Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej no widze że Angioletto sie jednak rozpakowała:) gratulacje:) no i oczywiści dla pozostałych mamuś też:D ja póki co nastawiłam sie na poród SN i tego się trzymam, wiec też nie znam dnia ani godziny:P wizyte mam 21 i coś czuje że nic się nie zmieni tzn nic się nie będzie działo:P co do badania to u mnie aż dziwnie nić nie bolało, bo z córcią jak mnie gin badał na tym etapie to myślałam że go pobije:P:P:P:P ok spadam pod prysznik i lulu:) i trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek: ja nadal nie śpię ale zaraz pod prysznic uciekam. ale jak dzisiaj znowu mnie zarazisz bezsennością to chyba wyjdę z siebie i stanę obok:) miłej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamalzia jakby co to u mnie mozesz tez zostawic nr telefonu na nk :) Ja dopiero wrócilam - spotkalismy sie ze znajomymi.....i czytam ze takie rzeczy..... Czyli weekend owocny tylko jakoś nikt nie pisze jak postępuje akcja. Zmykam do spanka. Dobrej nocki wszytskim, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, włąsnie wrociłam do domu .trafiłam wczoraj do szpitala z regularnymi skurczami i zostałam od razu przyjeta na porodowke.polozna(chamisko straszne )powiedziala ze sie zaczelo i nei ma juzodwrotu.skurcze byly6 stasznie bolesne,az plakalam wiec stwierdzila ze nie ma slurczy tylko mam je w glowie.po czym zrobila ktg i mnie przeprosila bo skurcze wychodzily na jakies 110.przez pol nocy z nimi walczylam po czym przyszedl rano na obchodzie pan ordynator i swteirdzil ze skoro nie odeszly wody to nie jest to porod tylko JA robie patologie ze mam skurcze 5 dni przed terminem i ze dadza mileki rozkurczowe zeby skurcze przeszly i moge isc na patologie.wyszlam na zadanie i nie pozwolilam im zrobic mi zastrzykow rozkurczajacych.wlasnie zaczynam miec krwiste uplawy i ciekawe co dalej.pewnie bede musiala czekac az mi wody odejda ,nie wazne jak bolesne bylyby skurcze.to chamstwo ktore przerobilam dzis na porodowce daje mi do myslenia czy nie zaczac szybko zalatwiac jakiegos lekarza zeby miec cc.aaa no i piekny tekst do kobiety rodfzacej obok dzis uslyszaam: rodz a nie drzesz morde...gdyby dali mi oksytocyne albo przebili pecherz byloby juz po wszystkim a tak jestem i wsciekla na malego ze nie moze wyleźc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate - oby zachciało Ci się spać:) Ja też jeszcze siedze i posiedze...:) sms od trąbki: jestem na porodówce. mam rozwarcie na 2cm, piekną salę z wanną. W domu odszedł mi krwawy czop. Skurcze nieregularne ale bolesne, pozdrawiam no wiec zaczeło się weekendowe szaleństwoL(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pląkac mi sie chce bo wybralam ten szpital tylko dlatego ze jest tam bezplatne znieczulenie poniewaz nie stac mnie - 700 zł - w innym szpitalu. nie wiem co mam zrobic..polozne wredne strasznie a i warunki okropne.. włąsnie zaczelammiec krwawe uplawy..ciekawe co dalej..w sumie powinnam nie reagowac na wszystko do momentu az nie odejda wody... a ordynator...wscieknie sie jak teraz do nich gdybym wrocila bo przeciez znowu bede robic patologie jak mi wody odejda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam ze w nocy mialam 2 cm rozwarcia i skurcze co 5 min ..najdziwniejsze ze chyba z nerwow poprstu mi przeszly te bardziej bolesne bo teraz mam takie ktore jestemw stanie spokojnie wytrzymac,trwaja ok minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha - ja nie wiem co Ci poradzić. Ja wiem tyle, że gdybym była na Twoim miejscu to jechałabym do innego szpitala..wracać tam do tych...grrrr bo przeklne!!! Wiem, że nastawiałaś się na znieczulenie...alemoże..może..jesli personel w innym miejscu będzie ludzki to urodzisz bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc dziewczyny
przypadkiem weszlam na ten topik, bo moje porody byly juz dawno temu. Fajnie,ze sie wspieracie, podziwiam wasze tabele z danymi. Ciekawa jestem,co z autorka, czy urodzila? Zycze wam wszystkim wiele szcescia i oby wam sie wszystko tak ulozylo, jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek ..patrzac po ostatnioej nocy ja mam chyba obnizony prog bolu i boli mnie nawet zastrzyk w pupe.nei dam rady bez znieczulenia..a nie wiem czy chce do teo szpitala wracac bo ordynator kjest codziennie i predzejmukrzywde zrobie ..tak niewiele brakowalo ..gdyby mi tylko pomogli bylabym juz po ;( a tak bede to przechodzic jeszcze raz..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha: aż wierzyć mi się nie chce. co za znieczulica!!! uważaj tylko żebyś nie cofnęła akcji porodowej. bo wtedy może być z tobą i z dzieckiem kiepsko. JA NIE CHCĘ cię straszyć ale mi przy pierwszym porodzie też akcja zaczęła się cofać i od razu byłam brana na cesarkę. a dodam że też byłam bardzo zdenerwowana. więc teraz do wanny idź i odpręż się. jeśli masz melisę to sobie zrób i się zrelaksuj:) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate ma racje.... oby akcja się nie cofnęła! na spkojnie zdecydujcie co zrobić, a póki co możesz jeszcze być w domku póki wody nie odeszły a skócze nie każą gnać do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam wrazenie ze se cofa wszytsko bo wczoraj z bolu od skurczy plakalam a teraz skurcze owszem sa ale takie do wytrzymania i nie tak czeste jak wczoraj,ordynator wogole chcial przerwac skurcze. wlasnie tu tez problem ze nie mam wanny,a zaraz napije sie naparu z lisci malin bo to mam.wlasnie dopada mnie ostre rozwolnienie no i te uplawy krwiste..co mnie jeszcze dopadnie przed wodami?na ci sie szykowac?gdzi ejechac?wracac tam?szukac innego szpitala?najgorsze ze jestemw ztym wszytskim sama..nie ma nikogo obok mnie,wszyscy zajeci nie mial mnie dzis kto odebrac ze szpitala;( nie ma tym bardziej kto zawiezc bo wszyscy nagle co sie zobowiazywali sa zajeci i na wyjazdach..wiem mam karetki ale mam do nich uraz po dawnych doswiadzceniachj.. wczoraj trafiajac na porodowke dopadly mnie emocje i zaczelam plakac ze jestem sama ze mi ciezko a na to polozna ze ja pewnie wcale skurczy nie mam tylko mam je w glowie skorobecze..zrobila ktg i zamknela gebe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci nie powiem co może się stać bo po prostu sama nie wiem, ale z tego co pisała magdakate, akcja się zaczeła tzn że maluch jest gotowy, szykuje się a tu klops - nie ma pomocy w postaci skurczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck zawsze wiatr w oczy...;( czy janie moge normalnie rodzic jak zwykli ludzie tylko ze wszystkim musze miec jakies chore przejscia?;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) Misha wspolczuje takiego potraktowania... Trabka powodzenia:) no a ja nie wiem co myslec i robic... dzis rano polecialo ze mnie duzo tej gestej wydzieliny z krwia i dalej czuje jak ciagle leci ale np teraz juz przezroczysta bez krwi, skurcze bardziej bolesne ale nieregularne... nie wiem czy o czyms to swiadczy juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) basiu, misha: trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku:) trzymajcie się dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIADOMOŚĆ OD ANGIOLETTO: Nadal jesteśmy w szpitalu. musimy nauczyć się karmienia. Pękłam na 4 cm. Rodziłam w wannie, potem na łóżku. wszystko boli. pozdrawiam wszystkie ciocie, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze ze już coraz wiecej rozpakowanych GRATULUJE a wszystkie mamy takie zajęte nikt nie pisze :( o mleku kupkach kolkach mamusie co z wami tylko ja mam takie spokojne dziecko???? Misha jedz do innego szpitala ja też myslałam że bez zoo nie urodze a dałam raade co do tego jak traktuja w szpitalach wiem coś o tym mialam gina który pracuje w szpitalu gdzie rodziłam i jak by nie to to by nas tam do nerwicy i depresji i nie wiem czego jeszcze doprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cfneło sie chyba wszystkjo bo skurcze mam raz na godzine..uplawy dalej krwiste..wiec teraz nie mam z czym jechac...to tak z objawow zewnetrznych..nie wiem co z rozwarciem itp..ale jeszcze dopada mnie jakis wirus bo wszystko mnie bolil ,mam temperature 38 st i nie moge sliny przeklnac..przydalby sie rosol ale nie ma kto pojsc po kurczaka zeby go ugotowac:/ leze i leją sie ze mnie 7dme poty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszkka
to nie jest wirus! jedz do szpitala i to jak najpredzej, nie lekcewaz sobie-wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co im powiem..beda chcviueli mnie zamknac na patologii...nie mam skurczy ,wody nie odeszly znowu mnie oleja a ja sie tylko denerwuje..kazali wrocic tylko jak wody odejda..jak nie wirus to co? ogolnie nie ogarniam cos swojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam cudowną wiadomość od Trąbki :D Urodziła synka dziś rano o 8:15 - wpisuję w tabelkę mamuś :) NICK...............WIEK.. PŁEĆ........TERMIN..MIASTO.......NABYTE KG 1.Figlarna.........26....synek .........24.08....Tuchola...........2 2.Majunia79.......29....Lenka.........01.09 ....Małopolska.....10 3.Mamamadrid…..34...Emilia...........02.09....Mad rid ..........5 4.MamaIzia........22….Roksanka......03.09.... Libiąż...........20 5.Aggie.sept.....34...Nicholas........04.09....London .........10 6.Evka81.........27....córa............05.09....Hunti ngdon....13 7.Small size......23....synek...........08.09....Sztum.......... 15 8.Zawadka-......28....?.................09.09....Oleś nica........0 9.Ruth.........23....Lenka..........10.09....Żory .............15 10.Rudka..........31....?.................10.09....Wa wa ...........1 12.Ewelka0612....28...chłopak.........13.09....Wa wa.. .........3 13.Chochlik........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a....10 14.Isia156..........29...Maciek..........13.09...Łódź... ...........12 15.basia19g........23....chłopak........15.09....Zgorzel ec........9 16.Magdulenka....28....córcia..........15.09....Łódź........ .....11 17.Sytofala.........22….synuś i córcia..16.09….D-ka Wisłocka...7 18.Emce............29....chłopak.........16.09....Świno ujście....? 19.Misha85.........24....synuś...........16.09....Wars zawa......8 20.Sylwunia83.....26....?..................16.09....Li dzbarkW.....0 21.Agraweczka...26....?..................16.09....k/Olsz tyna......1 22.Doris_kk.......21...syn Kubuś........12.09...Kędzierzyn-Koźle.11 23.Aga86...........23....dziewczynka...16.09...Nasielsk. ..........8 24.Magdakate.....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......9 25.Cytrynka77....25....córcia...........18.09.... Irlandia..........5 26.Kasia1182......27....chłopak..........19.09....Ostres zów......1 27.Kajojcia........20....Antosia...........19.09....Kiel ce...........1,5 28.Marusia.........27.......?................20.09....P ionki...........8 29.Puchatek.......24....Hania.............20.09....Skier niewice...12,5 30.Jadzia4.........31....?...................20.09....Al eksandrówŁ..1,5 31.Nerwi............26....Córeczka........22.09....Wrocł aw.........7 32.Anulka1988.....21....chłopak..........22.09....Warsza wa...... 7 33.*Akna**..........25.....córcia...........22.09....Byd goszcz.......13 34.Szczesliwaaa...26....Adaś..............23.09.... Dębica...........4 35.Karila............27....córka.............24.09....Wr ocław.........5 36.Agaigi27.........27....?...................24.09....C hoszczno......3 37.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 38.Szkrabek9.......26....Olafek............25.09....Śląs k ..............16 39.Malinka88888...24….Nikola.............25.09.... Leszno...........15 40.Agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 41.Mal_g............34....aniołek 14.02 ...........Brisbane 42.Made83.........26....?....................27.09....Kr aków..........2 43.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 44.Mamuśkaaa3...33....córeczka.........29.09....Wodzisła w.....7 45.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w........1,5 46.Kasienka123...29....synek..............29.09. ...Krosno.........15 47.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n..........9,5 48.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg............3 49.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz...........9 50.Goge79.........30.....?...................30.09....Ka towice........9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM 1.Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 2.Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57 3.Nitaanita.......21.08.......39…......Emilka.. ...sn............2900/52 4.Ewelkajaw......24.08 ..... 37+6 ... Wiktoria ..... cc ........ 2450/54 5.NikaP............24.08.......35........Bartuś......... .cc........1980/51 6.Oles..............28.08........40.....Sebastianek. ..cc.........4600/59 7.Żyrafa-dluga...29.08.......40.........Basia..........s n.........3800/59 8.Ania Mała.......30.08.......??..........Filipek..........sn...... .3700/?? 9.Mamabelgie.....30.08......40.........Lenka......... sn........3690/50 10.Aśka1978.......31.08.....40+3.......Majka........ .cc........2880/54 11.Kobra78.......31.08......40.........Krzyś......... cc........2980/54 12. Ania76.........03.09......40........Michaś.........cc....... .3080/54 13. Koliban.........06.09......41.......Alanek..........sn...... ...3870/55 14. Anka74........06.09.......41........Emilka.........cc....... ..3610/54 15.Justa140283..06.09.......41........Dawid.........sn.. ........4400/59 16.Sylwinka25.....07.09.....38 ........Dominika......cc.........3440/55 17.Ewela1777.....07.09…....39.........Liwia.... .....cc.........3450/54 18.MDream.........07.09.....39.........Samuel....... .sn.........3870/57 19. Agunda.........07.09.....38........Borysek........sn........ .2550/46 20.Cleo123........10.09......41.........Ala............? ?????.......2710/51 21.Aska.osa....10.09.........41.......Tomasz.........sn. .........3740/?? 22.Angioletto...11.09.......40.......Natalka.........sn. .........3615/51 23.Trąbka.......12.09.......41.........Michałek.........?..........3100/53 W ogóle jak zobaczyłam ile już rozpakowanych mam to jestem w szoku :) Gratuluję wszystkim :) My się męczymy bo Basieńka od 4 dni ma straszne kolki i ciężko jest jakkolwiek zorganizować dzień... Za to sypia całe noce :) Lecę bo znowu płacze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misha85 kurcze ja nie iwem co Ci kochana poradzić, co napisać. jestem wstrząśnieta tym co napisałąś.... Brak słów poprostu. Basiu bądź spokojna - wszytsko sie jeszcez rozkręci. Może u Ciebie ta faza porodu trwa po prostu dłuzej :) Trąbka powodzenia :) A tak swoją drogą to miałaś tu byc ze mną do końca. A tak co....?? A ja miałam dzis ciężką noc. Prawie wcale nie spałam. Jestem jakaś poddenerwowana. Wszyscy wydzwaniają i pytają jak tam dzieciątko, czy cos się zaczyna dziać , ...... A tu nic, dupa blada..... Zero jakichkolwiek objawów porodu...... Sumam dyumarum wstałam przed 7, poszłam na długi spacer i po zakupy..... Zaraz wybieram sie na zajecia do szkoły rodzenia - mamy dzis spotkanie z panią z poradni laktacyjnej..... Życzę miłej soboty i tym które chcą niech akcja zacznie sie rozkręcać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trąbka: gratuluję:):):):):) misha z gorączką jedź do szpitala i może tym razem trafisz na lepszą położną!! nie lekceważ gorączki!!! bo to może oznaczać że dzieje się coś złego z tobą lub z dzieckiem!!!! a jak trafisz na tego samego lekarza to powiedz mu że on jest od tego żeby ci pomóc a nie od tego żeby cię krytykować!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×