Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Orange, mam nadzieje ze test wyszedl negatywny i to nie wody, jakis czas temu tez mialam taka wydzieline i kupilam testy, sprawdzilam i bylo ok, ale stresu sie najadlam... Aska gratulacje z okazji 5 rocznicy slubu :) Duuuzo milosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dawno mnie nie było miałam problemy rodzinne i jak tak wyszło STARAM sie was od jakiegos czasu nadrobic ale nie daje rady . STWIERDXIŁAM że będe na bierzaco z wami a nadrobie te 50 stron w wolnej chwili pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange...jak tam test???? Aska 1978...moje serce tez skacze z radosci!!! ;) Ja juz jestem zmeczona..ale podloga prawie skonczona!!!JUPI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie to gratki z okazji zakończenia prac podłogowych :) Pamietaj, że aby sie dobrze po niej chodziło trzeba ją ochrzcic (czyt opić hihiih :) ) oczywiscie czyms bezalkoholowym :) A tak na poważnie, to pewnie efekt robi wrazenie..... Orange odezwij sie kochana ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My dzisiaj cały dzień spędziliśmy w Licheniu. Nałaziłam się po schodach jak głupia i jestem strasznie zmęczona ale w sumie to jestem zadowolona, że pojechaliśmy. To takie moje ostatnie podrygi :) I jestem dumna, że dałam radę :) Justa pisz kochana jak najczęściej. Fajnie, że \"wróciłaś\" :) Tylko nam znów nigdzie nie uciekaj. Mam nadzieję, że Twoje problemy już są rozwiązane. Trzymam kciuki aby tak było :) Aśka ja nawet przez chwilę nie zwątpiłam w Twoje możliwości. Ostatni incydent potraktowałam w kategoriach \"gorszego dnia\". Cieszę się, że wszystko \"wróciło do normy\" :) Buziaki dla Ciebie kocico :) mrrr Orange daj znać co u Ciebie :) Też się martwię i trzymam mocno kciukasy. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam: Mamabelgie podłogę można też ochrzcić w inny sposób niz opijanie .... :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie... Nie dostałam wkładek z testem, nawet pasków lakmusowych nie ma w całym mieście :( W tej aptece, w której Puchatka tak miło przyjęli nawet mi wmawiali że nie ma czegoś takiego jak test wykrywający obecność płynu owodniowego... Ale udało mi się zamówić w innej, wkładki bobo safe jutro dowiozą z hurtowni. Miałam zamiar jechać na pogotowie, tymczasem cieknie mniej, już nie ma \"mokro\" tylko \"wilgotno\" , więc zrezygnowałam z pogotowia i mam nadzieję że to była zmyłka ;) albo Baśka palcem dziurkę zatkała ;). Nie chcę robić zamieszania i niepotrzebnej histerii, z drugiej strony boję się, że brak działania byłby nieodpowiedzialny.. Poczekam do jutra na te wkładeczki, a może się teraz zupełnie uspokoi i przestanie cieknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku-Prowokatorko!!!!!! Musze chyba polozyc tam materac bo jakos tak twardo,a w moim stanie - komfort przede wszystkim!!!! Akna...opilismy ta podloge lemoniada....efekt jest rzeczywiscie imponujacy...tym bardziej,ze T.meczyl sie sam...a w zasadzie to razem...jeszcze musimy listwy przypodlogowe zakupic i przymocowac i bedzie git... Orange....mam nadzieje,zes juz szczelna!!!! ;) Buziolki na dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:):) Ja jak zwykle raniutko. Spać nie mogę, Maleństwo skacze.. Mężuś pojechał do pracy a ja włączyłam zmywarę, bo wczoraj już mi się nie chciało:) Dzisiaj mam w planach pełny luz! Mam masę jedzenia w lodówce, ciasto. Zapraszam na kawkę:) Puchatku i Mamabelgie dzięki za wiarę we mnie:) Justa super że się odezwałaś:) Mam nadzieję, że wszystko się poukłada i do nas wkrótce dołączysz:) Orange nie martw sie tak bardzo, pewnie jest dobrze. jednak ostrożności nigdy dość. trzymam kciuki. też mam upławy i bez wkładki ani rusz. najgorzej jest jak rano wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam Wam zdjęcie wózka, który mąż chce kupić. ten sam kolor i model tylko nowy... zastanawiam się czy może byc też dla dziewczynki i czy nie jest za masywny. miał byc espiro gtx ale znowu facet nie przywiózł tego koloru. ale mam pecha! http://www.we-dwoje.pl/wozek;hauck;traxx;marlin;4,ogloszenie,14978.html?foto_id=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Brzuszki!!! Aska1978...Bardzo fajny ten wozeczek...a czy on jest z gondola w pakiecie czy tylko spacerowka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Brzuchatki :) Aska całkiem fajny wózek, wygląda solidnie i zgrabnie zarazem- przynajmniej na zdjęciu. Widziałaś go na żywo? A ten kolor jest na tyle uniwersalny, że pasuje i do chłopca i do dziewczynki. Wiecie co, myślę że jednak jestem szczelna. Dziś mam tylko zwykłe upławy. Nie wiem co to było wczoraj... ale chyba dziurka nie, bo by się nie zrosła ;) Idę dziś po te wkładki, będę miała na następny atak paniki, ale już myślę pozytywnie :) No i torbę do szpitala sobie spakuję, bo bedę się czuła bezpieczniejsza. Niech sobie stoi i czeka spokojnie na wrzesień. Wczoraj wieczorem zamówiłam na allegro rzeczy potrzebne do szpitala- podkłady, majtki poporodowe, pieluszki itp. i dziś zaczynam pranie ciuszków dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie poogladalam sobie ten wozek w wersji z gondola...bardzo fajny,serio...i wcale nie za masywny dla dziewczynki....parametry tez ma fajne...a masz mozliwosc zobaczenia go na zywo??? Aska-zwatpic w Twoje sily to tak jak by utracic wiare we wlasne!!!!!! Hahahahahahahahahah... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange..... Super,ze jest juz lepiej....milego prania,ja tez zaraz bede korzystac z tego,ze sie pogoda poprawila i wypiore reszte rzeczy dla Niuni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) chyba jednak przed praniem muszę się wybrac do sklepu, zakupiłam wcześniej proszek \"bobas\" ale nie mam żadnego płynu do płukania dla niemowląt. Czy wystarczy sama woda.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,... orange ja mam takie same wycieki juz od ok.2 miesiecy i mowiłam o tym ginekologowi, sa przezroczyste ale jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wózek na żywo. świetny tylko cena mnie dobija. 1600zł gondola + spacerówka, fotelik kolejne 400coś zł. a espiro 1450 full zestaw. powiem Wam, że trochę jestem zła, bo mój m jedzie do sklepu i po pogaduchach z gościem ciągle zmienia zdanie.. na początku był espiro, potem x-lander x1 a teraz ten hauck. w sklepie jest identyczny model i kolor.przy moim mężu to chyba kupię wózek dopiero po porodzie:( Orange fajnie że już jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie :) Koteczek co u Ciebie? ostatnio mało piszesz. nie wiesz co z Uleczką z sierpniówek, urodziła?? Orange ja prałam w jelpie z płynem. wydaje mi się że jak włączysz podwójne płukanie to też będzie ok. i tak będziesz wszystko prasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu uleczce zdjeli szew ale jeszcze nie urodziła... ja dałam za espiro 1504zł z wszystkim... ja mało pisze i mało siedze na forum chciałabym juz urodzic majeczke... chyba mam kryzys ostatniego miesiaca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Ja dopiero wstałam i to tylko dlatego, że mnie telefon obudził :( Boli mnie gardło. Nie wiem ale tak się zastanawiam czy przyczyną może być te 6 lodów które wczoraj zjadłam ;) Dzisiaj za karę nie zjem ani jednego, bo w końcu mi się jakaś angina przyplęta a tego to już by było za wiele jak na jedną ciążę. Orange fajnie, że już nie ciekniesz. Mam nadzieję, że był to fałszywy alarm. Ale że mieszkamy w mieście, w którym nie ma nic to już inna sprawa. To jest dołujące. Pewnie jak się o te wkładki pytałaś to patrzyli jakbyś chciała gwiazdkę z nieba. Takie są uroki tej prowincji jak ja nazywam Skierniewice. Smutne, ale prawdziwe. Jestesmy tylko sypialnią Warszawy. Wiem, bo sama dojeżdżałam tam do pracy i widziałam ile osób ażdego dnia robi tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jeszcze trochę. damy radę. myślisz, że ja też nie mam doła czasami? ledwo łażę i sapię, jak usiądę to później cała miednica i w kroku boli. chodzę czasami jak kaczka, kiwam się na boki z bólu. Jutro lecę na wyniki i trochę się boję, bo znowu sączy mi się krew z nosa, pewnie małą anemia.. z jedzeniem mieszam, wieczorem m spał a ja jadłam jagody ze śmietaną na zmianę z chipsami. i smakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku a Ty się trzymaj kochana. Proszę mi tu żadnej deprechy nie załapać. Pomyśl sobie, że prawdopodobnie będziesz pierwszą z nas, która będzie już miała swoje maleństwo przy sobie. Ja muszę czekać do końca września. Pewnie już większość będzie po, opisze swoje porody, będziecie sobie pisały o karmieniu, przewijaniu itp a my z dołu tabelki będziemy musiały grzecznie czekać :) Mozesz potraktować tą wypowiedż tak: Puchatek zazdrości Koteczkowi, że ta juz niedługo rodzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) Przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i ślicznego dzidziusia juz niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek moja rodzinka też wczoraj była w Licheniu i podobno było b dużo ludzi, nawet do bazyliki się nie dostali ani na golgotę. podziwiam Cię że dałaś tam radę, bo chodzenia sporo. no a sumie to trzeba było wpaść na grilla:)dlaczego nie napisałaś że będziesz tak blisko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie najbardziej to suszy normalnie jakbym była na kacu a ja przeciez nie pije... od wczoraj odkad wrociłam do domciu o 20 wypiłam 4, 5 l wody niegazowanej... mi do porodu zostało ostatnie 30 dni ktore bym chetnie skruciła ostatni miesiac jest okropny, nogi jak balony, głupie dretwienia nog, rak a do tego miałam jakis skurcz serca wczoraj tak jakby kolka i za tydzien ginekolog i norlanie juz mi sie nawet moich objawow nie chce wymieniac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wypiorę pierwszą porcję w samym proszku z podwójnym płukaniem.A jeśli ubranka będą szorstkie (mam bardzo twardą wodę) to pojadę po ten płyn... Zakupem wózka u nas też sterował mąż. Ale on najpierw napalił się na nomada, jak go zobaczyłam w sklepie, oświadczyłam, że się nie zgadzam bo jest paskudny. Jeszcze kolor w tym sklepie był tak nieciekawy, zakurzony brrr.. Mąż najpierw się obraził, że on tyle czasu poświęcił na szukanie wózka, który ma wszystko co dla nas ważne, a ja tak bez skrupułów powiedziałam NIE ;) W tym samym sklepie zauważyłam mutsy slidera, zgrabnego, w pięknym kolorze (hi hi, samochód też wybierałam po kolorze ;) ) potem mąż poczytał o nim w necie i napalił się na niego tak samo jak wcześniej na nomada. Były trudności z zakupem bo to mało popularny model, ale mąż się uparł, że ten i żaden inny, no i się udało. Już go kupiliśmy. Niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×