Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Oświeciło mnie. Można wziąść 1-2 saszetki Tamtum Rosa, do podmywani krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa jak miała 3 miesiące miała 63 cm...a jak 5 miesięcy to miała 68 cm, czyli rozmiar 62-68 byłby pewnie dobry.. aa do szpitala to zapomniałam dopisać że papier toaletowy jest w moim szpitalu niezbędny.. a ręczniki papierowe też wygodniejsze i tez mam spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wozeczek ktory chce kupic Toledo(przykladowa aukcja): http://allegro.pl/item690196607_toledo_coneco_orange_gondola_2xocieplacz_promocja.html oczywiscie mam fioła na punkcie pomaranczowego koloru wiec jak dla mnie jest idealny a to nosidełko: http://allegro.pl/item698344608_fotelik_samochodowy_0_13_kg.html od rana dzis biegałam i robiłam badania miedzy innymi bialka w krwii,w srode ktg i ortopeda ,ciekawa jestem co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... no to może być różnie. Najchętniej kupiłam bym już teraz, bo potem ceny będę pewnie kosmiczne, ale to tak jakbym chiała trafić w totka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a do ortopedy potrzebne jest skierowanie? Mi lekarz w piątek powiedział, że jak te bóle w tym spojeniu będą się nasilać to będę musiała iść. I niestety ja już zaczynam mieć problemy i z leżeniem;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a mnie nic nie boli i ma takiego powera że juz prawie posprzątałam całe mieszkanko po remoncie :D jeszcze jakies szczegóły i podłogi:) cieszę się bo w końcu będę mogła przygotować kącik dla małego, rozłożyc kołyskę:) co do pościeli ta pierwsza super, kupiłabym ja teraz ale mały i tak będzie z niej korzystał jak będzie miał ok 6 miesięcy, jak w ogóle, bo córcia w ogóle nie spi pod kołderką, najpierw spałą w spiworku a teraz jak ja przykrywam to ona sie rozkopuje:P co do szpitala mi sie przydały, oprócz papieru toaletowego, podkłady na deske sedesową, takie jednorazówki, no i woda obowiązkowo, miałam dwie duże, a taka mała z dzibkiem fakt że wygodna, no i dla dziewczyn które będę miały cc to radze sobie wziąć jakieś herbatniki które lubicie, po pierwszego dnia jest dieta i daja wstrętne suchary, więc biszkopty lepsze:) no i zaraz po cc nie wolno nawet pić, tylko ewentualnie moczyc usta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze nie tylko nacene ale tez na funkcjonalnosc..bylam w hurtowni i jest super,swietnie sie prowadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety do ortopedy konieczne jest skierowanie,jest to specjalista. ja tez ledwo zyje z tym spojeniem a do tego ma okreslic czy moge rodzic naturalnie bo kiedys mialam bardzo powaznie uszkodzony kregoslup..a bol w spojeniu rzeczywiscie niepozwala czasami lezec albo podniesc nogi,problem tez jest z przekrecaniem sie,dzis probowalam podbiec zeby mnie samochod nie rozjechal i myslalam ze umre z bolu..podobno da sie to wyczuc przejezdzajac reka po spojeniu i jesli jest przerwa to niestety ale mamy ta przypadłosc. ja tego neiczuje ale czytalam na necie co pisaly dziewczyny o tej przypadlosci i czesto po porodzie nosi sie pas sciskajacy na biodra zeby sie zroslo. ciekawe czemu jedne kobiety to maja a inne nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długim urlopie:-) nie zdążyłam jeszcze doczytać co napisałyście, a już nowe dwie strony przede mną:-P pisałyście o skurczach, ja też już odczuwam, coraz częstsze i silniejsze, kręgosłup daje okropnie znać o sobie:/ mam jeszcze do Was pytanko, czy obniżył Wam się już brzuszek?bo mi tak..i jeszcze te ogromne ilości śluzu-nie wiem czy mam się niepokoić, a moj lekarz dopiero będzie po 15sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha ja po tym spojeniu łonowym to nawet sama ręką nie przejadę, bo boli;-( zmiana pozycji w nocy to jakaś masakra. I zaczynam mieć porblemy z wychodzeniem po schodach;-( a miałam nadzieję, że to minie;-( Ja mam brzuszek średnio wysoko, ale ja dopero 31 tydzień jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa to w takim razie mamy to samo,postaraj sie zalatwic skierowanie nawet od internisty i jak najszybciej idz do ortopedy bo to tez podobno powod do cesarki..jesli sie temat oleje podobno pozniej jest bardzo neprzyjemnie.. co do brzucha ja mam od poczatku ciazy bardzo nisko moze dlatego u mnie sie rozlazło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba się przejdę wcześnie po to skierowanie, bo do ginekologa idę za 2 tygodnie. Wiem, że to może być powód do cesarki, dowiedziałam się od mojego lubego. Jego koleżanka z pracy miała takie bóle i uparła się, że bedzie rodzić sn. Później miała długą rehabilitacje;-( Tylko ja nie chce cesarki;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie chcialam /chce nie wiem juz sama.. ja juz kiedys mialam podobno operacje do cesarki tyklko dzidzi nei wyjmowali i wiem jak pozniej ciezko dojsc do siebie..a ja jestem sama i nie moge pozwolic sobie po porodzie na lezenie w lozku kiedy mały bedie plakał w nocy..musze szybko wrocic po porodzie do sil ..ale z 2 str chyba lepiej jest sienie meczyc a do tego nie cierpiec z powodu spojenia ..tez mialm nadzieje ze przejdzie i pytalam kolezanke czy tez tak ma bo myslalam ze to normalne.ale niestety z dnia na dzien jest coraz gorzej a to dpiero skonczony 33 tydz. koniecznie idz ,i daj znac .co prawda nie wiem jak u Ciebie w miescie ale w Wawie sa duze problemy zeby sie zapisac wiec sciemniam ze za 2 tyg rodze i musze szybko miec konsultacje,mozesz poprosic lekarza o dopisanie cito na skierowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj z powrotem ruth :) Nie chcę Cię straszyć ani być złym prorokiem, ale to o czym opowiadasz może sugerować nadchodzący poród..... Takie rzeczy dzieją się na około 2 tygodnie przed porodem. Jeszcze trochę na to za wcześnie. Nie masz jak skonsultować się z lekarzem? Mam nadzieję, że to nie to, ale lepiej to skonsultować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukam lekarzy i dam znać;-) Tylko chyba dopiero w czwartek, bo nie mam jak się dostać nawet do poradni ogólnej;-( mam co prawda tylko z 2km, ale nie jestemw stanie tyle przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzwonilam do gina w sprawie paciorkowca i powiedzial ze to sie robi pod koniec ciazy i na nastepnej wizycie mi pobierze wymaz... wiec musze dotrwac do tej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super pospałam:) Ruth witaj. Oj czuję,że u Ciebie też już się zbliża rozwiązanie... mam tak samo brzuszek nisko, śluz i do tego biegam ciągle do wc (oprócz nocy).. do tego Bąbel się odwrócił, bo często czuję takie rytmiczne pukanie w dole brzucha, pewnie ma czkawkę.. tylko,że ja jutro zaczynam 9 miesiąc!! Ty mogłabyś jeszcze poczekać!! piszecie też o ortopedzie. wcześniej też miałam takie mocne bóle ale jakoś mi przeszło i teraz tylko czasami chwyta,że chodzę kołysząc się na boki, bo bardzo boli.. już nawet nie myślę,żeby pójśc gdziekolwiek do lekarza, bo widocznie takie są już uroki ciąży:( mnie już tylko pociesza fakt, że \"TO\" już zbliża i niedługo będzie po, uff. jakiś czas temu się cieszyłam ciążą, ale ostatnio jestem po prostu zmęczona:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mischa fajny ten wózek i cenna przystępna :) aska 1978 ja nie mówie uff bo boje sie tego końca -porodu jak cholera :( Ruth z tego co mi wiadomo to jesli brzuszek sie obniży to w przeciagu 2 -3 tyg nastapi poród ale to pewnie i tak róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa mowi mi tez ze mam nisko brzuch... ale ja w sumie nie zwrocilam uwagi czy mi sie obnizyl czy taki mam od poczatku.. Asiu ja tez jestem zmeczona ciaza ale tak jak Justa boje sie tego konca... i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTRYNKA 77bałam sie ze moze moje biogra i drogi rodne sie nie rozciagaja do porodu skoro nic mnie boli ale moze u nas przebiega to bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja też się boję tym bardziej,że pewnie zacznę jako jedna z pierwszych, ha ha:) ale mnie już wszystko męczy i zaczynam marudzić, bo ciągle zgaga, brak apetytu bo po wszystkim mdli, bolące żebra bo Małe mnie tak wypycha, jakieś bóle skurcze i wogóle do d... chyba skończyły się przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja już sama czuję, że jeszcze do dwóch tyg jakoś to potrwa..coś czuję, że naprawdę wcześniej urodzę;/chyba się wcześniej wybiorę do innego lekarza. w poprzednim porodzie w 37tyg odpadł mi śluz w sobotę w środę zaczęły wypływać mi wody, modlę się, by się to nie powtórzyło..ale gdyby, to chyba dziecko już ma szanse na przeżycie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth jasne,że im dalej tym lepiej. mnie jak dopadło byłam w 34 tc i gin już mówił,że z Dzidzią sobie poradzą. ale b się staram jak najdłużej donosić i zaciskam grzecznie nóżki i proszę, żeby poczekało do 38tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiem Wam tyle, że do końca ciąży lepiej już nie będzie.... :P Ruth, dziecko urodzone teraz w Twoim przypadku byłoby już bardzo bezpieczne, ale kto by chciał urodzić tak wcześnie? Całkiem niedawno, gdy w czerwcu praktykowałam na noworodkach donoszonych, położyli nam na oddział świeżynkę z 35 tygodnia - oddychał sam i leżał razem z donoszonymi. Oczywiście, robili mu różne badania żeby potwierdzić jego stan zdrowia, ale nic nie zagrażało jego życiu. Niech poczeka jeszcze 2-3 tygodnie i w ogóle będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki! byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam większość kosmetyków i rzeczy potrzebnych z apteki.. Mam pytanko odnośnie majtek jednorazowych, bo kupiłam sobie opakowanie 5 majtek i nie wiem czy to wystarczy? Po za tym w dalszym ciągu zastanawiam się czy te siatkowe wielorazowe nie będą lepsze? Ale u mnie dzisiaj gorąco, pomimo tego mam dzisiaj powera.Zrobiłam nawet tą krówkę o której pisałyście wcześniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam jeszcze jedno opakowanie Tantum rosa czy to wystarczy? 2 opakowania jałowych gazików to też ok?? ale jetem ciemna w tych sprawach, aż mi głupio Was pytać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię jak Aska zacisnę nogi i grzecznie się położę:-P dziękuję Wam za podniesieniu na duchu, sama już czasem nie wiem czy po prostu nie przesadzam, jutro wybiorę się do szpitala na \"przegląd\" wolałabym żeby niunia jeszcze we mnie troszkę posiedziała:-) zmykam się zająć swoim drugim skarbem i życzę wszystkim miłego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabubu te siadkowane wielorazowe mogły by sie pobrudzic sadze że nawet napewno i ciezko by je było doprac a jedno razowe zawsze wyrzucisz i założysz czyste nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×