Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Witam, u mnie nie najlepiej brzuch boli coś mnie kluje tam na dole jest mi goraco i slabo całą noc nie spalam i jeszcze czuje ból pęcherza mam dośc :( na paciorkowca miałam robiony test u doktora cena 50 zł nie dają skierowania ale moj gin mówił żebym zrobiła Ewelka nic się nie martw siostra mojego męza miala tak samo na usg gin powiedzial że dziecko ma coś na nerce i że jedna jest mnie jsza a druga większa dzis córka ma 7 lat i nic jej nie jest a po tym nawet nie ma śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w jakiej tem. prałyście kocyki dla dzidi bo ja na grubym ma że do 30 i niewiem czy jakbym dała że 60 to nic mu nie zrobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu to zadzwoń do Gina i zapytaj gdzie możesz się zgłosić ... ja też się martwię bo wizytę mam za 3 tygodnie a właśnie zmieniłam Gina na nowego i jeszcze nie wiem co i jak :( Ale gdyby pogoda troszkę się popsuła to przejdę do kilku prywatnych gabinetów w Sosnowcu ... nie wiem co nam się stało ale podjęliśmy decyzje sprzedaży autka i kupna nowego wierzę,że do 2 tygodni temat się zamknie bo taxi do porodu nie uśmiecha mi się jechać ... gdyby ktoś był zainteresowany Vectrą C : http://moto.gratka.pl/tresc/opel-vectra-elegance-2-0-diesel-10746918.html?ko=12482825633b2ed33c0b990d58016f7c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi gin nie zrobił wymazu z pochwy , zrobili za to w szpitalu, wyszedł taki wynik; staphylococcus koag. ujemny. mam nadzieje, że jest ok. Żyrafko proszę o odpowiedź.. oni tam robia wszystkie swoje wyniki od nowa, nieważne że miałam robione dwa dni wcześniej... zrobili też hiv, vdrl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki aniu mam nadzieje że się jednak wchłonie.Jest jeden i oby tylko nie było więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie moge sobie znaleźć miejsca..... Dowiedziałam się ze mój tata i brat wczoraj późnym wieczorem mieli wypadek... Czy te zle informacje w czasie mojej ciąży sie kiedys skończą?? To już kolejny raz........ Nawet nie chce mi sie juz pisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw nie pierz w wyższej temperaturze, bo może się sfilcować jeśli jest z dodatkiem wełny. wypierz tylko w proszku dla dzieci. ja przeważnie włączam dodatkowe płukanie i wydaje mi się, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu jeśli jest ujemny to jest dobrze:0 przepraszam że ja odpisuję ale u mnie było dodatnie i podspodem jakie antybiotyki mam zażywać. jeśli nie masz nic o antybiotykach to wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna: mam nadzieje że z rodzinką będzie wszystko ok:) trzymaj się i postaraj nie denerwować dla waszego dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna nie denerwuj się będzie dobrze pamietaj o dziecku zeby stres nie zaszkodził mam nadzieje że wypadek nie był bardzo poważny i wszystko już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna- nie zamartwiaj się... U mnie też jakiś czas temu wszystko zaczęło się sypać...Mój tata miał wypadek kilka dni przed moim weselem,po drodze doszło jeszcze kilka innych złych wieści, a najgorszą wiadomością było...dowiedzieć się, że moja mama jest ciężko chora.....Przeżyliśmy szok.... Wiem, ze to trudne, ale trzeba myśleć pozytywnie.... Nie można się poddawać.... Trzeba się pozbierać i żyć dalej....Moja mama postanowiła, że będzie walczyć.... I dziś jest już o niebo lepiej!!! A choroba jest nieuleczalna!!!! I jak tu nie wierzyć w cuda????/ Od tego czasu { odpukać} złe wieści się skończyły....Jeszcze raz powtarzam!!!!! Pozytywne myślenie!!!!!!!!!!!!! A będzie dobrze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno podpisuje sie pod dziewczynami, trzymaj sie kochana. Zadzwonilabym od gina ale nie wiem jak sie zapytac zeby nie myslal ze podwazam jego kompetencje, bo jest naprawde dobrym lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu normalnie spytaj że słyszałas o takim badaniu i chciałas zapytac co on o nim sądzi gdzie go możesz zrobic czy potrzebne skierowanie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna głowa do góry:) Magdakate dzięki:) Basiu ja np wogóle nie miałam robionego testu obciążenia glukozą. w szpitalu nikt o to nawet nie zapytał... a dziewczyny z pokoju były b zdziwione i też się zastanawiam dlaczego mnie gin nie robił... pewnie są jakieś powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna..trzymaj sie dzielnie...mam nadzieje,ze z Najblizszymi wszystko bedzie dobrze.... Ewelkajaw...dzieki za linka do tych filmow... :) Kocyk pierz w zalecanej temperaturze...Aska napisala dlaczego...ja pralam zgodnie z metkami...nawet nie mialam podwojnego plukania... Kurcze...musze sie zapytac mojego gina czy tutaj tez wykonuje sie taki test.... Aska-wynik ujemny=dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny dziekuje:) jutro bede miala wyniki krwi i moczu to poczekam do jutra bo od razu zapytam o nie jesli nie bede czegos wiedziala... u mnie jest tak strasznie goraco ze nie idzie wytrzymac, jestem u mamy a po pracy jade z mezem wybrac kafelki do lazienki na gore:) o 9 bylam zalatwic pare spraw i malo sie nie ugotowalam a co dopiero teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska- ja tez nie miałam robionego testu z glukozą... I co pytam koleżanek, z mojej okolicy, to żadna też nie miała.... A nie chodzimy do jednego lekarza... Wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włączyłam pranie :) Pierwsze powoli trzeba zacząć bo nie wszysko można prać razem. mamabelgie nie ma za co ja jak niemam czasem co robić to oglądam tam filmy :) Kocyk włączyłam na 40. Dziewczynki chcemy z M zamówić fotelik i mi się podoba taki http://www.allegro.pl/item693390314_chicco_auto_fix_lux_z_baza_0_13_kg_kol_manhattan.html , a M taki http://www.allegro.pl/item691544374_fotelik_baby_design_espiro_neo_okrycie_baza.html i nie możemy się zdecydować. A wam jaki bardziej się podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie miałam robionego testu na glukoze, a jak się spytałam gina to mi powiedziała że jakby pojawił się cukier w moczu to wtedy mnie wyśle, a tak nie będzie mnie męczyła tym słodkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate no i chyba na niego się zdecydujemy przemawia za nimta osłonka na nużki, a to w zimie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, widzę że już dziewczyny Ci odpowiedziały: ujemny, znaczy ok :) Test apteczny ma niewielkie znaczenie diagnostyczne. Tak samo jak test ciążowy trzeba go potwierdzić w laboratorium, a przede wszystkim nie pokaże na jakie antybiotyki jest wrażliwy wykryty paciorkowiec. Badanie na paciorkowca w laboratorium kosztuje bardzo różnie w zależności od miasta i gabinetu. Słyszałam że tam gdzie mam je robić kosztuje 50 zł. A ja właśnie prasuję pieluchy :) Już mam dość, bo jest mi strasznie gorąco..... Nienawidzę takiej pogody, chcę deszczu i chłodu. Poza tym jak siedzę zgarbiona to jest mi duszno i mam wrażenie że zemdleję. Tragiczna pora na końcówkę ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dolaczam sie do opinii o foteliku - ESPIRO! :) magdakate - patrzylam co oferuja dla dzieci w UK i stwierdzam ze bieda straszna, oliatum maja jedynie z tego co mi polecano, a tak to poprzestane przy kosmetykach nivea zamowie je z pl akna staraj sie niemyslec za duzo, ja tez mam ciagle pod gorke od poczatku ciazy, wiem ze nie jest latwo ale jakos trzeba choc troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka też mam sporo prasowania i nie mogę się za nie wziąć. są to moje rzeczy ze szpitala i jakoś to odkładam może wtedy nie będą tak szybko potrzebne:):) u mnie jest już 30 st w cieniu, pozasłaniałam roletki i w domku jest w miarę chłodno.. trochę dzisiaj coś grzebię, zaraz wstawiam na zupkę pomidorową i później zrobię mężulowi pizzę, na której stronie jest przepis Basi??? któraś z Was mi wczoraj napisała, że mam leżeć plackiem...pytałam gina i nie kazał leżeć non stop, po prostu dużo wypoczywać i żyć normalnie.. już teraz i tak niczego się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka: ja znalazłam stronkę gdzie można zamawiać polskie kosmetyki w UK ale ceny są okropnie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×