Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Hej hej :) Dziewczyny, z n-k to niepotrzebnie podajemy adres naszej klasy publicznie, można było od początku przekazywać sobie takie informacje mailami, to żadna gówniarzeria z kafe nie miałaby możliwości żeby zobaczyć jak klasa wrześniowa wygląda. Proponuję żeby następne osoby, które będą chciały adres, dostawały go na maila. Niestety kafeteria pełna jest idiotów, a do tego są wakacje i dzieci się nudzą... Do mnie jeszcze na to konto nikt nic nie pisał, mam wszystko poblokowane dla nieznajomych i niech trolle się czeszą :P Mi jeszcze czop nie odchodzi, ale i tak mam radochę że brzuch się opuścił :) Miednica mnie boli jakby ktoś mnie skopał, chodzę jakbym była połamana :P Wielka ta moja dziewczyna bo dupeczkę wypina mi pod sam biust. Wczoraj miała przeżycia, bo nie lubi mieć czkawki - wtedy się wierci i wypina, a do tego doszły skurcze Braxtona-Hicksa, i tak mała czkała, wierzgała a macica była twarda jak kamień. Tak to jeszcze nie było :P Mój mąż też ma weekend od dziś wolny :) Nie wiem co będziemy robić, nie wiem... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. trąbka ja mam taksamo jak ty weszłam dzisiaj w 37t.c. i nic nie wskazuje żebym urodziła wcześniej :( żadnych buli, skurczów nic z tego co piszą dziewczyny :( No tylko zdaje mi się że mi dzisaij opadł brzuch bo rano zaczełam chodzić jak kaczka i bolałamnie miednica to co mówiła mi lekark w poniedziałek że jak opadnie to napewno poczuje, ale nie jestem pewna zobacze co mi powie w poniedziałek. Wczoraj moja mała słabo się ruszała czułam ją może z 5 razy w ciągu dnia, ale jeszcze nie panikowałam dzisiaj jest już troszkę lepiej ale tylko takie przeciąganie :( Może to jest osłabienie tych ruchów pod koniec ciąży?? Zaraz mykam do sklepu na zakupy i muszę coś znaleź dla M na prezent ale niemam pojęcia co mu kupić :( :( Wczoraj byłam w IKEI ale kupiliśmy tylko lamkę nocną na ściane taką gwiazdkę nad łużeczko dla małej i dla mnie żebym nie musiała świecić światła i wazon :) Dosłownie wydaliśmy majątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, nie przejmuj się, dziecko pod koniec ciąży częściej się przeciąga i wypina niż kopie. U mnie jest podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny która z was to Monika Kowalczyk bo taka się chce zapisać do NK. i jest jeszcze jakiś synek ale to pewnie nikt z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez juz sie mniej rusza i tez raczej jest to przeciaganie, pewnie mu ciasno, biedaczek... wylaz juz!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko właśnie tak myślała :) ale wolałam się upewnić :) Ja mam wikeend zaplanowany mimo że M jest w pary ale tylko do 14 :) Jutro jedziemy do babci i robimy pieczone ziemniaki bo w niedziele mamy 1 rocznice śubu i każdy się pytał co stawiamy i kiedy to oblewamy więc z M doszliśmy do wniosku że zrobimy małą imprezkę u babci i będzie tylko moja rodzinka no i przyjaciółka z chłopakiem, a w niedziele ma do nas przyjść rodzinka M na ciacho i kawę i nic więcej dla nich nie będzie bo mi się niechce nic szykować, a oni przyjdą tylko na chwilę i pujdą bo takich mam teśców :) z czego się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw-ja tez mam tę lampeczke z IKEI tyle ze kwiatuszek :) a ja mam tak dziwny kształt brzucha ze jak mi sie opuści to bede wyglądała dopiero jak dziwoląg :D:D:D:D:D:D:D Koteczek-to niezła niespodzianka dla męża była hehe-nie ma co :D Trąbeczko przepraszam :p ale ja sama sie opanowac przed colą teraz nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja taż chciałm kwiatuszka ale mąż się uparł na gwiazdkę i mu ustąpiłam bo też jest ładna :) No i jeszcze kupiliśmy pułeczke nad łużeczko na żeczy pod ręką do przewijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw-moj to chciał tego robaczka czy cos :D:D:D:D:D powiedzial ze to biedronka ale mi to wyglądało na jakiegos paskudnego robala :D:D:D i zmierzyłam go wzrokiem-podziałało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja śpię a wy produkujecie a w dzień będzie cisza:) co do NK do mnie też się ktoś przyczepił i pooceniał mi zdjęcia na 1 więc wywaliłam te fotki i zablokowałam konto. tej osobie napisałam długiego miela i się trochę z nią pokłuciłam:) teraz już nie może mi nic zrobić :P cola:):):):):):):) wczoraj dostałam gazetkę dla świeżych mam na wyspach i powiem wam że znalazłam jadłospis co można jeść. a więc można jeść m.in. cytryny, czosnek, pieczoną fasolkę na toście, cebulę, krewetki i wiele innych rzeczy które dla mnie nie wydaja się dobre dla dziecka. normalnie szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koteczka
ty sie zastanow co piszesz! przeciwwskazania oznacza ze nie moglas miec tej cesarki,moze o wskazania ci chdzilo,no coz wymagac od takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto mój też chciał tą biedronkę ale ja sie na nią nie zgodziłam z dwojga złego wybrałam gwiazdkę :) Jakiś robaków im się zachciało :) Na obiadek będzie dzisia ziemniaczki opiekane, kotlecik i fasolka szparagowa, jakoś niemam weny do gotowania. Mykam do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiad maz zazyczyl sobie mielone, ziemniaki i mizerie ja w ciazy nie przepadam za mielonymi bo po nich mam zgage, no ale nic, najwyzej popije kefirem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymi mielonymi to narobiłyście mi apetytu:) ale nie chce mi się jechać do tesco po mięso więc pewnie zrobię dzisiaj makaron z białym serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koteczka
albo jesteś taka glupia, albo taka uparta... a najpewniej wydaje ci sie ze urodzilas juz dwoje dzieci i wszystkie rozumy pozjadalas! nie widzisz ze coraz wiecej osob cie tu olewa bo ma cie dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) Akna u mnie na forum mało kto pisze komentarze ,negatywnych nie mam .Zablokuj sobie dodawanie komentarzy jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś . Koteczku współczuje ci z ta tarczycą .Mam nadzieje ze poporodzie mi tez problemy z ostanich 3 miesiećy ciaży znikna jak za dotknieciem czarodziejskiej rózdzki Ewelkajaw ja też wczoraj swojego maluszka prawie nie czułam ,dopiero wieczorem zaczoł kopac Magdakate dzisiaj już wszystko na 100%ok Na prezent mozna kupić jakieś dobre markowy długopis w jakimś ładnym pudełeczku, likier z górnej półki , fajny pomysł z filiżankami do kawy . Akna ja też byłam dzisiaj na ostanim badaniu WR miałaś naprawde pecha ja bym była taka zła na twoim miejscu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały dzisiaj bardzo cichy. ani razu go od rana nie czuję:( może nie panikowałabym gdyby nie ten mój wczorajszy sen:( rodzice dzisiaj jadą w góry i kazałam im bardzo uważać a o sobie nie pomyślałam:( na małego działała cola i czekolada a od kilku dni głośna muzyka a dzisiaj nic ale poczekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, Pomarańczo zmykaj stąd! Nikt tu nikogo nie olewa - chyba że Ciebie! Kobietki na nk chciał sie jakiś Tomasz zapisać więc go od razu odwaliłam. Nie wnikałam kto to taki. Chce się do nas jeszcz Monika K przyłączyć i prośba do Was. Nie akceptujcie, dopóki się nie upewnimy kto to taki. Musimy zachować ostrożność. A tak w ogóle to akceptować miałam ja i Koliban i może tego się trzymajmy bo nieprzyjemne sytuacje robią się trochę na nasze własne życzenie. I adres do naszej wrześniowej klasy też przesyłajmy na maila (tak jak Żyrafka pisała). Będzie bezpieczniej i nikt nam do profilu głupich komentarzy nie będzie pisał. Takie jest moje zdanie. Nie chcę, żeby się dziewczyny musiały wypisywać bo ktoś do nich pisze głupie wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ja też tak miałam wczoraj że mało co czułam i dzisiaj też nie zabardzo. wczoraj nic nie działało co zawsze działa ale nie martw się napewno będzie dobrze może dzisiaj odpoczywa tak jak moja, a jutro da popalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbym ja sie chciala dolaczyc to do kogo mam napisac na maila? i co mam zrobic na nk bo za bardzo sie nie orientuje, mam zalozyc jakies fikcyjne konto czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pochwalę się Wam, że moja bardzo dobra przyjaciółka jest w ciąży :) To już 7 tydzień :) Cieszę się tak bardzo, jakbym to ja w ciąże zaszła :) Normalnie płakać mi się chce z jej szczęścia :) To chyba wina hormonów ale strasznie się w tą ciążę "zaangażowałam" Mój m się śmieje że bardziej przeżywam niż swoją na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela dzięki ale ja ciągle jestem zestresowana tym snem:( niestety klika razy mi się sprawdziły a teraz bardzo bym nie chciała:( dzisiaj ze mnie jest jeden wielki kłębek nerwów ale mam nadzieję że mały chociaż się ruszy to trochę odetchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka ja mam konto fikcyjne o nazwie Puchatek22 (tak jak na forum). Dzięki temu nikt z moich znajomych z reala nie podgląda moich zdjęć z brzuszkiem. One są dla Was tylko zarezerwowane. Mam wszelkie możliwe blokady pozakładane dla nieznajomych a nasza klasa jest też prywatna i zablokowana dla nieznajomych, więc spokojnie zakładaj konto fikcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka ja mam na NK normalne konto ale dziewczyny pozakładały fikcyjne. podaj meila to wyślę ci link do naszej klasy z caffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×