Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream ja mam termin na 22 - łóżeczko mam rozłożone a materac w nim ale jeszcze w folii. Dopiero wczoraj go kupiliśmy i tez zastanawiam sie czy zdjąć folie czy jeszcze za wczesnie..... Co do poscieli to ja na początek mam spiworki, a przescieradło wypiore i ułoze w szfie a załoze dopiero jak wróćimy ze szpitala zeby kurzem nie zaszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamwarto
czesc dziewczyny. TYez jestem z kafeteri macie teraz pewnie abrdzo duzo wolnego czasu. wiec polecam zarabianie w internecie. Juz pisze na czym to polega musicie sie tylko zarejestrowac podajac tylko imienazwisko i numer konta. Klikacie w reklamy czekacie 30sekund az reklama przeleci i juz macie kase 15 gr. niby nei duzo ale jesli ktos ma czas ,mozna tak klikac caly dziec. wiec same policzcie ile to wychodzi. Naprawde polecam warto mozna sobie dorobic troszke pieniazkow siedzac w domu. w 100% sparwdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafka.... Jako doswiadczona polozna nie mozesz sie martwic...stetoskop w dlon i pelna kontrola.... My mamy usg co wizyte,wiec nastepne w nadchodzacy poniedzialek...ale prace serduszka Niuni slyszalam moze tylko 2 razy.... Te 2 tygodnie szybko zleca...zobaczysz.... Akna co z Toba...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamwarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakiegos paskudnego doła :( Nawet nie pomagają lody, wafelki w czekoladzie, cola, ...... Idę sobie zeby Was nie zarazic tym dziadostwem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream u mnie lozeczko w czesciach jeszcze.posciel niekupiona a termin mam 2 dni przet Toba :) Zyrafka nie ma co sie przejmowac rutyna, wszystko dobrze a serduszko to przeciez male moga miec nastroje tak samo jak i my rozne, pl pogoda napewno Twojej Basience tez troche przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**akna** ja tez przez to przechodze, uszy do gory to tylko hormony :) magdakate dziekuje za komplement hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przygotuje więc łóżeczko 20 sierpnia - miesiąc przed terminem - niech materac i kołderka nabiorą zapachu domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figa84 - kupowalam od uzytkownika MAMO-TATO , bardzo szybka przesylka, towar pierwsza klasa ;) wlasnie wrocilam z wizyty i tak czytam to widze ze nie tylko ja jestem rozcarowana. moj ginekolog dzisiaj przeszedl samego siebie, odwalil wizyte byle jak najszybciej, myslalam ze zdaze mu zadac kilka pytan, a on mnie tak zakrecil ze nic nie spytalam. zrobil wprawdzie usg w ekspresowym tempie. powiedzial ze maly glowka w dol dalej,ze wszstko ok. kazal zrobic wyniki i przyjsc za tydzien na ktg i badanie bo za 2 tyg go nie ma. mowil tak szybko ze musialam prosic zeby powtorzyl bo nie zrozumialam . po mnie weszla kuzynka,tez wsciekla ze on dzisiaj jak szalony. grrrrrrr.mam nadzieje ze za tydzien bedzie inaczej. bo nawet nie wiem ile maly wazy i mierzy, bo zrobil zdjecie glowki tylko.ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lozeczka, to u nas materac w folii jeszcze jest. ale posciel juz jest w komodzie przygotowana. Ł. ubierze jak pojde do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wybaczcie nie jestem w stanie doczytać.. tylko wyłowiłam informację o żyrafie.. Zyrafka myślę że Twoim największym problemem jest to że ... jesteś położną... Za dużo wiesz, a lekarz Cię potraktowała raczej standardowo, niepokoiłaś się o Basieńkę więc myślę że Twoje serducho też szybciej biło jak to w stresie... więc i jej przyśpieszyło.. nie zamartwiaj się i nie szukaj granic normy.. postaraj się wyciszyć, wyluzować i na spokojnie posłuchać tego serduszka... Ja jak byłam w ciąży z córą to poszłam na IP bo miałam wrażenie że się mało rusza i byłam zdenerwowana.. KTG wyszło fatalnie .. zostawili mnie na obserwacji i już przy każdym kolejnym zapisie było ok.. no i lekarze mi powiedzieli że to normalne że serducho dzieciątka szaleje jak my się denerwujemy... Więc podsumowując ,... spokojnie.. wycisz się i wtedy na spokojnie jeszcze słuchaj .. myślę że będzie ok. Piszecie o łóżeczkach itd.. ja mam łóżeczko po córci ale jeszcze jest w piwnicy złożone.. może je rozłożę za jakiś tydzień.. materac już mam w domku.. a co mogę poradzić .. jak macie łóżeczka nowe i zapakowane to jak nie chcecie składać to chociaż otwórzcie karton.. bo one śmierdzą i powinny wywietrzeć zanim maluszek tam będzie spał.. tak samo materac ma swój specyficzny zapach, i ja folię zdjęłam żeby mógł go "oddać" Torbę mam poza tym spakowaną, bo przy rozwarciu i zgładzonej szyjce to niby powinnam i czekam jeszcze ze 2-3 tygodnie i mogę rodzić :D A do tego czasu no cóż .. trzeba poleżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dostala wiadomosc od Koteczka: Majka urodziła się dzisiaj o 10:33 przez cesarskie cięcie waży 4.100g i długa 57 cm rozkrzyczana od małego i dostała 10 pkt GRATULUJE RAZ JESZCZE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Koteczka! Jak jej zazdroszczę, że jest już po. A z Majki to kawał baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak fajnie ze Majeczka zdrowa, z Koteczkiem pewnie tez dobrze szczesliwa jest napewno:) BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie dołować się!!!! Już mamy bliżej niż dalej, nic złego już nas i naszych dzidzi nie powinno spotkać. Cieszyć się z tego stanu! Jeszcze będziemy tęskniły za ciążą, za ruchami naszych dzieciątek, dopiero po porodzie dadzą nam popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kteczek gratuluje Corci....zdrowa,dorodna Dziewczyna...i niech tak trzyma.... Wypoczywaj i ciesz sie swoim podwojnym od dzis macierzynstwem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek: GRATULUJĘ:):) ja wróciłam od położnej. dzisiaj chyba wyczuła że jestem bojowo nastawiona i inaczej ze mną rozmawiała. niestety nie będę miała usg bo to zależy od szpitala. jestem zawiedziona. ona mogłaby skierować mnie na usg tylko jeśli mały byłby za duży lub za mały a on jest w sam raz. teraz muszę zadzwonić do szpitala na oddział i tam się dowiadywać. dowiedziałam się że mąż może być przy cesarce. i przynajmniej mam już wizytę umówioną na za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i wiem jeszcze że mały jest główką w dół skierowany i waży w przybliżeniu 2200 ale nie wiem jak ona to wyliczyła. jakieś tam obliczenia robiła na kartce po zmierzeniu mojego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Koteczek - gratulacje!!!!!!!!!!!! Kurcze, wiecie że ja tylko raz słyszałam serducho mojego maluszka? to był może 12t... i co zauważyłam - lekarz w karcie ciąży na wstępie wizyty w rubryce "tętno płodu" wpsuje 144. W 16tyg widziałam tylko na usg serduszko bijące jeszcze. no i tyle. mimo, że usg mam na każdej wizycie. żyrafka - nie martw się. dobrze, że nie grzebiesz po książkach i nie szukasz nieuzasadnionych przyczyn. głowado góry. co do łóżeczka- to ja mam złozone już, materac jest ale jeszcze w folii - termin 26 września dopiero. pościel jest ale zapakowana, jeszcze raz zamierzam ją wyprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate 3mam kciuki zeby Ci zrobili jeszcze USG, wiesz o tym ze tutaj ojciec dziecka dostaje 2 tyg wolnego mniej platnego no ale.....mozna odrazu 2 tyg wziac albo 2x po tygodniu, warunek 26 tyg przepracowanych u tego samego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka wiem o tym mój już zgłosił to pracodawcy bo trzeba na ileś tam tygodni to zgłosić. to tego jest jeszcze jakiś zasiłek z Jobcentreplus ale nie wiem dokładnie. musimy przejść się i wszystkiego dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka a dostałaś już becikowe 500 funtów?? albo zasiłek ciążowy 190 funtów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 190, becikowe dopiero po urodzeniu dziecka zloze bo nie mam taxow zadnych teraz a i nie wiem czy za bogata niebede na niego nawet po urodzeniu, jak taxy prznaja te najmniejsze to moge niedostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×