Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Koteczek wszystkiego naj..., naj... oby Maja była zdrowa, grzeczna,zawsze uśmiechnięta... Tobie to dobrze masz już poród za sobą a nas to dopiero czeka... wiecie co będzie mi brakowało ruchów w brzuszku to takie przyjemne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Monika to ja. Koteczku moja pierwsza cesarka też tak wyglądała. najważniejsze, że Majeczka i Ty dobrze się czujecie:-) zazdroszczę Ci- i pewnie wszystkie z nas- że już możesz malutką przytulić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dziekuje Wam za zyczenia:) Jestes kochane:) Ja tylko na chwile weszlam na forum by sie zameldowac ze jak na razie dajemy rade:) Wrocilam z Mazur, moj K. zabral mnie tam bym sie odstresowala i szczerze troche pomoglo. W srode mam wizyte u gina i on zadecyduje co dalej. Jutro z Wami popisze bo az sie stesknilam. dobrej nocki zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek - witaj spowrotem!!! Majeczka wygląda ślicznie. No i njważniejsze że już jesteście w domku :) Anulka - fajnie, że odpoczęłaś troszkę:) Ja po weselu też zadowolona wróciłam. O 2 byliśmy w domu, a ja tradycyjnie spać przed 5 dopiero poszłam. Przeraża mnie, że to tak może być już do końca:( Jutro wizyta u gin w końcu bo już ponad miesiąc nie miałam:) a teraz maraton serialowy na tvn "seks w wielkim mieście" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porankowo:) Cudownie chłodno dzisiaj i chyba zabiorę się za okna.. postaram sie coe przyspieszyć:) wczoraj pomęczyłam męża, ale dla mnie to już zero przyjemności, niestety:(:( i nic się nie ruszyło................ Koteczku witaj spowrotem:):) Hemoroidy też miałam na początku ciąży, chodziłam nawet do chirurga. niewiele pomaga, trzeba tylko regularnie się wypróżniać i to tyle. ja jadłem dużo jabłek i owoców bezpestkowych, zeby było dużo błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia witaj :) mi noc minęła całkiem nieżle,poza tym ze małą tak mocno wbiła mi nóżke pod zebro ze az sie poplakalam :o bolalo jak cholera :( biodra coraz bardziej odmawiaja posluszenstwa niestety i ciezko jest mi sie na drugi bok przewrocic,ale pocieszam sie ze juz nieduzo zostalo :) mam pytanko.czy was tez bolą i swędzą troche sutki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :) Asiu tylko nie przesadzaj z tymi oknami :) Stelka wózeczek bardzo ładny, gartuluje wygranej aukcji :) Anulka fajnie ze sie wypoczynek udał :) A Mazury - pewnie bosko ...... szkrabek9 to sobie poszaleliscie na weselisku :) hbihi mnie czeka na początku września (jeśli dotrwam) i mam ogromny problem z sukienką :( Tzn nie moge nic znaleźć...... Buuuu...No niby troszke czasu ale jak nic nie ma to z nikąd sie nic nie pojawi ...... U mnie wczoraj z niezaplanowanej niedzeili zrobił się dosć przyjemny dzień :) Mąz zabral mnie na spacer nad jezioro, były moje ulubione lody itd... Wróciłam podnięta i przespałam całą noc tylko z jedną pobudką na toaletę. A to zaskoczenie bo zwykle bywają 3-4....... Wyprawiłam męża do pracy i ide zaraz po zakupy, póki jest jeszcze w miarę chlodno ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto piersi mnie też swędzą, u mnie zaczęły już się pojawiać maleńkie kropelki pokarmu. pewnie u Ciebie też się to zbliża:):) Akna obiecuję nie przesadzać, może całkiem zmienię plany. zachciało mi się spaghetti na obiad. wybieram się więc na zakupy i może wlecę do fryzjera:):) Mało czasu zostało a później też nie wiadomo kiedy będę mogła wyskoczyć do kosmetyczki lub fryzjera.. wczoraj wieczorem miałam strasznie niskie ciśnienie 92/58. macie tez tak czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzucholki!!!! W koncu odespalam weselne szalenstwa :) Dzis zapowiada sie piekny dzien,sloneczny ale nie goracy....chyba tez skusze sie na okna.... Dzis wieczorkiem czeka nas wizyta u ginekologa...ciekawe jak Malenstwo...w sobote"wkroczylismy" w 9 miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja dzisiaj wstalam o 4.00 siedzialam na necie do 6 i poszlam sie przespac, dobrzez ze udalo mi sie zasnac. u nas juz jest strzasznie goraco, a ja musze isc do banku , udalo nam sie kupic wozek na allegro razem z fotelikiem :Dmielismy dzisiaj w sklepie kupic zielony za 1100 zl bez fotelika ,ale jak znalazlam na allegro z fotelikiem za 1299 to juz Ł. nie chcial zielonego, zreszta Ł.caly czas chcial pomranczowy, ja zielony . no i wyszlo na jego. dobrze ze juz kupiony. i w sumie to juz wszystko mamy, :D http://www.allegro.pl/item709117962_wozek_x_lander_xq_gondola_fotelik_hit_ostatni.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuszki:) Aska1978- ja jestem niskocisnieniowcem, aczkolwiek w ciazy cisnienie mam wyzsze 110/70, w srode gdy bylam u gina mialam 90/60 czyli moje normalne. Angioletto- mnie bola i draznia sutki ale piersi w ogole nie odczuwam. Ide zjesc sniadanko i musze sie przespac chociaz godzinke, wczoraj polozylam sie o 1.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też mam problemy ze spaniem w nocy, znaleść wygodna pozycję jest problem do tego zdarza mi sie po 2-3 godz w nocy nie spać. mnie również swędzą sutki, mała wierzga czasami jak szalona i wpija sie pod żebra!dzisiaj zaczęłyśmy z małą 36 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto biedaku Ty z tymi biodrami :( mnie ogólnie całe piersi swędzą czasami, ale zdarza się, że same sutki również. wózki macie superowe, maluchom napewno się spodobają! anulka - ja też niskociśnieniowiec. dziś na wizycie miałam 100/60. Olaf waży 2500. Przestraszyłam się, że tak dużo jak na 34t !!!!! Ale pielęgniarka powiedziała, że powinien urodzić się około 3300, bo ostatnie 2-3 tyg już tak bardzo nie rośnie i żebym się nie stresowała. Zyrafko, czy tak jest ? Bo mi wydawało sie, że właśnie ostatnie tyg ciąży maluch najbardziej przybiera na tkance tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik - witaj w klubie bezzsennych:) ja powiedziałam lekarzowi, że mi nogi "wykręca" i przepisał mi aspargin i kazał jeść dużo bananów i pomidorów. Więc mam nadzieje, że zasne jakoś może dziś...może jutro :) 2kg babanów już kupiłam dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już po wizycie u lekarza, główka jeszcze wysoko ale może się w każdej chwili obniżyć na co licze bo już bym chciała urodzić zobaczymy co powie w przyszły poniedziałek. Koteczek fajnie że już wruciłaś napisz coś o małej, ja bym już chciała mieć Wiktorie przy sobie :) Niemoge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkrabek Ty tą wagą Dzidzusia tak bardzo się nie nakręcaj, bo usg nie jest dokładne.. mnie na ostatniej wizycie gin powiedział że moje waży w 37tc 3200. ale Koteczek też miała usg przed samym porodem i Majka miała ważyć 3600 a była dużo większa 4100. A ja trochę jestem zła,bo się nastawiłam na upiększanie ciała i dzwonię do mojej fryzjerki a oni mają w poniedziałki w wakacji zamknięte i zapisała mnie na jutro.. oj a taką miałam ochotę na fajną maseczkę na buzię i nową fryzurkę..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Angioletto mnie tez sutki swedza i to czasem bardzo i mi takze wyciekaja male plamki zoltego albo wodnistego plynu.... Ewela ja ciagle czuje bol na dole ale raczej tak po lewej stronie bardziej... Koteczku witam Cie i zycze wszystkiego co najlepsze zeby Majeczka byla zdrowa:) ja wczoraj mialam fajna niedziele, pojechalismy nad jeziorko, pomoczylam nogi i niechcacy opalilam sie troche:) dzis ide do gina na chwilke na pobranie wymazu do badan na paciorkowca itp. A porodu bardzo sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przymierzam się do zgromadzenia rzeczy dla mnie do szpitala i w związku z tym mam pytanie ile czego potrzeba? koszule 2-3? ręcznik 2 szlafrok klapki 2 podkłady poporodowe 2 paczki wystarczą? stanik do karmienia 2 majtki bawełniane i siatkowe podpaski kosmetyki dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwile miałam bardzo dużo atrakcji w weekend rodzinka sie zjechała bez zapowiedzi MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jeszcze mama zle się czuła odkurzacz przestał dzialać eh szkoda gadać dziewczyny jak u was z obiawami które mogą świadczyć o zblizającym porodzie ja nie moge spać, chce mi się nonstop cos sprzątac układac meblowac mam biegunke boli mnie całe krocze czasem tak strasznie że nie moge wstać i mam dużo wydzieliny na bieliznie zmieniam 2 razy na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuszki :) Szkrabku, dziewczyny mają rację że USG zakłamuje wagę, średnio o ok 10% choć zdarzają się wyjątki. A maluch w ostatnim miesiącu może przybierać nawet 200 g tygodniowo, ale i to zależy od genów, diety i przypadku. Ni cholery nie oszacujesz jak duże dziecko urodzisz. Trzeba zrobić USG w terminie porodu, porównać je z Twoją masą urodzeniową, wzrostem, wielkością brzucha... Dlatego tak wiele jest pomyłek z masą dziecka w USG :) Dziś pobolewa mnie brzuch, to takie ćmienie jak przed miesiączką, niezbyt przyjemne, do tego szwankuje mi kolano. Wczoraj gdy wyszłam do spożywczaka, chodziłam między półkami i nagle złapał mnie skurcz. Miałam tylko nadzieję że zaraz przejdzie bo muszę jakoś donieść zakupy do domu :P I mam tak od 3 dni - jeden mocny skurcz w ciągu dnia, a poza tym jakieś takie pobolewanie hujumuju nie wiadomo co... Teraz wybieram się do mamy, mam nadzieję że zaraz pojedziemy po łóżeczko :) I że jeszcze dziś się nic nie rozkręci bo chcę zrobić te zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!! A ja myślałam ze tylko mi sie mleczko pojawiło :D a tu prosze,co drugiej juz leci-to dobrze :) Asiu,mi juz kilka tyg temu pojawil sie taki proszek żółty,a teraz leci właśnie wodnisty płyn od kilku dni-jest lekkoo tłustawy. ale nosze wkładki laktacyjne tak jak doradziłyście i nie ma problemu :) Szkrabek-no ja nie wiem co z tymi biodrami.wogole to jak wstaje,lub sie kłade,obracam lub ogólnie zmieniam pozycje to mi cos głośno strzyka!!!! non stop! dzis na przyklad obudzilam sie na prawym boku.musialam na nim dluzej polezec najwyrazniej bo doslownie nie moglam sie ruszyc z bólu!!! jakos doszlam do łazienki i powoli przechodzi ale biodra nacisnac nie moge. czasami mam wrazenie ze w nocy lunatykuję i zrzucam sie ze schodów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka-takie ćmienie jak na okres w podbrzuszu to moze u Ciebie juz coś oznacza co? i do tego te skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam!! Ja juz wrocilam po odpoczynku i teraz siedze w domu i czekam na porod. Mam liste rzeczy do zrobienia i musze sie w koncu za to zabrac bo ma jest dluga na 2 strony ;) Co do samopoczucia to jest psychicznie super, fizycznie fatalne. Bola mnie nadal pachwiny, codziennie rano stawy, szczegolnie u rak i kolana. Do tego puchniecie, hemoroidy i ogolnie ociezalosc. Nie mowiac o zgadze, ktora jest non stop. :D Ale co tam, juz niedlugo i wszystkie musimy dac rade. Ja przytylam juz 15 kilo, cholerka. Mam nadzieje ze wiecej juz nie bede szla do gory. Gratuluje juz tym co zostaly mamusiami i trzymam kciuki za reszte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochlik ja po pobycie w szpitalu spakowałam tak: dokumenty najważniejsze, wyniki wszystkich badań+oryginał grupy krwi 3 koszule szlafrok 1, bo i tak przeważnie kobiety chodziły w samych koszulach majtki bawełniane i jakieś poporodowe wkłady poporodowe i większe podpaski i lactacyd wkładki laktacyjne stópki bawełniane zamiast skarpetek kosmetyki 2 ręczniki 1 kąpielowy ja mam jeszcze jeden zapasowy dla Małej klapki, można też wziąć klapki kąpielowe, bo jak nie ma maty pod prysznicem to się stoi na płytkach kubek i sztućce,bo o tym nikt nie pamięta a u nas w szpitalu najlepiej mieć swoje papier toaletowy i ręczniki kuchenne, chusteczki woda mineralna niegazowana ciuszki dla Małej +kosmetyki, chusteczki nawilżające i pampresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafka witaj w klubie:):) u mnie te bóle w pochwie i skurcze od ponad tygodnia, więc mnie doganiasz Kochana.. tylko że ja już nie zwracam na nie uwagi, bo to nie to. Wczorajszy seks nic nie pomógł, chyba poprzestanę na tym jednym razie bo to nie było już przyjemne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie psychicznie srednio, coraz bardziej sie boje i z tego myslenia mam jakies nerwice czy co bo az mi sie czasem slabo robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto kurcze masz przekichane z tymi biodrami.. może spróbuj to troszkę rozchodzić.. może jakieś wieczorne regularne spacerki? czasami też tak mam,że jak coś robię to jest ok ale jak usiądę to mąż już mi musi pomóc wstać, bo nie daję rady. dlatego ja dużo chodzę.. napiszę Wam coś śmiesznego ja np nie daję rady się schylić żeby umyć nogi od kolan w dól i to już od ponad mieś. tak się zawsze nastękam,nasapię że myje i wyciera mnie mąż.. czuję się jak inwalida ale co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey ... znowu słoneczko daje popalić :) piszecie o skurczach w sumie do terminu według OM mam 40 dni (JUŻ TYLKO 40 !!!) piszecie o terminach - według OM czy USG? ja od kilku dni mam dziwne bólo-skurcze w sumie do terminu według OM mam 40 dni ale wczoraj poszłam na spacerek z pieskiem i z P. a tu kilka kroków i nie mogłam iść dalej .... zamiast być na spacerku 20 minut byliśmy ponad godzinkę bo tak bolało ... w domku mam to samo - przede wszystkim jak leżę - łapie mnie taki potworny bólo-skurcz :( a ponieważ to moje pierwsze rozwiązanie niewiedza daje popalić :( dobrze, ze w piątek do GINA - może coś więcej się dowiem :) poza tym mały jak już kopnie to naprawdę boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×