Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

pomocy!! coś zrobiło mi się na podniebieniu i nie wiem czym to leczyć:( zrobił mi się też pypeć na języku. to coś na podniebieniu boli mnie i się rozrasta. najpierw była krostka a teraz czuję jakbym miała bardzo mocno poparzone podniebienie. znacie może jakiś sposób ma to chol...two??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma&gdakate... Kup w aptece Corsodyl-jest to roztwor Chlorhexidyny...powinno pomoc..tylko sie upewnij czy dozwolone w ciazy..ale mysle,ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate gdyby nie to że w ostatnim trymestrze nie wolno tego stosować poleciłabym sachol żel. zapytaj w aptece o jakieś witaminy, wydaje mi się że to brak witaminy c i b12. stąd pojawiają się afty, jakieś zmiany wirusowe. jedno co mogę Ci polecić z czystym sumieniem to smarowanie dobrym gatunkowo miodem, ja zawsze kupuję prosto z pasieki. kiedyś mi to doradziła stomatolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate a nie wciągłaś paczki chipsów????? ja na początku ciąży pożerałam je w dużych ilościach i też mnie całe podniebienie piekło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zjadłam chipsów ale frytki przesolone i wydaje mi się że to od soli. w aptece pani zamówiła jakiś specyfik ale będzie dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej Aska staram sie czytac na biezaco , a czesto bywa tak ze chce cos napisac i jak juz naprodukuje to wpisuje haslo a tu wyskakuje bledne haslo i wszystko znika wtedy od razu gasze kompa. góre naszego domku mamy prawie wykonczona gorzej z dołem ale po nitce do kłębka 2 dni temu miałam regularne skurcze ze myslałam o porodzie ale po nospie przeszło, chyba za dużo naraz załatwiam i napiecie emocjonalne powoduje skurcze dzis tak ciepło, z zakupów wróciłam ledwo żywa jutro moja młodsza córcia ma urodziny ale tort upieke z rana bo dzis juz mi sie nie chce, mama upiecze ciasto. podobno jutro ma byc chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem! a ja nadal bolę...buuu - najwidoczniej nie ma rady jak macica uciska - jest spoko jak siedzę i to nie za długo - chodzenie jest koszmarne...schylanie też...piorę więc ubranka na wypadek gdyby było gorzej... ja kupiłam kosmetyki nivea, oillatum, linomag i sudocrem, mam chyba też coś mustelli ale nie odpowiada mi ten zapach - opakowania za to fajne - więc pewnie zużyję na siebie i wykorzystam je potem... czuję się udupiona....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mnie straszne kręgosłup boli!!!nie mogę siedzieć , chodzić, leżeć dosłownie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny rozsypujemy się!! :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mi dac pierszenstwo, potem mozecie wy:))) maz własnie wraca od mechanika 1100zł niestety poszło ale trzeba było wymienic pasek rozrzadu itd... ja powoli szykuje sie do gina... niska mam hemoglobine 9,9....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kosmetykow to ja dla dzidzi mam: krem nivea na odparzenia krem bubchen na kazda pogode mydelko bubchen oliwke johnsona koniec :) nie mam pomyslu na nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie skwar nieziemsk. Duszno nawet w domu najchłodniej mam w kuchni bo tam cały dzień mam cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate n ic sie nie przejmuj ja tez tak czesto mam od chipsow soli czasem landrynek.. juro ci przejdzie:*Bynajmniej mi przechodzi na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sie poklocilam z moim D o to ze noworodkowi przemywa sie twarz wacikiem nasaczonym przegotowana woda a on i jego kochana siostrunia wyjechali na mnie ze jestem leniwa i ze idzie sie do kranu i sie reka myje... cholera myslam ze dostane bialej goraczki powiedzcie kto ma w koncu racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku uzywałam przegotowanej wody a później myliśmy buźkę w kąpieli albo chusteczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mialam racje i zaznaczam ze ona juz jest mama dwoch synow. widac jakie ma doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela jak ona chce to niech sobie sam swoim dzieciom tak przemywa twarz, a ty swojemu tak jak pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj D twierdzi ze to jego siostra ma racje bo ma doswiadczenie a ja zaprzeproszeniem sie sram tym internetem ale skoru pisza prawde to o co mu chodzi!! Teraz ciagle tak bedzie ze mnie do siostry bedzie przyrownywal...ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie ulewa wielka byla, a ja zostawilam szybe uchylona w aucie, co sie tam dzieje napewno wiecie ;/ ale gapa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×