Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanie czy dajecie jeszcze wit k? podobno po ukończeniu 3 mies nie trzeba więcej dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu,ja juz nie daje....raz,ze Lenka skonczyla 3 miesiace a dwa,ze przeszlismy na mleko modyfikowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć :() :) My jużw domku :) JUTRO NAPISZE COS WIECEJ :) Jakie tu pustki a gdzie reszta dziewczyn???????????????? Puchatku nie otrzymałam twojego nr ale mam już na przyszłość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności jestem w sumie na bieżąco bo staram się podczytywać w miarę regularnie. u nas bez jakiś większych zmian, mała nadal wydziwia z jedzeniem są dni że ładnie ciągnie cyca, a są dni że nawet nie weźmie do buzi ( wszystkie rady o częstym przstawianiu w jej przypadku to można do koszt wyrzucić, wśieka się wtedy tylko i krzyczy i nie ma szns na jedzenie), więc muszę jej odciagać. dalej nie śpi praktycznie wcale przez dzień, śpi tylko we wózku jak spacerujemy -więc czasu mam raczej mało dla siebie. dziewczyny od kiedy można wprowadzać soczki z marchewki?? pozdrawiam justa trzymam kciuki żeby wszystko było ok z maluszkiem! koteczu mam nadzieję że z Majeczka dobrze już. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...TEST
mam pytanie czy test ciążowy przy karmieniu piersią jest wiarygodny? czy lepiej zrobić badanie krwi? ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja wczoraj Was czytalam ale nic nie pisalam bo wykorzystywalam jak maly spal na pisanie pracy... Asiu no u mnie z laktacja chyba ok, choc boli mnie prawa piers ale to jest taki bol tepy u gory piersi i jakbym miala tam jakies cos twardego... nie wiem czy to pokarm sie zebral czy co. Ale boli jak sie tam dotkne... A jesli chodzi o wit K to ja mam wpisane w ksiazeczce ze podawac mam do konca 3 miesiaca... Figo no moj synus tez wlasnie je co 2-3 godz... choc dzis w nocy spal ponad 4 godz, a tak wogole to sie przestawil i chodzi spac ok 24:( Koteczek pisala mi na gg jest juz z Majeczka w domu i jest lepiej. Justa trzymam kciuki zeby bylo wszystko wporzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciąży łożysko (najpierw komórki trofoblastu, potem trofoblast, na końcu łożysko) które wytwarza hormon gonadotropinę kosmówkową (beta HCG) - tak samo test ciążowy jak badanie krwi wykażą obecność tego hormonu. Karmienie piersią nie wpływa na stężenie tego hormonu w moczu lub krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze pytanie czy waga mojego synka jest wporzadku? skonczyl on 2 miesiace i 2 tyg i wazy 5500g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze pytanie czy waga mojego synka jest wporzadku? skonczyl on 2 miesiace i 2 tyg i wazy 5500g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam synka 28 września tydzień temu byłam u neurologa bo byłam zaniepokojona wysoko unoszeniem główki ,kiedy jest na brzuchu, brakowało mu tygodnia do dwuch miesięcy.Pani doktor stwierdziła że neurologicznie jest dobrze ale ma tendencje żeby się trochę powiginać zaleciła nosić dziecko odwrócone do siebie . Zaniepokoiło mnie ,bo gdy ciągła go za rączki głowy nie podciągał tylko mu opadła do tyłu ,a doktor mówiła że już powinien ciągnąć. Teraz ma dwa miesiące i 4 cztery dni noszony odwrócony do mnie tylko na chwilkę i to czasami unosi główkę ,a tak to delikatnie się podpiera.jAK WCZEŚNIEJ NOSIŁAM GO ODWROTNIE BYŁ SILNIEJSZY ,ale doktor kazała nosić odwrotnie.P R O S Z Ę NAPISZCIE JAK JEST LUB BYŁO U WASZYCH DZIECIACZKÓW BO SIĘ BARDZO MARTWIĘ DZI Ę K U J Ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaleciła także jak jest na plecach ciągnąć go delikatnie za rączki żeby go stymulować ,lecz ja się boję że mu rączki wyrwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasieńka moja mała z tego samego dnia i próbowałam ją z ciekawości teraz pociagnąć, ale główka leci w dół. A jak ją noszę, to trzyma ładnie. Hmmm.... do lekarza i tak narazie nie pójdę, bo przychodnia nie przyjmuje dzieci zdrowych. Teraz mnie nastraszyłaś.... Justa dobrze, że już jestesteście. Uciekam, bo dziś u mamy jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienko mnie tez nastraszylas bo moj synus ma identycznie jak Twoj maluszek, jak skonczyl miesiac to juz trzymal glowke bardzo wysoko jak lezal na brzuszku az kazdy sie dziwil, nadal trzyma ja bardzo wysoko jak go klade na brzuch a jak chce podciagnac za raczki to glowka leci w dol, nie potrafi jej trzymac sztywno... a ma skonczone 2 miesiace i 2 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chciałam was straszyć ja się obawiałam napięcia mięśniowego dlatego poszłam może to regóła że maluszki jednak póżniej sobie z tym radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie chciałam was straszyć ja się obawiałam napięcia mięśniowego dlatego poszłam może to regóła że maluszki jednak póżniej sobie z tym radzą A jak wasze maluszki trzymają głowę jak są do was tyłem ,bo muj słabo a w drugą stronę lepiej sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chce was uspokoić mój mały miał tendencję jak śpi mieć głowe na boku i wyginać ją trochę do tyłu szczególnie jak puszczał gaziki dlatego poszłam niby powinno być dobrze doktor nic złego nie widziała a ja się martwię dlatego się wypytuję. Basia mi kazała mniej kłaść na brzuch ,bo te mięśnie ma silne a rozwijać ma te drugie przez noszenie odwróconym do mnie pleckami kładę go też do spania na dzień w bujaczku bo jest zaokrąglony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to kasienko jest to napiecie miesniowe? ja swojego synka tak jeszcze nie trzymalam tylem do siebie ale jak wstanie to sprubuje. ale ma glowke opierac o mnie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia a dobrze ci trzyma już główkę jak masz go na rękach,mi się wydawało że mają czs do 3 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam na rekach normalnie w pionie to tez jeszcze dobrze nie trzyma... lata mu do tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam, myśmy mieli mieć dziś szczepienie ale malutki dostał wczoraj wysokiej gorączki- 38,5 st. i po szczepieniu. Byliśmy u lekarza i okazało się że ma zapalenie ucha. Dostał zastrzyki, biedaczek. A ja się bałam jak zniesie szczepienie a tu kłucie do poniedziałku po 2razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara a1
testowa pomaranczowo bo wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja juz w domku z maja, ale jeszcze tygodniowe leczenie nas czeka i potem badania:((( syn tez chory:( wiec ciagle cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw a czemu ty mnie usunełas z listy i znowu zaprosiłas??? majka miała zapalenie ucha srodkowego 3 tygodnia leczone i co nikt jej nie zrobił wymazu i okazało sie ze majeczka ma gronkowca:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Justa i koteczek, dobrze,że juz w domku jesteście. Szkoda takich maluszków jak choruja. Mój starszy syn zachorował dopiero jak miał 8 miesiecy i to właśnie na zapalenie ucha. To było okropne. W ogóle nie chciał spać, tylko płakał. Michaś na razie poza katarkiem nic nie złapał. Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Wszystko ok. Mały waży już 5470- jutro kończy 3 miesiace. I uwaga!!! Wprowadziliśmy soczek. Dzisiaj Michaś dostał kilka łyżeczek soczku jabłkowego Bobo Fruit. Ale mu smakowało :) Jak dobrze zareaguje, to za kilka dni podam mu soczek jabłkowo-marchewkowy. A za miesiac pierwsza zupka. Michaś bardzo ładnie trzyma głowę- właściwei w każdej pozycji. No i bardzo chce siadać. Jak leży w leżaczku to muszę go przypinać, bo się dźwiga do przodu i mógłby wypaść. A poza tym to z niego mały terrorysta. Jak cos mu się nie podoba to wrzeszczy wniebogłosy. Pani doktor powiedziała, ze bardzo ruchliwy jest. Coś mi sie wydaje,że trzeba się będzie nieźle napracować przy wychowywaniu go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku przez przypadek :P chciałam zrobić coś innegi i cię usunełam :P nawet to potwierdziłam, a jak się zorientowałam to już było za puźno :P Wiki tez ładnie trzyma główkę w karzdej pozycji i nawt zaczeła podnosić główkę jak lerzy na pleckach :) aniu daj znać jak po tym soczku bo ja tez się zastanawiam czy niedac sprubować Wiki już czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×