Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam:) wstalam godzinke temu a wy tyle naprodukowalyscie ze dopiero teraz nadrobilam. malinka sto lat:) wozki ktore wybralyscie sa fajne ale mi osobiscie nie podobaja sie te nowe modele. chyba jestem staroswiecka albo za duzo naogladalam sie starszych wozkow:) koteczku: trzymaj sie:) bedzie dobrze kazdy kryzys kiedys mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! wstałam dzisiaj wykończona. Dzidzi do 3 rano dawała mi popalić, jakieś kopniaki, przewracania, masakra.. Pokłóciłam się wczoraj z M, nie odzywamy się do siebie. Wymyślił sobie że w sobotę jedzie na zlot motocykli i nie będzie go całą sobotę, wróci w niedziele.A ja w sobotę mam wizytę u gin ok 21 i sama tam nie dojadę bo autobusami o tej godz nie będę się tłuc.W dodatku w sobotę przychodzi pan od płytek i ktoś mu musi pomagać, może ja będę robić zaprawę? Tak mnie wkurzył że szok, jeśli tak zrobi a już nasze auto będzie w domu to pojadę sobie do gin sama a później do mamy i nie wrócę do niego prędko.Co za gówniarz, 28lat na karku a zachowuje się jak nastolatek. Z innej beczki wybrałam sobie łóżeczko http://allegro.pl/item676853845_lozeczko_z_luczkiem_kokos_posciel_6_el.html i dzisiaj zamówię. Aska wczoraj byliśmy na rynku i gadaliśmy z panem z Kępna który robi meble na wymiar, koszt naszej kuchni to ok 2700.Okazało się że moja teściowa też robiła sobie meble u tego pana i jest zadowolona, więc myślę że zdecydujemy się na niego.Ale swoją drogą dzięki za pomoc. Ale się rozpisałam ,odezwę się zaś,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Malinko wszystkiego najlepszego i buziaczki :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* Ja wstałam dzisiaj w złym nastroju normalnie o wszystko bym się czepiał, a M jest w domu i powstrzymuje się żeby nic mu nie powiedzieć :( Umył okno w pokoju dla małej ale jak widziałam jak się za to zabiera to wolałam wyjść z tego pokju i wrucić jak już było czyst normalnie mnie chciało trafić okno ustane (dosłownie) przez ptaki i muchy, a on namoczył raz ścierkę w wodzoe nad wanną i mniechciło coś, no ale się postarał i ładnie umył :P Teraz robi porządek w szafie nawet niechcę patrzeć co on tam kombinuje :P bo czuje że zaraz bym się czegoś doczepiła. Wczoraj porobiłam zakupy na allegro i zobaczymy co przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniabuu faceci to naprawde jak dzieci... moze skorzystaj z rad madrych dziewczyn na forum jakie mi dawaly i porozmawiaj z nim spokojnie, zapytaj jak sobie wyobraza to ze Ty sama o tej godz bedzie jechac do ginekologa, ze chcialabys zeby pojechal z Toba... u mnie spokojna rozmowa naprawde poskutkowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akno my też kupiliśmy w sobote nowy odkurzacz bo stary już był do niczego i nawet udało nam się kupić w promocju i bezworkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw no to widze że nie tylko u nas takie zakupy. Nam właśnie popsul sie taki bezworkowy. W sumie mielismy go niedlugo ale oczywiscie gwarancja juz wygasla :( jak to zwykle bywa. Ja zaraz wbieram sie do galerii. Połaze troche, popatrze co nowego, ciekawego. Może cosik upoluje :) Zaczynam sie zbierać. Do poźniej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko moze wypij sobie filizanke melisy na ukojenie nerwow mi to pomaga:) szkoda meza jak sie stara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basi wiem że go szkoda dlatego siedze cicho i tylko pod nosem marudze. teraz poszedł do piwnicy powynosić graty. Okno już mam obsrane przez muchy i pełno much w pokoju niem gupich po obiedzie jedziemy do sklepu po moskitire bo nawe nieda się otworzyć okna bo zaraz ich pełno :( a to jest pokuj dla niuni. M zaraaz się weżmie za wykończenie listwami bo jeszcze w paru miejscach mamy braki. Nareście bo już od roku się za to zabiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błedy ale mnie naprawdę nosi dzisiaj i nawet na klawiaturze się wyrzywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko u mnie much tez pelno i innego robactwa wystarczy ze otworze drzwi na taras to w kuchni i salonie ich pelno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.....wa jeszcze za oknem mi się tłuką bo robią drogę ale ile można od Kwietnia i jeszcze się z tym s..ją masakra :( Nawet ciszy w domu nie można mieć, a jak zamnknę balko to się ugotuje :( I tak codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja takie sprawy załatwiam krótko, nie chce ze mną jechać to nie.Zlot ważniejszy to proszę bardzo, ja sobie odpocznę u mamy, kupię sobie wózeczek, bez narzekań że za drogi a on niech sobie siedzi sam, może kiedyś zrozumie co w życiu jest ważniejsze. Dziewczyny czy któraś z was kupowała komodę? nawet na allegro są strasznie drogie.Znalazłam takie coś ale wydaje mi się że też drogo wychodzi http://allegro.pl/item677084540_komoda_z_przewijakiem_lozeczko_z_szuflada.html ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 ale masz do tego jeszcze łużeczko więc w sumie nie jest chyba drogo. Ja jutro jade po komodę ale na targ więc dam znać w jakiej my cenie kupimy i o jakich wymiarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znać ewelka, bo ja już w sumie wybrałam łóżeczko z całym wyposażeniem, a do tego kompletu musiałabym dokupić jeszcze materac pościel itd.Więc już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Aniu, że wybraliście jakieś mebelki:):) wczoraj na giełdzie stał facet i miał wszystko po swoim dziecku: łóżeczko+ materac, wanienkę, przewijak, ale mój m nawet nie spojrzał. sprawdzę Ci na allegro, czy jest jeszcze ta aukcja gdzie ja kupiłam łóżeczko(polecam) tam też był komplet z komodą. cena ok 7oozł, niestety trochę drogo. Co do tego zlotu m to ja bym się nie kłóciła. a niech sobie jedzie i zrobiłą coś fajnego dla Was. ja też chodzę często sama do gina(m w pracy) i mi to nie przeszkadza. a facet od płytek da sobie radę i niech miesza zaprawę. jeszcze trochę to ci nasi m będą uziemieni i zero atrakcji! Ewelka przesyłam dobre fluidki i zostaw faceta w spokoju, wyjdź na spacer, albo coś obejrzyj w tv, polecem na fox live(jeśli masz) Ja też nie mogę patrzeć jak mój sprząta, zamykam mu wtedy drzwi i robię coś dla siebie- może malowanie mazurków u stóp, teraz to trochę czasu zabiera, więc przerzucisz uwage na coś innego :) Malinko wszystkiego najlepsiejszego.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co robicie dzis na obiadek? ja ziemniaczki z sosem pieczarkowym i schabowym oraz surowka:) ale to dopiero jak maz wroci tylko jeszcze nie wiem o ktorej. Ja zjadlam frytki bo zglodnialam ale jakos mi teraz ciezko na zoladku... Ide zrobie sobie kawe Inke bo taka teraz pije i musze papierkowe sprawy podokanczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja mam pełną lodówę po wczorajszej imprezie, ale póżniej zrobię m rosołek, bo on uwielbia a ja mam ochotę na zupę ogórkową i zaraz się za nią biorę. wczoraj zjadłam gorący kubek o tym smaku i było mi za mało.. a teraz wciągłam szparagi w szynce z majonezem, pychotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ja też ale czasami jak mam lenia i leże to oglądam tylko ten kanał, świetne filmy.. nigdy nie oglądałam gotowych na wszystko a teraz po paru odcinkach stwierdzam że niezła komedia. a chirurdzy właśnie lecą!! tam aż kipi od seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mozna powiedziec ze jestem uzalezniona od fox live. zawsze placze na \"poslubionych armii\". teraz leca same powtorki ale bardzo dobrze bo jest czym zabic czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska bardzo ładne, tylko ja nie mogę mieć takiego koloru, musi być coś sosna a buk.Cena w sumie taka sama jak ten komplet co ja oglądałam, zobaczę co powie M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu: ja zawsze czekalam co powie moj maz i zawsze mowi ze jest ok. teraz przestalam sie go pytac tylko mu pokazuje i mowie ze to zamierzam kupic i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: narobilas mi smaka na frytki. ostatnio jem wszystko z majonezem. ostatnio posmarowalam ciastko czekoladowe majonezem. ide zrobic sobie frytasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×