Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Figa..ale te chusty Chimparoo fajne!!!Kurcze,taki wybor!!!Ja sie chyba zdecyduje na Babylonie BB-slen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dorazu się przyznam ze nie czytałam i nie wypowiem się i nikomu nie odp :) mam natomiast pytanie zmieniłam mojemu małemu mleko z bebilon na emfatil premium i jak po bebilonie robił 1 kupe na dzien teraz robi prawie po kaydym karmieniu powinnam się martwic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem praktycznie zdecydowana na babylonię, ale muszę najpierw na bank napaść:-) A kolory (http://tiny.pl/hxf1w) to osobna bajka. Mi się podoba Green Paprika, Blueberry Blue i Fruit Coctail. A na droższe chusty nawet niezaglądam (widziałam ostatnio Elpipsy Didka i się pochorowałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie masz co się martwić, aby tylko nie była wodnista. Moja mała też robi kupkę raz dziennie lub co drugi dzień. Wogóle nie chce pic między karmieniami i ma ciężko się załatwić. Już jakiś czas robiła codziennie a teraz znów ma zatwardzenie. No właśnie i mam pytanie odnośnie tego. Czy po bebilonie pepti może mieć zatwardzenie skoro nie zawiera białka mleka krowiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..odnosnie mleka sie nie wypowiem bo ja"cycowa"jestem... Figa...dzieki za linka do forum..znalazlam tam opinie o bb-slen i juz wiem,ze na 100%ja sobie zafunduje...tylko mam problem z wyborem koloru...obstawiam fruit coctail,blue curacao i pinaapple... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synus tez sie gapi w telewizor:), piastki tez wpycha i to gleboko... ja mam pytanie czy dopajacie dzieci herbatkami jak karmicie tylko piersia? jesli tak to jakimi herbatkami? ja mam suche powietrze w domu i chyba mojemu synkowi chce sie pic oprocz cycka, bo dzis mu dalam troche wody przegotowanej i pil bardzo lapczywie... i martwi mnie to ze dzis zrobil dopiero teraz gesta zielona kupke, czy to zatwardzenie? jak tak to jak mu pomoc? bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie mam pytanie jak zachowywaly sie wasze maluszki po szczepieniu?My bylismy dzisiaj ok 2 i od godziny maly strasznie placze podalam mu paracetamol i zasypia u mnie na rekach.Bede wdzieczna za odpowiedz bo ten jego placz byl przerazliwy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam pytanie bo nie jestem pewna czy Wiki nie idą zeby. Strasznie się ślini. pcha rączki do buzi nawet jak śpi, okropnie marudzi już od wczoraj, niechce zabardz jeść a jak już je to smoczek układa tak że go żuje, a najbardziej pasujej jej mój lub męża palec albo gryzaczek. Dzisiaj uspkoiła się jak M wsadził jej gryzak do buzi i tak go trzymała i przygryzała przez 1h. Smoczek jej nie pasuje igo wypluwa krzycząc przytym. Czy to możliwe żeby już jej szły zęby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek tak
się zachowywal od ok. 3 mca zycia, a pierwsze zabki wyszly jak mial 5 mcy. troche to trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta B właśnie tak niektóre dzieci się zachowują po szczepieniach, moja akurat była troszkę marudna, ale włożyłam jej czopka i spała spokojnie. Tylko następnego dnia była rozdrażniona i bolała ją rączka, to wtedy trzeba przykładać okłady z sody spożywczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) Mam pytanie natury technicznej: czy któraś z Was może pierze w płatkach mydlanych? Można nimi prać w pralce czy tylko ręcznie? Bo musimy potraktować alergię Basi globalnie i prać swoje ubrania w środkach niealrgizujących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafko, a nie pisze na opakowani?? Albo poczytaj na necie. Ja niesstety nie pomogę bo nigdy w tym nie prałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żyrafko ja Ci nie pomogę bo nie wiem nic na ten temat. Ewelka mój synuś też dziś konczy 3miesiace, ale ten czas leci... A jak tam z podnoszeniem główki u Twojej Wikusi?? Bo u Bartka nadal bez zmian... Byliśmy dziś na USG i wszystko w porządku na szczęście. Jutro kardiolog i chirurg, jestem już zmęczona tymi ciągłymi wizytami. A na tym jeszcze nie koniec, no ale tak jest z wcześniaczkami że trzeba je ciagle kontrolować. Pozdrowienia dla przebywających w szpitalu mam i ich dzieciaczków, buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steka i jęczy :) Ale zaczełam ją układać sobie na kolanach znaczy rączki ma parte o moją nogę , a brzuszek lezy na łóżku i siłą woli musi się podnieś i tą główkę potrzymać :) troszkę się wycwaniłam ale to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie obrazilam:P nikt nie odpowiedzial na moje pytanie;) a tak na serio prosze o odpowiedz jak ktos wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja podaje Wiki herbatkę koperkową tak 2 razy dziennie po 50 czasem 80. Mi lekarka sama pwiedziała żebym dawała bo Wiki miała sucho w buzi, a ta herbatka jest od 1miesiąca. Moim zdaniem możesz śmiało podawać jak mu się chce pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i po tej herbatce idą bąki,a ja jeszcze mieszą i daję odroninkę do koperkowe - rumiankową ale tylko troszkę bo Wiki nie lubi tej rumiankowej i jak jej dawałam to troszkę piła, a potem był wrzask. Ta rumiankowa jest na lepsze wyprużnianie, a u mnie był problem po mleku modifikowanym, a teraz jest już OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkajaw dziekuje:) a mozna podawac herbatke koperkowa jak daje mu espumisan na kolki? bo mi cos pediatra mowil ze daje sie albo espumisan albo koperek trzeba zdecydowac... no i Ty karmisz tylko piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, gdy karmisz piersią nie powinnaś dodatkowo dopadać dziecka, chyba że: - gorączkuje - jest gorąco i się poci Dziecko wszystko co trzeba dostaje w Twoim pokarmie A płatków mydlanych jeszcze nie kupiłam, wiem że jest to pewnie na opakowaniu, pytam bo może ktoś wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczełam podawać herbatkę to karmiłam tylko piersią. ja podawałam kropeli na kolki sab siplex więc chyba espunisan można. A kolki mi przeszły też dzięki herbatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Zyrafko mi tez tak polozna mowila ale ja mam cieplo w domu i suche powietrze i jak mu dzis dalam wode przegotowana to pil lapczywie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też myślałam że nie trzeba dopajać ale mi nefrolog kazała jak badała Wiki i patyczek do jeżyka jej się przykleił to powiedział żeby podawać jej herbatkę bo jej się chce pić no i teraz podaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a wiecie że lada dzień pojawi się temat "wrzesień 2010"? :D Ja ostatnią miesiączkę miałam 28 listopada, Baśkę poczęliśmy 12 albo 14 grudnia, a nasz topik otworzył się 7 grudnia. Zaraz zaczną się sentymentalne powroty do wspomnień sprzed roku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basi ja myślę że jak mu się chce pić to mu podaj, ale decyzja należy do Ciebie. A ile ma twój synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę Wam się pochwalić... Nie wiem ile ważę, ale dziś wreszcie wcisnęłam się w swoje spodnie sprzed ciąży.. alleluja.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×