Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

No to faktycznie się Kochana męczysz. Ale pomyśl sobie, że to dla Dzieciaczka bo jeszcze by się mu troszkę wagi przydało i miesiąc zleci zanim się spostrzeżemy. jest ciężko ale jakie mamy wyjście, trzeba się zebrać do kupy i jakoś to przeżyć. Ty przynajmniej masz cc a my nie wiadomo jak długo będziemy rodzić. oby tylko szczęśliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz koteczku że ostatni miesiąc jest cieżki :(. Może to tak specjalnie natura zaplanowała, byśmy miały więcej determinacji przy porodzie, by skonczyć ten stan jak najprędzej i wydać dziecko na świat :D Masz rację Puchatku. Też się zaliczam do tych \"sypiających\" w Skierniewicach, a całe dnie spędzających w stolicy... wtedy gdy nie jestem w ciąży na L4 ;) Przyznam się, że jedynym sklepem, który zwykle odwiedzałam bylo tesco, bo reszta była zamknięta wieczorami gdy wracałam z pracy, a teraz chodze po tych sklepach i się dziwię. Bardzo mały wybór a ceny takie jak w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka na grila to ja już bym nie dała rady :) Jak wsiadłam do samochodu to już by mnie siłą z nigo nie wyjęli. Zmęczenie osiągnęło punkt kulminacyjny :) Ale dziękuję bardzo... następnym razem będę na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange fajny wózek. kupiłaś pełny zestaw? Nasze miasto też niby nie jest takie małe ale czasami denerwuje mnie to że nie udaje się kupić tego co potrzeba.. tak było z wózkiem i gdyby udało się go wtedy ściągnąć to już byśmy mieli problem z głowy a nie szukali innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek wierzę:) odezwę się później, idę robić kawę, przyjdzie ciocia z babcią. jak któraś ma ochote na ciasto wpadajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska1978 to ty nie jestes na bierzaco z moimi faktami:))) rodze naturalnie, ładnie obnizyłam cisnienie i lekarza przekabaciłam... powiedział ze podziwia mnie za moje wytrwałe dazenie do celu... ale jakby ktosa był po 3 operacjach i miał miec 4 to chyba tez y sie bał.... wiec ja tez niewiem kiedy urodze:))) powiem wam z racji przebytych dwoch ciaz najgorzej rodzic latem.... 1 ciaze rodziłam w grudniu i było rewelacyjnie a teraz... moze juz nie to jest ten sam orgaznim, musze byc mama na obrotach bo mam synka 3 lata i 7 miesiecy ktory mi tu lobuzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek przepraszam ale gdzieś mi to umknęło. pewnie po tym urlopie nie doczytałam. wybacz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) PUCHATKU muszę złożyc reklamacje - paczka nie dotarła. Czekałam przed drzwiami i w piątek o 20 i w sobotę o 20 i w niedziele :) a tu nic..... Chyba coś ze mną jest nie tak :( Orange cieszę sie że jest juz lepiej i mam nadzije ze to był fałszywy alarm :) Malinka: Wszystkiego dobrego z okazji twojego dzisiejszego swieta Na dzis zaplanowałam pranie a tu od samego rana pada.... Już sama nie wiem czy zdąże ze wszytskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0range wózek swietny :) To byl mój typ na początku. Niestety jego gabaryty przerastają moje możliwośći - mieszkanie na 4 pietrze. Ale mam nadzije ze bedziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee orange
ten wózek to masakra w spacerówce jest tak pochyło że ci dziecko wypadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi głupiutka pomarańczka ubawiłam się twoim postem :) :) :) ty się trzymaj żebyś nie upadła a o moje dziecko się nie bój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna to może lepiej, że nie doszła :) Teraz pojawi się w najmniej niespodziewanym momencie (i będzie miła niespodzianka) bo przecież nie od dziś wiadomo jak to z tymi kurierami jest :) Coś zagubią, coś zapomną i nie zastanowią się, że klient czeka :) Jak nie dotrze w przeciągu kilku dni to napisz. Dostarczę ci osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) nadrobilam weekendowe pogaduszki:) Ewelko, Zyrafko, Mamabelge, Aska Osa i Akno bardzo dziekuje za pamiec o mnie:) Witaj Justa i oddzywaj sie jak najczesciej:) Orange ja tez ostatnio mialam jakiegos mega dola i do tego klocilam sie z mezem ale humor po weekendzie o 360 stopni lepszy:) Puchatku ja wczoraj wypilam duzo zimnych napoi i tez mnie gardlo boli ale wzielam Chlorochinaldin i jest lepiej... a u mnie :) weekend super, moj maz jest tak kochany ze po prostu go nie poznaje... w sobote bylo bardzo milo na randce a wczoraj rowniez:) macie racje ze SPOKOJNA rozmowa najwazniejsza a ja zamiast spokojnie to przez tego dola ciagle warczalam z pretensjami. Mam nadzieje ze uda mi sie wytrwac w spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange Twój wózeczek jest fajowy, tylko jak dla mnie cena ciut za wysoka. Ja szukałam czegoś tańszgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu tak trzymaj. Jestem z Ciebie dumna :) I pamiętaj kochana. nie dopuszczamy do kłótni. Wyjaśniamy (na spokojnie) wszystkie niedogadania już w zarodku ... a potem to już się tylko kochamy i rozpieszczamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, kosztuje sporo. Udało nam się trafić na promocję i zapłaciliśmy 30% mniej, ale i tak wózek jest drogi. Staraliśmy się 4 lata o dzidziusia i była odłożona kasa na ten cel, bo się zbierało jej z roku na rok coraz więcej, więc ją wydaliśmy zgodnie z przeznaczeniem... a co tam, raz się żyje ;) a tatuś ma wreszcie wymarzony wózek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Orange :) Dzidziuś najważniejszy i w sumie jak można sobie pozwolić na coś droższego to jak najbardziej trzeba skorzystać. Po to są produkowane wózki w różnych cenach aby każdy znalazł coś dla siebie :) Grunt, że tatuś zadowolony. Przecież dla faceta dobra bryka to podstawa :) Przecież jak będzie chodził z maleństwem na spacerki to mu muszą kumple bryki pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku i Akno dziekuje:) Puchatku mam nadzieje ze wytrwam w tym spokoju:) ja to sie nakrecam jak cos mnie zdenerwuje a potem sie czepiam zamiast spokojnie wyjasnic. Oj mam nadzieje ze uda mi sie to zwalczyc.. ja sie jakos dziwnie czuje ostatnio tak slabo ale to chyba na tle nerwowym.. zaparze sobie melise zamiast kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu mój lekarz powiedział mi coś takiego, żebym cudów nie oczekiwała bo czuć się będę coraz gorzej :) Takie są uroki ciąży i musimy męczyć się z tymi dolegliwościami aż do września :( Ale masz rację meliska zamiast kawy to na pewno dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Puchatku ale kurcze ja mam tak czasem ze jakis dziwny niepokoj mi towarzyszy i robi mi sie slabo zwlaszcza po sytuacjach stresujacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Basiu jestem z Ciebie dumna. rozpieszczaj męża a i on będzie dla Ciebie b czuły:) Akna a Ty gdzie na tej miotle lądowałaś? czekałam i czekałam i Cię nie było!!!! Orange wózek b fajny. Mój mąż też szuka bardziej wózka \"pod siebie\", najważniejsze żeby był terenowy, bo będzie z Dzidzią latał nad jezioro i do lasu. ciekawa jestem na jak długo mu starczy zapału? a z drugiej strony to się cieszę, że jest taki zaangażowany, bo nie myślałam że aż tak będzie to przeżywał. ja tu o nim piszę on dzwoni, że zamówił materac do łóżeczka i widzicie jak tu nie kochać faceta jak mnie stale zaskakuje.. wczoraj miałam doła z powodu nieudanych zakupów a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska rozpadł nam sie odkurzacz no i niestety po tej piątkowej burzy mąz kategorycznie powiedział, że nam tylko miotla w domu zostala no i lepiej zebym jej nie zabierała bo nie będzie miał czym sprzątać :) :) :) No wiec posłuchałam, zostawiłam miotłe w spokoju...... Ale nowy odkurzacz juz kupiliśmy wiec w razie czego - wzywaj :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Asiu:) Ty tez masz cudownego meza i zycze zeby tak bylo zawsze:) ja dzis mam pelno porzadkow... a brak sil:( jutro jade na noc do tesciow... maz musi cos tam zrobic. A w srode wizyta u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez muszę zamówic materac - oglądałam na allegro - są tańsze niz u nas w sklepie, ale nie chciałabym sie naciąć. Ostatnio cos same niemiłe niespodzinki wychodzą z moich zakupów na allegro. Moze ktos kupował, jest zadowolony i moze kogos polecic?? Jeśli tak to dzieki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pucahtku, aniu- dziękuję za życzenia!!!! Zapraszam na torta!!!! U mnie jakoś leci. Wczoraj byliśmy z mężem na czwartych urodzinkach u córki znajomych... Jednak tłum ludzi to już nie dla mnie... Strasznie się tam umęczyłam (siedzeniem i hałasem). po 4.5 godzinach udało nam się ,,uciec\" ... Ale mój Mąż jednak, nieco zdziwony, od czego jestem taka zmęczona... Przeciez w normalny dzień robię obiad,zajmuję się domem i nie jestem aż tak zmarnowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ja rowniez zycze wszystkiego najlepszego:) wiesz ja tez siedzeniem przy stole wsrod gosci bardzo sie mecze i nikt nie rozumie czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×