Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aska, między mną i Tobą jest tylko tydzień różnicy. Mnie też wszystko już boli. Nie myślę już o niczym innym, tylko jak najszybciej się rozsypać.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Ruth Ty się śmiej, pogadamy za chwilkę jak Ciebie dopadnie...:):) ja nie straszę, żartuję sobie to lepsze niż zamartwianie jak mi źle i niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Laktacydu używam od ponad roku, na co dzień używam zwykłego, mam też w zapasie płyn ginekologiczny na stany zapalne. W sumie to przez większość ciąży szarpałam się ze stanami zapalnymi, ciągle te sromotniki... ;) Teraz jest ze mną w porządku, ale podejrzewam że nie dotrwam tak do porodu. I od dłuższego czasu mam straszne wrażliwe brodawki, nie wiem jak zniosę pierwsze próby karmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Żyrafka to Ty bidulo też cierpisz a ja nic nie piszę bo się nie chcę chwalić, że mam takie przygody:):) Mama dzisiaj do mnie dzwoniła i jak jej wszystko, opowiedziałam, to brzuch ją rozbolał i poleciała na kibelek:):) Mówi, że już spać nie może bo jej się śni,że rodzi zamiast mnie hi hi.. boi się bo miała ciężkie porody, bóle krzyżowe i te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się dowiedziałam że i mnie z a jakiś tydzień zacznie się kolejny remont:( w końcu przyjdą ludzie od centralnego. normalnie masakra:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate to współczuje, nawet ja bym już nie chciałą żadnego remontu, a właśnie skończyliśmy i mimo że ze mna ok to miałam dosyć:P co do metek to ja wycimałam, ale tylko na początku jak dzidzius malutki tzn chyba do 4 miesiąca, bo mimo wszytko metka podrażnia delikatna skórkę:P co do t=seksiku to u nas posucha i tak pewnie jeszcze zostanie ze 4 miesiące:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ake Was sie czyta - z usmiechem od ucha do ucha, sraczki i te sprawy :) mi jeszcze nic nie dolega - dopiero 33t, ale i tak rozmawiałam dziś z małym, że 38t i koniec, żegnamy się z ciepłym gniazdkiem i wychodzimy do mamusi i tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam z samego rana :D i wracam do łóżeczka hihi dzis pobiłam rekordy wstawania do łazienki. chciałam nie przytyc w tym ostatnimmiesiacu ciazy,ale non stop sobie mysle ze niedlugo urodzi sie maleńka i juz nie bede przez jakis czas mogla zjesc tego czy tamtego-i tak w kółko :o tez tak macie? no wiec jem i jem :D :D :D taki głodomor ze mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Oj żeby to tak było,że 38 tc i Dzidziuś chce wyjść:) ja swojemu to cały czas mówię, zostań jeszcze w brzuszku i urośnij duży... Mąż się śmieje, że wkońcu muszę urodzić. no pewnie ale wolałabym w terminie a nie prędzej:) Angiletto ja się cieszę, że wreszcie jem normalnie.. cały czas nie miałam apetytu, zgagę a teraz od miesiąca zaczęłam przybierać na wadze. wczoraj kupiłam nawet pepsi, bo tak tu o tym wszystkie pisałyście, że nie wytrzymałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka sto lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aśka-no i znowu mam ochote na cole :D :D :D nic,tylko zaraz do sklepu bede musiala leciec hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty już nie poszłaś spać???? mnie się wydawało,że tylko ja pokutuję od rana:) i to w dodatku w sobotę. Wysłałam męża do pracy, zjedliśmy razem śniadanko i idę zaraz na zakupy, bo później będzie za gorąco i nie będzie się chciało. Ja jakoś coli nie piję, nauczyłam się do pepsi i jakoś ta pierwsza mi nie pasi.. Fajnie dzisiaj na dworze, nad jeziorem mały ruch-może przejdę się na spacerek, bo potem to d.. koło d... ode mnie z kuchni to całe jezioro widać a nie chodzę,bo gin zabronił kąpieli żebym czegoś nie złapała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, my tez od rana buszujemy. zaraz zmykam ogladac wozeczki, w koncu trzeba podjac decyzje. co do biegunek to ja mam chyba po tej ilosci owocow ktore pochlaniam. tak mi sie wydaje. a i to jest meczace bo ile mozna do kibelka biegac, nie dosc ze ciagle sikam to jeszcze tooo :P. co do seksu to posucha ze ho ho, ale to brak inicjatywy z mojej strony , leniwiec sie ze mnie zrobil , ochota przeszla.az mi zal mojego Ł. bo bidny juz nawet nie wspomina :P nic zmykam, milego weekendu Wam zyczymy.:) i nie rozpakowywac sie jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ale się was fajnie czytało z tym co pisałyście rano. Cole mam w loduwce i zaraz się napije :) bo kupiłam wczoraj jak narobiłyście mi smaka :) My z M też postanowiliśmy że po 38 t.c. będzie seksik co wieczur mam nadzieje że dam rady. Wczoraj dostałam jeszcze sporo ubranek i je poprałam może dzisiaj je jeszcze wyprasuje :) Co do kibelka to ja przez całą ciąże chodze kilka razy mam nawet lepiej niż przed. Bo biegunki od początku ciąży do końca to napewno nie zwiastuje szybkiego porodu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko kochana :D posprzatalam cale mieszkanie-opadam z sil,ale juz mam z głowy bynajmniej.Muffinki w piekarniku i mam luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajaw
angioletto daj przepis na mufinki :) Dziewczyny, a Basia dawała znać jak po wizycie u lekarza bo niewiem czy coś przegapiłam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynk ja juz spowrotem ze sklepu:) nawet lody już zjadłam, hi hi.. jezioro odpuściłam, bo znowu miałam przygody.. ja chyba naprawdę przestanę z domu wychodzić, ha ha.. idę sobie z lodzikiem a tu starszy facet z kulą schodzi z chodnika na drogę i się przewraca i krzyczy pomocy, no to ja z tym moim brzuchem biegnę go ratować... no i nie dałam rady i w krzyk... jakiś facet jechał autem i się zatrzymał i dwóch jeszcze z domów wyleciało i go podnieśli.. a najlepsze, bo przyleciała jego córka i zaczęła krzyczeć na tego kierowcę, że jak jeździ, że tatusia potrącił.. to ja do niej niech tatusia pilnuje a panu to powinna podziękować, że się zatrzymał... a na koniec to Wam powiem,że zostawiłam mojego loda na torebce no i masakra, mam pranko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asi ty to żeczywiście siedź już w domku ale na szczęście to nie ty się przewruciłaś tylko tego loda szkoda bo go nie dojadłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkjaw mi też szkoda, ale już zapiłam szklaneczką pepsi.. a właśnie wczoraj mąż sobie zrobił z winkiem czerwonym.. Myślałam że mnie skręci z zazdrości, też lubię a tu nie wolno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Ale Wy dziewczyny aktywne w sobotni poranek. Angioletto, podziwiam, posprzątane i ciasteczka juz się pieką? Ja dopiero wstałam, zjadłam śniadanko, a teraz pije kawkę. A co, póki można. Jak urodzę to kupię sobie Ricore, ona ma mało prawdziwej kawy, a smakuje dobrze. Aska, ale Ty masz przygody! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Czołem brzuszki! Co do biegunek mi się zaczęła w zeszłym tygodniu i moje częste wychodzenie do wc trwa do dziś i do tego dziwnie mnie brzuszek pobolewa. Z siusianiem to standard w nocy przynajmniej dwa razy wstaję, a czasami zdarza się że więcej:) :) a propo seksu to znów ja mam ochotę, a mąż się boi że coś zrobi, ale jakoś daje się namówić;) Jeśli chodzi o zmęczenie to już też odczuwam:( szczególnie jak się nachodzę, a tego nie uniknę bo ja w miejscu nie mogę usiedzieć. Także wieczorem jestem padnięta. Jeszcze jakiś czas temu to i w nocy nie mogłam spać bo mała tak się kręciła, że wszystko czułam, a teraz i ona jest spokojna także noc mam do przodu. Jedyne co mi doskwiera to drętwienie prawej ręki, ból jak cholercia, że rady sobie nie dawałam, ale już się przyzwyczaiłam. Wiecie ja w zasadzie mam już wszystko dla dzidzi i już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie na świat. Lubię jak mi się rusza, ale czasami boli mnie już wszystko i psychicznie nie daję rady:( 🌼 Anulka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, ja miałam dokładnie 4 dni temu także jesteśmy lwicami:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja uciekam na razie. Idę pod prysznic, a później po zakupy. Pewnie dzisiaj będzie mały ruch na forum, jak to zwykle w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Anulka wszystkiego najlepszego:) Ania76 ja tez tak mam ze jak siedze to boli, jak chodze to tez:) takie chyba juz nasz uroki:) u lekarza super:) moje malenstwo sie przewrocilo glowka w dol i mam nadzieje ze juz pozycji nie zmieni:) wazy 2200 i jest wszystko wporzadku, glowka nadal troche wieksza ale juz jest roznica 2 tyg a nie 4:) lekarz mowi ze nawet gdybym teraz urodzila to byloby ok... a moj maz myslalam ze go udusze:) zaczal wypytywac lekarza ile trwa porod i mowic ze jestem panikara bo boje sie ze on nie zdazy mnie zawiesc, ze balam sie ze maly sie nie przewroci i sie posmiali ze mnie:) wczoraj tez kupilam reszte brakujacych rzeczy i juz mam wszystko, tylko posciel musze wyprac i wyprasowac:) a dzis u mnie strasznie goraco, a wieczorem idziemy na mala imprezke do kuzynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) niedawno wstałam:) syn też pospał bo przyszedł do mnie dopiero po 9 (10 polskiego czasu). anulka sto lat:) wszystkiego naj,najlepszego:) ja wstaję w nocy kilka razy ale na razie żadnego czyszczenia nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do coli to ja znalazłam w sklepie taką dietetyczną i w dodatku bez kofeiny. w smaku jest trochę inna ale liczy się że to cola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×