Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam:-) Asiu ja się śmieję, bo nic innego nie pozostało, też już jestem w rozsypce:-) ale jak przez cały okres ciąży nie było ochoty na sex tak teraz mnie dopadło, bo wiem, że mimo wszystko już jest bezpieczniej urodzić;-)dlatego chyba mój mąż chodzi taki zadowolony od paru dni hehe magdakate nie zazdroszczę Ci teraz tego remontu, instynkt wicia gniazda a remont trochę się ze sobą mijają:-Pto drugie nie jest już tak przyjemne. szkrabek myślisz,że Twoje maleństwo tak grzecznie mamusi posłucha i wyjdzie po 38tc:-D? angioletto ja mam wręcz przeciwnie- jakiś jadłowstręt od połowy ciąży;/jedynie czekolada mi wchodzi(chociaż ostatnio już też nie:-P),ale tak jak piszesz,później nie będzie wolno tego czy tego i po co sobie teraz żałować;-) Anulka 1988 wszystkiego najlepszego kochana[kwiatek} aska haha może lepiej nie wychodzić z domu:-P? mam nadzieję, że panu nic poważnego się nie stało;-) basiu super że z dzidzią wszystko ok:-) widzę,że nasze kruszyny ważą tyle samo..tylko u mnie dzisiaj się zaczął 37tc:-P jejć ale to zleciało.. koniec przywilejów za niedługo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth a ja jestem w 35:) poszlam na gore zaniesc ciuchy i zeszlam a tu puls 125 i ledwo oddycham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie za bardzo:( Chyba mnie po pepsi zemdliło.. Zaczęłam trochę wycierać w łazience i musiałam się położyć bo mi niedobrze i brzuch twardy jak kamień... do tego Mała wariuje i nie wiem już jak leżeć, bo raz tu raz tam ugniata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska mała dostała kofeiny:) mój też tak kiedyś robił a teraz się chyba przyzwyczaił:) ruth gcyby to był zwykły remont z malowaniem ścian nie załamywałabym się ale tu będą kładli centralne od początku, dziury w ścianach i od nowa malowanie. ale przynajmniej będziemy mieli czym grzać w zimie bo pomimo że zimy sa u nas cieplejsze niż w polsce ale i tak bywa zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja też mam dzisiaj lenia a wiem że muszę posprzątać:( jak wróci mój mąż to go zagonie do sprzątnięcia kuchni a ja może tylko toaletę dzisiaj posprzątam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja musze sama sprzatnac bo moj maz juz jest wykonczony praca i wczesnym wstawaniem i nie chce go jeszcze do porzadkow zaganiac, jakos pomalu cos robie najwyzej nie bedzie wszystko sprzatniete, a jak on dzis wroci to jedziemy na imprezke... obiad robie szybki ziemniaczki z paluszkami rybnymi sadzonym jajkiem i mizeria, nie mam weny do wymyslania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jeszcze nie wrócił z pracy po nocce a mi jest strasznie słabo:( okropna u nas spiekota i duchota:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka 1988 wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin :) aga86 Tobie tez wszystkiego najlepszego :) Spóźnione ale szczere życzenia :) Asiu a przygoda nie do pozazdroszczenia..... Moze lepiej zostań dzis w domku :) Chyba znalazłam sposób na moje nogi :) Dwie noce spałam mając nogi na poduszce, tzn sporo wyżej i dzis nic zero opuchlizny :) A dodam że wstałam dziś bardzo wczesniej - przed 7 i całe do południa na nogach. Bylam już po zakupy, na targu po owoce (w końcu kupilam te sliwki) no i bylismy centrum handlowym po kilka rzeczy. Tam to dopiero jest przyjemnie a nie to co na 4pietrze w domku..... No ale nic. Nie narzekam..... Lece kończyc sprzątanie i zabieram sie za obiadek - dzis pizza z sosikiem czosnkowym. Aż mam smaka :) Aha i Basiu cieszę sie ze u Ciebie, u was oki :) Ja tez licze na to ze moje maleństwo się obrócić jeszcze zdązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate u mnie tez upal...i padam z nog Akno dziekuje:) ja postanowilam zrobic pizze w nastepnym tygodniu, bo juz za mna chodzi jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, jak ja bym zjadła pizze! Ale niestety przy cukrzycy ciężarnych to niedozwolone. Ja mam na obiad barszczyk z wczoraj. Może pójdziemy sobie na kebaba. Ja oczywiście wyjem tylko mięsko i warzywka, a pita do kosza. Dzisiaj mój maluszek wbija mi się w krocze. Nie jest to przyjemne, ale dzięki temu może szyjka zacznie powoli puszczać. Pamiętam ten ból z pierwszej ciąży. Myślałam wtedy,że szybciej urodzę, a i tak urodziłam 2 dni po terminie. No i te bóle pleców i wtedy i teraz są strasznie uciążliwe. I niestety nie przechodzą po porodzie. Jeszcze przez jakiś czas cholernie mnie krzyż bolał jak się schylałam,żeby małego przewinąć. Dlatego teraz mam przewijak na łóżeczko, mam nadzieję,że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu widzisz , tak sie martwilas, a dzidzia ci prezent zrobila i sie odwrocila. oby juz tak zostala . my wczoraj bylismy na pizzy , ale sie objadlam, az wstyd sie przyznac :P wybralismy wozeczek, x-lander xq 2008 sa teraz wyprzedawane bo 2009 to nowosc, a my sie zalapalismy na okazje. w pon jedziemy go kupic. kolor zielony. tylko fotelika i torby w komplecie nie ma , wiec musze poszukac. moze ktoras z was kupuje osobno fotelik i moglaby jakis mi polecic? bo ja zielona jestem, dobra zmykam bo musze obiadek skonczyc. a wieczorkiem idziemy na grila do mojego brata, ale bedze wyzera :P Anulka - sto lat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small Size mam nadzieje ze juz tak zostanie, bo jak nie to wiem gdzie ma pupke i w nia dostanie klapsika:) zycze udanego grilla ja tez dzis wieczor spedze towarzysko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną pizza chodzi od jakiegoś czasu ale nie może mnie złapać:) wysłałam mojego męża po wiatrak i oczywiście przyniósł wiatrak tylko że ja chciałam mały a on kupił największy jaki mieli:) ale może to i lepiej:) od razu w domu chłodniej się zrobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 14.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 15. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 16.evka81...........27.....?................06.09....Cam bridge.......0 17. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 18.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 19.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 12 20.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 21.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 22.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 23.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 24.Trąbka...........23....Michałek........11.09....Wawa. ...........8,5 25.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 26.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 27.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 28.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 29.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 30.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 31.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 32.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 33.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 34. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 35.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 36.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 37.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 38.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 39.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 40.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 41.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 42.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 43.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 44.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 45.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 46.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 47.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 48.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 49.*akna**...........24.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......9 50.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 51.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 52.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 53.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 54.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 55..Malinka88888..24….Nikola.........25.09....Le szno...........15 56.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 57.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 58.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 59.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 60.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 61.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 62.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 63.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 64.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 65.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 66.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 67.Marusia25......27....?....................30.09....Pi onki...........2 68.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 Poprawiam kilogramy po wczorajszej wizycie. U mnie bez zmian. Szynka krótka, zamknięta. Za 2 tygodnie (to będzie 34) będziemy zmniejszać fenoterol. Z innej beczki. Robicie masaż krocza? Ja się w końcu za to wziełam, bo jeszcze nie wiem jak będę rodzić, ale nie wiem czy to ma sens. Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to podaje stronę: http://www.rodzicpoludzku.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=228:nacicie-krocza-czy-moesz-tego-unikn&catid=38:porod&Itemid=3656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa84, nie wiem czy to ma sens. W większości szpitali robią nacięcie standardowo i nawet się nie pytają czy się zgadzasz. Wydaje mi się,że lepiej zrobić niewielkie nacięcie niż pęknąć w niekontrolowany sposób. A w czasie porodu i tak nie czujesz jak Cię tną. Ja się bardzo ładnie wygoiłam po nacięciu, nie ma po tym śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba zdecyduje się na masaże:) jeśli uda mi się urodzić naturalnie to wolę nie być nacinana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba masazy nie bede stosowala bo przy pierwszym porodzie to i tak zazwyczaj nacinaja... jejku jak sie najadlam, ledwo siedze:) zaraz biore sie za prasowanie ciuszkow na wieczor i za kapiel... mialam jeszcze umyc podlogi ale nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja pizza juz kończy przebywanie w piekarniku :) Zaraz zabieramy sie za jedzenie. Zapraszam chętnych :) Mam balkon - jest gdzie wylądować jakby ktoś chciał :) hihihi Dziewczyny miłych wieczorów zyczę bo jak czytam to dziś rozrywkowo bedzie.... Szkoda że ja mam rodzinke i znajomych tak daleko i nie mam możliwosci tak sobie na grila pojechać..... No ale cóż ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,pewnie sie dzis nie dowiem bo wiekszosc z was odpoczywa w czasie weekendu i niewiele was na forum ale moze jednak... mam wyciek mleka z piersi!!! czy to normalne teraz? tez tak macie? od kilku tyg mialam cos w rodzaju żółtej zaschnietej wydzieliny na sutkach,a dzis pojawilo sie kilka sporych kropel biało żółtej wodnistej substancji :o jak nacisnelam to wylecialo wiecej!!!! mam nadzieje ze tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dzisiejszej nocy stracha że już wody mi odeszły. pomacałam plamę i stwierdziłam że jest bardzo lepka i już wiedziałam że to nie wody tylko mleko. strasznie dużo mi w nocy go wyciekło. angioletto: z tego co się orientuje to nie powinno się jeszcze wyciskać mleka z piersi ale na ten temat więcej powie ci zyrafa. wydaje mi się że to normalne że masz pokarm. kanaliki mlekowe się udrażniają i przygotowują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) ja zostaję dzisiaj w domu. Wysłałam właśnie męża po lody i owoce na wieczór i po jakiś dobry film...chciałam zaprosić gości na pogaduchy ale zwykle zostaję ze szykowaniem żarcia i ze sprzątaniem a tak to luz i odpoczywamy:) Angioletto też mam wycieki z piersi, zazwyczaj niewielkie ale kilka razy już korzystałam z wkładek laktacyjnych.. W rossmanie jest promocja na pieluszki huggies 66szt za 27zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi póki co nic nie cieknie..i tak się zastanawiam czy nie będzie,jak w poprzedniej ciąży,że pokarmu mało a później zaniknie całkiem, choć to pewnie nie reguła. a my szykujemy sobie grilla, karmi malinowe już mi się chłodzi w lodówce:-Dmam taką ogromną ochotę na piwko z sokiem, ale póki co to sobie je zastąpię karmi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Angioletto, dobrze że masz już mleko, to normalne, też mam coś co tak wygląda - to siara. Nie powinno się jej wyciskać, bo tylko w ten sposób pobudzasz przysadkę mózgową do produkcji oksytocyny, a ta powoduje skurcze. Poczekaj do terminu porodu i ewentualnie wtedy powyciskaj, może przyspieszysz poród ;) A teraz jakby Ci to przeszkadzało zacznij używać wkładek laktacyjnych lub co najmniej takich płatków z waty żeby nie przenikało do biustonosza. Mąż dziś pojechał na żniwa, ja już nie chciałam i nie miałam siły jechać z nim na cały dzień do teściów. Po pierwsze - już mnie męczy długa jazda, a po drugie - musiałabym skakać i robić im posiłki na co też nie mam już ani siły ani tym bardziej ochoty. Posiedziałam za to u mamy w ogrodzie, teraz już jestem w mieszkanku, robię pranie i porządkuję rzeczy Basieńki. Dziś kupiłam taki koszyk na przybory toaletowe Basi - jestem jak perfekcyjna Pani domu :) Gdy będę przewijać lub kąpać Basię, wyjmuję koszyk z regału, a w nim jest wszystko :) Zamieściłam zdjęcia :) Zaraz zabiorę się za kompletowanie torby do porodu. Muszę kilka rzeczy uprasować, inne umyć.. Wczoraj wieczorem miałam kilka mocnych skurczy, same przeszły bez żadnych leków. Powinnam już się spakować, bo jakby znowu naszły to ja jeszcze nie jestem gotowa! :P Ach, muszę jeszcze kupić wkładki narty, bo mam tylko zwykłe podpaski w domu ;) W poniedziałek wybieramy się w końcu po łóżeczko, materac, pościel, przewijak i wanienkę - w ten sposób będziemy mieć wszystko :D Wicie gniazda.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. my wlasnie wrocilismy z ikeai, \kupilam w koncu komode,\maz\ jutro zkreci i w poniedzialek bedzie pranie:) i kupilismy taki fajny fotel zeby bylo mi wygodniej karmic, bo na kanapie porazka:P Żyrafko ---> co do\koszyczka na kosmetyki to ja wlasnie tak przy corci zrobilam i sie\ super sprawdzilo:) a my juz wlasciwie po zniwach, trwaly jeden dzien, a stanie wkolejce do spichlerza dwa dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u nas dopiero 5ta rano,a ja nie śpie. jestem zdenerwowana na maxa na mojego R :( oj te chlopy to czasami nie myślą,obudzil mnie i oznajmil ze kumpel po cos tam przyjedzie niedlugo-wiec siedze i czekam.a on sam do pracy juz pojechal. i jak tu takiego nie zabic??? 5ta rano,ciemno jeszcze,a ja siedze i ledwo dycham.oj,obiadu dzis nie bedzie!!! przepraszam za takie marudzenie od rana. musialam sie troszke wygadac,bo wszyscy śpią. życze wam miłej,slonecznej i leniwej niedzieli!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wNiedzielny poranek. Żyrafko gdzie kupiłaś taki fajny koszyk?? A ja dzisiaj rano sama w domku bo M do pracy poszedł. Może spakuje torbe do szpitala?? ale jakoś weny niemam zobaczymy puźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wNiedzielny poranek. Żyrafko gdzie kupiłaś taki fajny koszyk?? A ja dzisiaj rano sama w domku bo M do pracy poszedł. Może spakuje torbe do szpitala?? ale jakoś weny niemam zobaczymy puźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×