ze moje maleństwo beda uczulały .Ja pampersy nie kupuje od razu całego opakowanie tylko po 4 szt z danej firmy w aptece zeby wyprubowac które sa najlepsze i nie uczlają dzidzi bo ztym tez jest róznie . DOBRANOC SŁODKICH SNÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czyżbym była dziś pierwsza? ;) Wczoraj wieczorem spotkałam się z koleżankami z liceum, dziś powtarzamy spotkanie, więc raczej nie będę zaglądać. Aż się boję, ile będę musiała nadrabiać Waszego czytania ;) Pojechałam autobusem na to spotkanie, znowu jakaś starsza pani ustąpiła mi miejsca. Nie, nie ustawiałam się obok siedzeń, stanęłam przy wejściu żeby nikomu nie przeszkadzać, a tu taka niespodzianka - zaczepia mnie i sadza na swoim miejscu. Autobus był zapchany, wszyscy się zaczęli gapić jakby każdy chciał usiąść na tym miejscu... Oczywiście że usiadłam, mam duży brzuch, mam prawo :) Zrobiło mi się trochę dziwnie, ale bardzo miło :) Zaplanowałam sobie dziś sporo prac w domu. Pogoda jest śliczna, więc będzie ciężko - gorąco. No ale trzeba posprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabelgiea
🖐️Brzuszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak leniwo z rana? zwykle jak wstałam już ze dwie strony musiałam doczytywać nowe :) żyrafa -baw się dobrze z kumpelami! wiecie co kupiłam dla dzidzi (tu zaczyna się moja kosmetyczna wyprawka) - patyczki higieniczne i dwie paczki husteczek nawilżających :) pierdółki a jakże cieszą :) Porządne zakupy po 1 sierpnia czyli po wypłacie. Wczoraj właśnie rozmawialiśmy z mężem bo mówię mu że ja już doczekać się niemoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez witam z rana :) Zyrafa - udanego spotkania :) Ja wczoraj miałam taką miłą sytuację w kolejce do kasy w markecie. Miałam kilka rzeczy a kolejki długaśne. Jakaś Pani przede mną (była z niemowlaczkim w wózku) i zaproponowała ze mam przejsć przed nią. Mam mało rzeczy ale i tak pewnie stać jest mi tu ciężko. Tak jakoś dziwnie mi sie zrobiło, bo jeszcez nikt mnie w kolejce nie przepuscił. No ale wykorzystałam tą propozycje. Potem znalazły sie jeszcze 2 inne osoby i tym trafem od razu znalazlam sie przy kasie. Justa co do pieluch to ja też kupuję po małej paczce różnych firm. szkrabek oj cieszą, cieszą nawet takie drobiazgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mam w planach zakupy kosmetyczne dla mnie i dla Malenstwa :) Bo my Kobietki musimy byc piekne!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zyrafko milej zabawy:) ja dzisiaj chyba nie rusze sie z domu bo jak wyjde musze cos kupic dla malego a kasy na razie brak ale zycze wszystkim udanych zakupow:) ewela1777 fajnie ze przeszly ci te klucia:) mi tutaj nikt nie ustepuje miejsca. anglia to kraj ludzi myslacych tylko o sobie. pewnie dlatego ze za duzo jest ciezarnych i jest to za normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewela super, że Ci przeszły te kłucia. Oszczędzaj się teraz kochana (mniej pracuj a więcej pisz z nami :) ) bo jeszcze za wcześnie na poród i przetłumacz swojemu dziecku żeby jeszcze trochę w brzuszku posiedziało. Jesteś matką powinno posłuchać :) Justa trzymam kciuki żebyś dowiedziała się czegoś konkretnego dzisiaj i nie musiała przy tym latać od przychodni do szpitala i tak w koło bo w Twoim stanie to średnia przyjemność :( Napisz czego się wywiedziałaś Żyrafka baw się dobrze :) Dobrze, że Basia nie jest chłopcem bo może by nie weszła na to babskie spotkanie :) Stelka fajny pomysł z uszyciem chusty, ale ja jestem lewa do szycia więc tylko podziwiam a sama się nie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - w Anglii dziwacznie jest z tymi ciężąrnymi. Oni wogóle nie uznają tego za jakiś stan odmienny(nikt tu niemówi o ciąży jako o chorobie oczywiście), ale dla nich jakby wogóle nic się nie zmienia gdy kobieta jest w ciąży. Kiedy ja mieszkałam w Anglii z jedna rodzinką angielską, ona była w ciąży, -latem brzuch opalała jak resztę ciała - sfajczony był, -wogóle nie kupili wózka głębokiego - bo po co, mieli spacerówkę (dla niemowlaka!!!!!!!!!!!!!!) -wogóle niczym nie przemywali kikuta na pepuszku małemu, odpadł po 7 dniach sam, bez żadnego spirytusu ani niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek: ja terz nie mam glebokiego wozka. mam graco z fotelikiem i uwarzam ze starczy. zawsze moge rozlozyc wozek i dziecko spi normalnie na lezaco. ciezarne tutaj sa naprawde dziwne. z duzym brzuchem nosza dzwojke dzieci na rekach i jeszcze siatki z zakupami jakby nie mogly wozka sobie wziasc. ja nie chce zeby mnie traktowaly jak osobe "inna" bo w ciazy ale ta znieczulica jest naprawde dobijajaca. ostatnio jak bylam w szpitalu na badaniach widzialam matki wychodzace z noworodkami. bylo ich kilkanascie i co druga niosla w reku butelke z cola. zaczelam sie zastanawiac jak one beda karmily piersia. a o nie przemywaniu kikutka to rozmawialam z kolezanka polka ktora rodzila 1,5 roku temu i ona stwierdzila ze jej coreczce o wiele lepiej odpadl kikut niz synowi ktoremu przemywala spirytusem. nie wiem co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - aleoni mieli taka spacerówkę parasolkę najzwyklejszą która na zupełnie płasko się nie rozkładała :), graco jest przystosowane dla noworodka a kikut rzeczywiście był bez różnicy - z przemywaniem czy bez. ale u nas kikuta traktuje się jak "ola boga! trzeba uważać!" i też nie wiem o co z tym chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co PUCHATEK22 wlasnie wczoraj gadalam do corci zeby sobie jeszcze posiedziala u mamusi w brzuszku no i posluchala na to wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to jak ide na hale to zawsze widzac brzuszek dostaje same najladniejsze warzywka i owoce:D Bardzo to mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela co matka to matka. Dobrze masz córcie wychowaną :) Żeby tak sie przez całe życie mamusi słuchała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mi lozeczko przychodzi juz sie nie moge doczekac. Gorzej jak bedzie bubel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpie, ale chwilowo byłam nieobecna, gdyż przygotowywałam i zjadałam śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×