Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

no to widze ze pospal tak dlugo jak moj:) wlasnie go karmie bo marudzi i chyba wystawie na taras tylko mam nadzieje ze wozka nie powieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu u mnie też wieje aż mnie głowa strasznie boli bo ja jestem strasznym meteopata :) Samuel znowu śpi :) muszę poskromnić wroga (czytaj: umyć naczynia) a tak mi się nie chce :( zrobię kolejna kawusie hihi od razu WAS zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdream ja przyjmuje zaproszenie :) Co do lezaczka bujaczka to niby jest od narodzin ale mi sie wydaje ze dziecko jest w nim w pozycji pol siedzącej (mniej niż np w foteliku samochodowym ale jednak). Fajne są te pasy zabezpiczające no i zabwaki. Ja mogę szczerzepolecić tym bardziej ze mozna go poźniej wykorzystac jako fotel......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja tez pije:) ja wlasnie umylam naczynia a maly dalej spi:) na dworze oczywiscie... w domu nie chce tyle pospac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Mamuski!!!! Akna,Basia-wspolczuje pisania pracy,ale trzymam kciuki za powodzenie... Mdream-ja uzywalam Oilatum,teraz hydrozel firmy Galenco...z tym,ze jak zmienialam to cala serie(szampon i zel)w zasadzie to nie wiem dlaczego tak...ale kiedys ktos zalecal uzywac kosmetykow tej samej firmy ;) Lenka dzisiaj tez kombinuje ze spaniem...teraz usypia przy cycu,gdzie generalnie powinna szamac!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pisze na kawę i po 2h na melisę:-) bo moja mała do kawy nie przyzwyczajona:-) Rozbroiły mnie te kolorowe kubeczki:-) A co ciekawe to kolorowe tańsze od klasycznych przeźroczystych:-) Dziewczyny z forum znalazły jakąś firmę, w której idzie to za 50zł kupić, więc chyba się pokuszę na wypróbowanie. I nawet są do nich gadżety w postaci torebek ( http://tiny.pl/hxfw3 :-), albo pudełek. I co ciekawe one mają różne zakończenia: http://tiny.pl/hxfch Sama jakoś temu nie ufam, ale nóż widelec będzie to działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY:) DAWNO NIE PISAŁAM BO WOGÓLE NIE MAM CZASU NA NIC, A CO DOPIERO NA INTERNET. MAM PROBLEMY ZE SWOIM MALEŃSTWEM. BYLIŚMY U DWÓCH LEKARZY I TYLKO JEDEN SIĘ POZNAŁ, ŻE MAŁA MA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY. JAK TO USŁYSZAŁAM BYŁAM ZAŁAMANA. I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNIŁO DLACZEGO MAŁA BYŁA TAKA NIESPOKOJNA I ROZDRAŻNIONA NIE MOGŁA SPAĆ. DORADŹCIE MI CZY MAM IŚĆ DO DERMATOLOGA DZIECIĘCEGO CZY DO ALERGOLOGA- PEDIATRY? JAK CZYTAŁAM NA TEN TEMAT W NECIE TO JESZCZE BARDZIEJ SIĘ POGRĄŻAŁAM W ŻALU I NIEMOCY. A TAK WOGÓLE TO NIE ROZUMIEM TYCH OSÓB CO PISZĄ NA POMARAŃCZOWO, CO ONE CHCĄ WSKÓRAĆ? DLA MNIE TO SZOK CO ONE WYPISUJĄ. JAK TO WSZYSTKO CZYTAŁAM BYŁAM W OGROMNYM SZOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też mam w domu leżaczek i już od dawna go używam tylko podkładam pod pupę taką podusię którą mam załączoną do fotelika samochodowego. Bo inaczej Bartuś by w nim siedział. A ja mam taki leżaczek- http://www.allegro.pl/item813621635_5000_sprzedanych_lezaczek_fisher_price_l0539_bon.html i jestem z niego bardzo zadowolona:) U mnie pogoda paskudna, nie chce się z domu wychodzic a wieczorem mamy jechać z malutkim na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ada86 ja Ci nie doradzę bo niestety nie wiem... Ale pewnie inne dziewczyny będą wiedziały wie cierpliwie czekaj na odp:) Ja też się wpraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nika. Mam nadzieję, że ktoś już to przechodził i mi doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witajcie :) wraca córa marnotrawna hi hi ... jak czytałam co sie porobiło to mi sie przykro zrobiło i nie damy rozwalić forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to bardzo za Wami tęsknię i fajne z Was babki. Dałyście mi naprawdę wiele dowodów na "wirtualną przyjaźń" i po tym odejściu nie zapomniałyście o mnie ... wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marnotrawna przyjęta:-) Dziewczyny czy ciemniucha zaczyna sie od suchych łusek? I czy objawem pleśniawki może być jedna biała kropka na języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa - może być. Moja mała tak miała. Weź jej zdejmij to gazikiem, a potem posmaruj albo NYSTATYNE lub Aphtin. I powinno jej zniknąć. Asia ale rześ się nazwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja rozumie:) powroty, wspolna kawka!! jak za starych dobrych czasow:) ja mam termin oddania pracy do konca stycznia a jakos malo motywacji do pisania:( Aga86 jak juz wczesniej pisalam ja mam ATZ i to jest wstretne naprawde ciezkie do wyleczenia da sie z tym zyc ale wymaga wyrzeczen i bardzo swedzi dlatego Twoje malenstwo bylo marudne... ja dzis zaraz bede miala gosci... i znow nici z pisania pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 no jak moglybyśmy zapomnieć?? Pisaj szybko co u Majeczki :) Aga ja niestety nie pomogę... mdream ja póki co używam emolium - emulsję do kąpieli, ale chyba zacznę zaminnie z jakimś płynem. Myslalam o tym lawendowym z Johnsona... Bardzo ładnie pachnie i jest dla niemowlaków powyżej pierwszego miesiąca. Albo o plynie do kąpieli z nivea. No i nie wiem.... czym wiecej kosmetykow tym wybor trudniejszy..... Figa Tośka miala w brwiach takie luski i je sukcesywnie wydrapywałam (chyba zbyt duze słowo). tego było za mało by to czyms smarować. potem pojailo sie na glówce, ale po 2 dniach wyczesywania znikneło. Wiecjesli to była ciemieniucha to u nas zaczęła sie od łusek włąsnie. Co do pleśniawki to nie mam pojecia. Maja tez dziś ze spaniem fiksuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no ja też się nie znam :) My używamy do kąpania oilan i oprócz tego delikatny żel do mycia ciała i włosków hipoalergiczny z nivea, moge polecić bo super pachnie i Maja wcale nie ma kłopotow ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała też miała takie łuski w brwiach, ale nie wiedziałam, że tak może się zaczynać ciemieniucha. Teraz ma to na głowie, ale boję się tego dotykać bo i tak ją swędzi ciałko. Wiesz co Basiu, moja mała ma wysypkę na buzi i jej się to raz chowa raz pojawia i brzydko to wygląda, ale ciałko ma czyściutkie nic nie ma. Pediatra powiedziała, że prawdopodobnie ma lżejszą odmianę azs, ale za to będzie miała alergię kontaktową odziedziczoną po mężu. Bo mój K. ma alergię na pyłki, a podobno alergia się przenosi genetycznie i wcale nie musi być taka sama. Smaruję jej ciałko emolium krem specjalny, a potem może przejdę na maść cholesterolową robioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kilka dni były łuski na brwiach i myślałam, że jej nie posmarowaliśmy porządnie na spacer. A teraz ma łuski na głowie. Mam w domu olejuszkę, więc po spacerze sie będziemy smarować:-) Ja moją narazie kąpie w Balneum, a główkę myje w szmponie Bambino. On tak pachnie jak kiedyś wszystkie niemowlaki. I narazie tyle. Jak skończymy butlę balneum, to mam 2w1 Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mdrem bylas w medicover czy u kozy? Mi Drzew. powiedzial ze powrot do "formy" moze trwac kilka miesiecy wiec moze z ta koscia bedzie oki ;-) Justa trzymajcie sie z Dawidkiem, usciski ;-) Co do jedzenia to ja bym mogla non stop jesc, i wrocilam do wagi sprzed ciazy, no moze 1kg mi zostal. A w sobote przymiezalam jeansy sprzed ciazy i sie zapielam jupi , bo do tej pory to w tych luzniejszych chodzilam. Tylko jeszcze brzuszek troche wisi wiec musze zaczac cwiczyc Figa niezla ta stronka, a z orzechow pioracych ktos korzystal? Co do plynów do kąpieli to my uzywamy Oilatum tyle ze pierwsza butelke mielismy tą najmniejsza i dodawalismy poł nakretki do kapieli i ta woda byla taka sliska a teraz z nowej butelki jakos tego nie czuc :/ i nie wiem o co chodzi A u nas juz po chrzcinach, byly w poprzednia niedziele - malutka potwierdzila ze jest aniolkiem i nawet jak ja polewal ksiadz woda to sie nie obudzila :D W ten weekend bylismy u moich rodzicow i podroz tez bez problemow....3 godziny jazdy a ona caly czas spala :D Kochane to nasze dziecko Za to dzisiaj niestety czeka nas szczepienie :/ na szczescie M idzie z nami wiec mysle ze jakos przezyje i ja Teraz mala spi a ja ide sie uczyc wiazac chuste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kąpię małą w Balneum. A o spacerze mogę dzisiaj zapomnieć, nie dość że wieje (co można przeżyć) to i pada strasznie. Nie wiem czy jest sens dzisiaj z małą wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga86, u mnie zaczelo sie od rak po kilku latach przeszlo na twarz a teraz jak karmie to mam cale cialo wysuszone i swedzace... dermatolog powiedziala ze karmienie nasila objawy ale dzieki temu ze karmie moge uchronic mojego synka przed odziedziczeniem po mnie tego paskudztwa... no i to ile tego wystepuje zalezy od tego jaka ma sie stycznosc z alergentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał tez miał ciemieniuchę, ja smarowałam oliwką, zakładałam na godzine czapkę, pozniej wyczesywałam i myłam głowę w wodzie z oilatum i wiecie po czym to sie zrobiło? po szamponie z musteli, tym co w szpitalu dawali probkę... jak nie uzywalismy to nie było, uzylismy znowu, ponownie się pojawiła, więc teraz juz tego nie uzywamy a ja głupia chciałam kupic cała butle tego bo ma ładny zapach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Basia, jak sobie pomyślę, że mała ma się tak męczyć to się wszystkiego odechciewa. Daję jej jeszcze na złagodzenie świądu Fenistil w kropelkach, który mi przepisała pediatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zeby jej zmniejszyc te meczarnie musisz odkryc jakie alergenty u niej powoduja AZS i po prostu je wyeliminowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geoge: ja mieć orzechy piorące:-) Z nimi to trzeba uważać, bo są 2 rodzaje. Na allegro te tańsze, to te gorsze. Moje z ekobaby są takie jasne i mocno się pienią. Uzywałam dopóki nie doczytałam na forum, że potrafią się robić ciemniejsze plamy w miejscach starych plam i od tej pory używam tylko do ciemych rzeczy. Trudnych plam i tak nie dopierało, ale do odświeżenia czy tylko lekko przepoconych rzeczy były ok. Obecnie używam do ciemnej bielizny, ręczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×