Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Figa ta chusta rozowa co ja ją mam,.wyslalam wam link ,to ona utrzymuje maluszka poziomo jesli tak ją ustawisz.wiec jest super.to takie bardziej nosidlo bo nigdzie jej nie obwiązuje tylko przekladam przed glowe i ramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: to też biorę pod uwagę:-) tylko ja już naprawdę głupieje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba mam czesciej te dlugie skurcze... tzn malo bolesne ale sie dlugo trzymaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po wizycie:) mały dzisiaj położył się w poprzek:):):) stwierdziłam że gdyby nie to że w poniedziałek będę miała cesarkę to zdążył by się obrócić głową w dół:) ale później znowu czułam jego główkę pod lewą piersią czyli że wrócił na swoją pozycję:) pobrali mi krew,, wydzielinę z nosa i kazali patyczkiem z watką pod pachą przejechać. w sumie nie wiem po co ale to zrobiłam bo co mi szkodziło. dostałam leki które muszę wziąć dzień wcześniej i w dniu zabiegu. do tego jeszcze okazało się że jak będzie duży ruch to mogę rodzić po południu więc lekkie śniadanie będę mogła zjeść. powiedzieli mi o wszelkich zagorzeniach i że to najprawdopodobniej moje ostatnie dziecko skoro mam drugą cesarkę. trochę to dla mnie dziwne bo przecież do 3 cesarek można mieć. zresztą to się dopiero okaże:) angioletto: mnie ręce już drętwieją od trzymania kciuków:):) a z mężem bardzo się dziwimy tym zaopatrzeniem u was w szpitalu. u mnie w każdej toalecie jest pełno podpasek i nikt ci ich nie wydziela. no ale cóż w końcu to Anglia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate, ale Ci zazdroszcze tego ze znasz termin - nie wazne rano czy po poludniu, ale wiesz na czym stoisz. A swoja droga to masz niezlego akrobate :D albo odkrywce - nie lubi monotonnosci i siedzenia w miejscu. Moj natomiast uparl sie nie na zarty i zadecydowal ze 9 miesiecy mu nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie: mój musi być bardzo mały skoro tak się kręci bo przecież dzisiaj zaczęłam 39 tc i nie powinien tak się kręcić:) akrobata jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie, znowu mnie nie było jakiś czas ale komputer mi padł! Dopiero wczoraj mąż naprawił. Niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego co napisałyście, przy moim Bartusiu jest to nie możliwe... Tzn ogólnie to on jest grzeczniutki-je i śpi, no ale jest jeszcze mnóstwo innej pracy przy dzieciątku. Ja mam pytanie do tych mam które już urodziły i które nie karmią piersią. A mianowicie- bo ja nie karmię mojego brzdąca piersią tylko ściągam mu pokarm bo on nie umie ssać. Ale to nie ważne. Mój synuś jest wcześniakiem i w szpitalu mi powiedzieli że mam go wybudzać do jedzenia bo on może sobie po prostu o tym zapomnieć i spać w najlepsze, a żeby przybierał na wadze to musi jeść, no i mi kazali co 2 godz, wasze też co 2 godz jedzą? I po ile-ile mililitrów tak mniej więcej? Bo ja się kiedyś zdenerwowałam na pediatrę u którego byłam do kontroli- powiedział mi że ja to chyba ograniczam dziecku jedzenie bo mało w ciągu tygodnia przybrał na wadze, no myślałam że się tam rozpłaczę i go uduszę. Więc proszę którąś z mam, jeśli by mi mogła napisać ile jej pociecha zjada. Przynajmniej bym sobie mogła porównać czy mój synek faktycznie tak mało je. Trochę zawile to napisałam ale myślę że wiecie o co chodzi... Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate no na serio akrobata tak fikac w ostatnich tygodniach:) Nika witaj, to Ty tez masz grzecznego skarba:) jak Ci mogl tak pediatra powiedziec, sam Cie powinien nakierowac ile dziecko powinno zjadac... jakis glupek ja czekam na meza z placuszkami i chce go wyciagnac na zakupy, mam nadzieje ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dzisiaj troche sie nalatałam i nawet miałam pierwsza wizyte u gina i co totalna załamka jutro ide do szpitala na łyżeczkowanie, macica sie obkurczyła ale nie wszystko sie oczysciła do tego zaczyna w srodku brzydko sie robic:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.sytuacja u mnie coraz dzwiniejsza :( skurcze mam nadal(juz od 6tej rano!!!!!) bez zmian co 6-7 minut-jedyna roznica jest taka ze staja sie naprawde bolesne!!! boli cholernie mni przy nich kregoslup na dole :( czekam dalej aha.wrocilam dopiero z godzinnego spaceru.co 6 minut sie zatrzymywalam i stekalam z bólu.skurcze nie przeszly wiec mam nadzieje ze sie nie cofną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skurcze co 5 minut są.ostatni byla taki bolesny niestety w tym popierd....kraju musze czekac az beda co 2-3 minuty zeby jechac do szpitala :( moze pojde sie umyc juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku faktycznie juz co 5 minut te skurcze ale trwaja nadal ok 30sekund i powolo puszczają do szpitala mam 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek miałaś usg?? czy gin ci mówil po badaniu masz jakieś obiawy itp czemu tak się stało?? Nika moj maly nie je regolarnie a jak próboje go budzic to płacze je 2 min i zasypia karmie go jak on chce z piersi i butla tez z butli je około 50 na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa no ja tez głupieję jak ogl.adam te chusty, miałam sobie uszyć sama, ale jakoś nie mam czasu i chyba po prostu kupie ale ta elastyczną, dziewczyny co używają tych rzeczy odradzały kółkowe bo dziecko w nich ma dziwna pozycję tzn jest za bardzo poskładane:P no i przekonały mnie że nauczyć się motać chustę to nic trudnego:) a ja kupuje chustę bardziej do urzytku w domu, jak np trzeba będzie coś zrobić to myk małego do chusty i ręce wolne:P NikaP moja Karola nie była co prawda wcześniakiem ale jako że mało ważyła też mi kazali budzić do jedzenia co 2 h, no z piersi nie wiem ile zjadała, ale ja też często odciągałam pokarm i w sumie jak miała ok 2 tyg potrafiła 120 ml zjeść, z tych karmień co 2 h szybko zrezygnowałam jako że córcią szybko przybierała na wadze i karmiłam na żadanie:) z tego co pamietam dziecko musi przybrac na wadze 150 gram w ciągu tygodnia, ale norama to ok 200-250:) moja przybierała po 1200 na miesiąc przez pierwsze 3 miesiące, później już coraz mniej:) Koteczek to niewesoło, to kurcze źle Ci wszytko wyczyścili po cesarce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki Aniu! To mój raz zje 30 a raz 80 więc nie jest żle. Tylko że ja jak go karmię to przynajmniej pół godziny bo on co pociągnie to zaśnie i muszę butelką ruszać żeby go obudzić. Najgorzej w nocy- zawsze je od 1.00-2.30- a ja zasypiam przy tym. No ale cóż muszę sobie moje maleństwo przypilnować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stelka Tobie również dziękuję za odpowiedź. Mój synek przybrał 145 gram więc może dlatego pediatra stwierdził że mało. Ale co jak co nie ograniczam mu jedzenia zwłaszcza że mam dużo pokarmu i on nie da rady wszystkiego zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaP mi w szpitalu też kazali karmić co 2h i budzic małą jak przysypiała teraz jak odciągne pokarm to je co 2,5 -3 h i tak ok 60 do 80ml, Więc u ciebie to chyba niejest tak źle. Wiki też jest zaliczana do wcześniaków, a od paru dni już zaczeła sobie radzić z piersią i w dzień ją karmie piersią ale w nocy idę na łatwiznę i daje butelkę z 80 ml. bo wiem że jak tyle zje to przez 3 h mam spokuj i mogę pospać jeśli jej nie będą dokuczać gazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się coś zapytać. Mam od jakiejś godziny dziwne bóle. I ciągnie mnie na cały brzuch i do tego krzyż strasznie przy tym boli. Kurrrde nie mam pojęcia czy to skurcze czy poprostu tak boli. Jak stoję i siedzę boli tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka poglądałam sobie jak oni dzieci wiążą w tych elastycznych i pogadałam z lubym i chyba jednak będzie elastyczna. Skoro piszesz, że kółkowa trochę nie bardzo, w dodatku w niej też nie bardzo jest wybór pozycji. Tylko nie wiem jakiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga: jak dla mnie to skurcze, tylko czy już porodowe, to mi cieżko stwierdzić:-/ masz ciągły ból, czy możesz to jakoś rozróżnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane.wzielam kąpiel.skurcze coraz bardziej bolesne.juz co 5 minut.krzyz strasznie boli przy nich.ale jakos daje sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam takie ćmienie jak przy okresie więc stwierdziłam że to normalne, a teraz coraz bardziej mnie boli i promieniuje na brzuch i do tego krzyż mnie boli. Ale nie wiem czy strasznie bo jestem już zestresowana przez swojego męża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto tak cos mi sie wydaje że Tobie to juz godziny zostały :P:P Figa wiesz ja tez sama nie wiem, szkoda mi kasy na nową bo jak coś nie tak będzie to kasa w błoto więc szukam używanej na allegro w rozsądnej cenie:) zresztą teraz jak coś kupuje i ma to byc większy wydatek jak np ostatnio wózek czy inne rzeczy które mozna odkupić w dobrym stanie to wole tak, jakaś chytra na kasę się zrobiłam, wole więcej kupić za mniejsze pieniądze:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka mi tez tak sie zdaje. ból juz naprawde silny jest i skurcze coraz bardziej intensywne.nic juz nie robie.siedze i czekam. mysle ze za ok 2h zadzwonie do szpitala juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny Szczesciary juz tuz tuz!!! Trzymam kciuki i powodzenia!!!! Aga, Anigioletta - do boju!!! I koniecznie dajcie znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem ze masazem sutkow chyba cos rozruszalam, mam skurcze, bardziej bolesne od tych z piatku ale to raczej jeszcze nie to wezme kapiel i laduje sie do lozka, wlacze film i znowu masowanie dziewczyny trzymam za Was kciuki zeby to juz bylo to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×