Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream, dzięki za odpowiedź. Ja kolor niebieski widziałam na żywo w sklepie na wózku Jumper. Baaardzo mi się spodobał. A na tej aukcji piszą,że jest dostępna pełna kolorystyka z wózków Jumper. Ja prawie wszystko kupuję niebieskie, bo lubię ten kolor. A że będę miała drugiego chłopca, to się dobrze składa. Trzech lekarzy potwierdziło płeć, więc raczej niespodzianki nie będzie. Wszyscy juz mówią do mojego brzuszka Michaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, a co się stało? Przecież miał byc w końcu sn, i to jakoś za 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie urodziłam... poszłam do kardiologa z tym ekg, ale kardiolog na cito załatwił mi konsultacje z ordynatorem w 105 szpitalu i za 10 minut byłam juz w drodze... przyjeli mnie poza kolejnoscia, zrobili usg serca, i ponowne ekg... i co mam problemy z sercem przez moje nadcisnienie... ktore sie ustabilizowało ale osłabiło serce... porod naturalny niesie dla mnie za duze ryzyko ( nawet śmierć) i nie moge rodzic naturalnie.... oczywiscie juz skontaktowałam sie ze swoim ginem i 3 sierpnia o 8 rano stawiam sie w szpitalu... bedzie ciecie cesarskie ale niewiem czy wtorek czy sroda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ja tez chcialabym wiedziec co sie stalo? ja robie obiadek ale nie mam dzis ani sil ani humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Czytam was od 90 strony ale nie zawsze na biezaco bo strasznie duzo produkujecie ;-) W kazdym razie teraz juz jestem na L4 wiec powinnam nadazac. Termin mam na 30 wrzesnia. Co do wózków to my sie w końcu zdecydowalismy na Teutonie fun system, (jest troche lżejsza od Mistrala) glownie dlatego ze mamy bardzo waska winde i jest to jeden z niewielu wózków które sie do niej zmieszcza. Ogladalam je w sklepie i wygladaja solidnie, wszystko fajnie i lekko dziala, tylko nie mam przekładanej raczki jak Mistral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Koteczku niedobrze.. ale przynajmniej tak będzie bezpieczniej i już niedługo będziesz tulić swoje Maleństw:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj goge:) Fajnie,że dołączyłas do nas, napisz coś o sobie. Pisałam o teutoni, bo kumpela chce kupić spacerówkę dla swojego rocznego synka.Miała roana i już się rozleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten plus ze we wtorek lub srode za tydzien bedzie nas wiecej w domku.... synkowi powiedziałam ze ide do szpitala strasznie sie tuli co chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze u nas była waria neta i bez neta jak bez reki:( ale asiu moze napisze ci numer telefonu zebys potem dziewczyny poinformowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978- Teutonia Mistral S to nasz poprzedni wózeczek :) mogę dużo na jego temat powiedzieć ale pytaj co Cię konkretnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek to jednym słowem nie masz wyjścia.. lepiej mieć CC niż zagrożenie życia w tak poważnym stopniu.. nie zamartwiaj się widać tak już musi być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek19833 trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze Koliban napisz czy byliscie zadowoleni z teutoni i dlaczego zmieniliscie, chyba ze mieliscie tylko gondole. Moja kolezanka ma Spirit S3 juz 2,5 roku i z wad to wymienila tylko ze sie latwo obija. Interesuje mnie zwlaszcza czy mieliscie kola pompowane czy piankowe a jezeli piankowe to jak sie sprawdzaly. Co do mnie, to mieszkam na Ślasku, jak narazie ciaza przebiega bez wiekszych problemow. W zeszlym tygodniu dzidzia wazyla 1600g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mam.... wiem ze niektorzy by zaplacili zeby miec ciecie ale ja mam takiego stracha ze brak słow ... moja 4 peracja to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goge79 witaj bo nie miałam okazji sie z toba przywitac.... to w ktorym tygodniu jestes.... aska1978 kochana ty masz pecha... chyba to nasze imie jest pechowe:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ale dobrze ze w pore skonsultowalas to z kardiologiem. Ja tez chyba cos czuje bede miala cesarke bo maly ma czkawke i znow czuje u gory kolo pepka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek masz rację, najpierw Ty później ja w kolejce. imię pechowe?? może coś w tym jest, ale ja już nie zamierzam chodzić do miasta, nie dość że brak sił a teraz to jeszcze mam stracha że może coś się stać.. Koteczek ja Ci wyślę swój nr telef na gg, jak coś to pisz albo dzwoń. Koliban ten wózek to nie dla mnie, moja psiapsióla chce kupić dla synka, bo się napaliła że niemiecka precyzja i na pewno najlepszy. jak coś to zapytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie nie Ciebie jedną przyprawia ta torba o dreszcze:-P ja swoją dzisiaj zaczęłam powoli pakować. Byłam u lekarza i dostałam globulki, powiedział, że jak do trzech dni zakażenie nie zejdzie, bo podobno bardzo mi się grzybek rozwinął:-P(choć ja żadnego dyskomfortu nie czułam, a upławy dopiero od niedawna się pojawiły) albo jakby ruchy małej były jeszcze mniej wyczuwalne to mam się na oddział od razu głosić. Brzuch mam już obniżony do porodu..więc chcąc nie chcąc musiałam się spakować do szpitala. aska dżizas..ja bym jej chyba do auta wskoczyła i kudły wytargała:-P ewelkajaw ja kupiłam mojemu mp4:-P ale to było 3 lata temu, a on biedaczek siedział w wojsku :-P Twojemu pewnie starczy jak go ładnie przytulisz upichcisz coś dobrego, a później wyskoczysz w sexi bieliźnie.. ehh zachciało mi się sexu hehe:-P widzę ze już niedługo wszystkie zaczniemy się sypać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku dotrzymam Ci towarzystwa w cc:-P bo mnie też czeka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja wróciłąm o 16 z zakupów,to nie namoje siły jestem padnieta jak placek :( Nigdzie nie moge dostać pampersów na sztuki .Kupie paczke bella heppy one mają dziurke na pępuszek . Aśka 1978 ale akcja nie wiem co bym tej babie zrobiła . Jak mogła cie zostawic i odjechać przedewszystkim że jesteś w ciaży . Ewela1777 sadze ze brzuszek sie opusci te dolegliwości ustapią Ewelkajaw -możerz zamówić na allegro koszulke z nadrukiem np.SUPER MĄŻ Koteczku dobrze że poszlaś do lekarza i nic ci sie nie stało podzczas porodu siłami natury dopiero by sie narobiło . Mdream straszna ta twoja historia z upadkiem współczuje ci :( Basiu i cały twój wysiłek na marne wyobrazam sobie jaka jestes zła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie, ja znowu miałam chwilową przerwę bo po prostu czasu brak, no ale cóż... Byłam dziś u pani doktor, wszystko w porządku, mały waży 1800, to chyba dobrze jak na 31tydz. Martwi mnie tylko fakt że jedną nerkę ma mniej rozwiniętą, mniejszą od drugiej, ale pani doktor powiedziała że taka jego uroda i że nie ma sie czym martwić... oby... Ja nie mam jeszcze prawie nic dla dzidzia, trochę ciuszków nie wypranych, resztę musze pokupić ale nie wiem kiedy bo za niecałe 2 tyg mam wesele siostry i muszę troszkę pomóc w przygotowaniach i znowu mi się odciągnie. Kupiłam sobie sukienkę w którą mam nadzieję się jeszcze zmieszcze bo brzuch mi rośnie niesamowicie!!!! Wszyscy mnie pytają kiedy mam rodzić, a jak ja im że za 2 miesiące to takie oczy wystawiają że rany!!! Brzuszek już mi powoli opada więc może dlatego.... Pytanie- Wam też bardzo puchną stopy?? A jak tak to jakie macie na to sposoby?? Bo ja mam problem z założeniem jakichkolwiek butów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ale mam dzisiaj zakręcony dzień.Rano jechałam na pobranie krwi, oczywiści prawie zemdlałam ( 3 kłucia ) W południe nawiedził nas pan od mebli do kuchni i strzeliliśmy z M taką gafę. Pan pyta się na kiedy mają być meble a my że szybko (ostatnio nam mówił że szybko to ok 1 miesiąc będziemy czekać).A on że jak szybko to 10 sierpnia będą już meble.Więc szybko musimy zakładać kafelki i panele.M jak zwykle zły o to na mnie. Teraz przygotowujemy wykładzinę do położenia w pokoju Małej, znaczy M tnie a ja mówię gdzie krzywo. Aśka dobrze że nic ci się nie stało! Koteczek może to i dobrze że za kilka dni masz cc, Jak dzidzia gotowa na przyjście na świat to po co narażać zdrowia swojego i jej.Bedze dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msha urodziłam w sumie 10 dni przed terminem, tylko ja miałam cc, więc gdyby rodziła sn to może bym przenosiła a córcia była by większa, no ale urodziła się zdrowa i dostałą 10pkt tylko taka malusia:P synek na razie zapowiada sie większych rozmiarów, będę chciała naówić lekarza żeby czekać do ostatniej chwili, z córcią tez rodziłam tak wcześnie bo na cc jechałam do Krakowa, ponad 200km, a teraz będzie na miejscu.. Koteczek najważniejsze Twoje zdrowie więc się nie smuć i pomysl że juz niedługo córeczka będzie z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, na puchnięcie nóg - jak najwięcej odpoczywaj z nogami uniesionymi wyżej - to woda zbiera się w najniższym miejscu, wyższe ułożenie nóg powinno pomagać. Aska - normalnie jak Ruth - wytargałabym babę za włosy, nie popuściłabym, zrobiłabym taką scenę że sama zawiozłaby mnie do szpitala, menda jedna.... Spirytus można kupić w aptece, ale nie 70%, tylko salicylowy - i spirytus salicylowy wystarczy do pielęgnacji pępka. A jak ktoś chce to zapraszam do monopolowego i rozrabiać do odpowiedniego stężenia z wodą ;) Koteczku, to w sumie dobrze, znasz już termin i wiesz kiedy spotkasz się z Majką, a cc będzie dla ciebie najbezpieczniejsze. Dobrze, że o tym wiesz. Kobiety płacą za taki "komfort", ja w sumie też tak jak ty nie chciałabym na własne życzenie dać się pociąć. Mimo wszystko spróbuj znaleźć w tym pozytywy :) Ewelka, dobra rada już padła: fajna bielizna, romantyczna kolacja, ładnie przygotowana sypialnia, jakieś hedonistyczne przyjemności sam-na-sam będą chyba najlepszym prezentem :) Dziś mama pouczała mojego męża co ma robić jak już zacznę rodzić ;) Poczułam się jakbym miała rodzić już za chwilę, lada dzień ;) U mnie torba jeszcze nie gotowa, powoli zbieram klamoty, ogarniam się i robię zakupy. W przyszłym tygodniu jedziemy po łóżeczko - w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie myslec pozytywnie... bo co ze ja bym sie uparła na sn a dzieci mogły by nie miec nawet mamy a maz by mi tego nie darował... on juz wczorał wył razem ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na puchnięcie stup to ja leże i odpoczywam, ale najczęścirj przechodzi do rana. Ja mam żeczy dla małej poprane aleleżą nie poprasowane i taka spora kupka mi się wszystkiego nazbierała razem z pieluchami i pościelą :P muszę się za to wziąć bo mnie poród zastanie, a torby dla siebie to nawet nie wyciągłam i jakoś mi się jej niechce pakować, ale wkońcu trzeba się zabrać. Żyrafko oglądaj dzisiaj chirurgów fajny odcinek, ale lepszy będzie za tydzień i chusteczki przygotuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek będzie dobrze pomyśl że jeszcze tydzień i będziesz miała już Majeczke przy sobie, a przynajmiej z tobą bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×