Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

czesc, my dzis mialysmy spacer po deszczu :) żyrafa wszyscy pamietaja kiedy jest anny, poza moja rodzina :D basienki obydwie wszystkiego naj! goge, moja tak robi z tym cycem jak ja brzuch boli, jak ma gazy albo chce beknac albo jak sie zbliza kupa :) a ostatnio przez kilka dni mi tak robila przy kazdym karmieniu, myslalam ze zwariuje, jeszcze mnie przy tym za cycka szarpie, to chyba jakis bunt byl, ale przeszedl. a mleko moze wolniej leci i tez moze byc przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no koteczek
przynajmniej prawde sama o sobie napisałaś,kobito chyle hołd..masacra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,:) bardzo bardzo dziekuje dziewczyny za zyczenia:) ja mam problemy znetem i jak pisze to czesto mnie wyrzuca wiec Was podczytuje:) wlasnie wrocilam z mikoljek od chrzesniaka:) a moj synus w ciagu godz zrobil 3 kupki i mu sie mocno ulewa mam nadzieje ze nic sie nie dzieje z brzuszkiem... co do przeziebien to ja bym tez poszla od razu do lekarza tym bardziej teraz w sezonie grypy.... buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu w to nie uwierze
no tak koteczek to skandal..przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, zadzwoń do lekarza bo to co opisujesz może doprowadzić do odwodnienia, ale lepiej niech oceni to lekarz. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Small size idź z tym do lekarza bo ja mam teraz właśnie takie problemy z synkiem. Jutro ostatni zastrzyk. Hurrrra!!!! Wydaje mi się że mój synek ten katarek ma na tle alergicznym, tylko od czego? Może od mleka? No nie wiem... muszę sprawdzać po kolei. Ale wysypka już zanika. I co najważniejsze idzie mu pierwszy ząbek!!!! Pewnie to jeszcze chwilę potrwa ale ja już jestem taka podekscytowana! Aż się popłakałam ze szczęścia!!! Malutki się strasznie ślini, pcha calutkie piąstki do buźki, i dziś z koleżanką zobaczyłyśmy mu do buzi i ma czerwone, nabrzmiałe dziąsełka i widać białą plamkę:) Ale jestem szczęśliwa. Kolejny etap w rozwoju mojego maleństwa!!!! Jak po Mikołaju?? Były prezenty? Mój Bartuś dostał mnóstwo zabawek i śliczną kurteczkę i buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki:) Jak tam Mikołaj u Waszych Kruszynek? U nas wylądował z dużą ilością zabawek i pluszaków i tylko mam dzisiaj zajęcie bo trzeba to wszystko wyprać, hi hi Poza tym u nas nadal marudzenie, niby to miało być ząbkowanie a wczoraj odkryłam dwie plamki po wewnętrznej stronie policzka i pewnie to afty albo pleśniawki. Mąż kupił w aptece coś do pędzlowania w ustach i smarujemy.. Basiu z tą kupką to uważaj, bo dziewczyny dobrze przestrzegały przed odwodnieniem... Majce p doktor przepisała acidolac baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smal size kup M-ke najwyzej ty sie obwiazesz jeszcze raz w pasie ja mam 169 i jest oki. andzia, no wlasnie ona mnie tez tak szarpie ale to pocieszajace ze to minie :D ja sie tak stresuje teraz z bye powodu bo sie boje ze nas zostawia na dluzej w szpitalu A tutaj w szpitaku tez byl wczoraj mikolaj....przyszedl przez okno (a jestesmy na 6 pietrze) fajnie sie postarali - dzieciaki mialy radoche. A nasza Majka caly incydent przespala i nic jej halas nie przeszkadzal. Nio ale m porobil zdjecia wiec pozniej zobaczy :p dostala wiaderko grabki itp (taki zestaw do piaskownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony kociak
Koteczku jak to możliwe cze twoje dziecko samo sie podnosi i siedzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja do was znow zwracam sie z pytaniem moj synek skonczyl 11 tygodni i bardzo martwi mnie jego zachowanie otoz jest bardzo nerwowy i nie mam pojecia czy cos go boli ,placze bardzo przed zasnieciem bardzo jeczy w czasie snu zwlaszcza rano ale nie tylko ,podaje mu profilaktycznie espumisan.zwrocilabym sie o pomoc do lekarza ale mieszkam w anglii a oni wszystko tak bagatelizuja a mnie naprawde martwi co mu jest,dodam tylko ze karmie piersia no i nie sadze zeby to byly kolki ,chociaz...bede ogromnie wdzieczna za rady i opinie bo naprawde nie bardzo mam sie do kogo zwrocic.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko z mojego Aniołka zrobił się podobny chochli-czek tylko u mnie zaczęło się ślinienie oraz wkładanie piąstek do buzi i nagłe napady złego samopoczucia ... idą zęby :) mojemu pomagają schłodzone gryzaki ... **** ach ta niepogoda :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mojego to raczej nie bede zeby chyba jeszcze troche za wczesnie chociaz piastki do buzki tez wklada i slini sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Mojej małej niuni Mikołaj w postaci mojej mamy przyniósł śliczne ubranko:-) Za to mamy problem z teściami:-/ Mojemu lubemu aż jest przykro, bo oni jeszcze małej nic nie dali. Nie chcemy, żeby nie wiadomo co, czy ile dawali, ale mogliby przynajmniej pamiętać, dać choćby grzechotkę, czy wpaść na chwile do wnuczki.... Szkoda słów, bo pół wsi twierdzi, że oni na naszym dziecku bankrutują.... edyta: tylko się nie śmiej z tego co napiszę. Spróbuj dzieciaka wysadzić na nocnik (tzn. złapać jakąś kupke do pojemnika, albo przynajmniej rozpiąć pieluszkę i zobaczyć w momencie gdy robi kupkę). Ja miałam niedawno przeboje z dzieckiem, dawałam Infacol na kolki i parę dni było lepiej, a potem znowu jazda. I w tamtym tygodniu złapałam kupke do pojemnika. I mała robi taką piankę. W pieluchach tego nie widać... Teraz szukam co powoduje taki stan rzeczy.. narazie do odstrzału poszło mleko, sery, jogurty i mam wrażenie, że jest lepiej, choć pianka się nadal zdarza, ale bez przeboji. Dodam, że mała nie miała innych objawów, tylko zaczynała ryk po kąpieli i potem pół nocy niespokojnie spała. geoge: pomysłowy ten Mikołaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta sprawdź czy nie ma w buzi aft albo pleśniawek.... Majka śliniła się bardzo i wszystko wpycha do buzi marudziła i płakała, p doktor stwierdziła ząbkowanie a tu wczoraj zaglądam a a tu niespodzianka dwie białe plamki... Poszukaj też na wewnętrznej stronie policzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u lekarza, powiedziala ze kaszelek jest mokry i nie ma gporczki wiec nie jest zle , przepisala Eurespal, i kazala przyjsc na kontrole w piatek, no chyba ze sie bedzie cos dzialo , np. goraczka i kaszelek nie przechodzil to szybciej. mam nadzieje ze po nim malemu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hymmmmm, zastanawiam się po czym poznajecie,ze maleństwo opróżniło pierś ?? poza tym już wszystko u mnie było dobrze, mleczko nie ciekło, przeszlam na normalne biustonosze i pozbyłam się wkładek laktacyjnych ale przez weekend musiałam odciągać mleko bo Samuel zostawał z tata i wszystko się popsuło .... :( jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem Mamuski... U nas w sumie o.k Mamy tylko problemy z ulewaniem..Nan AR nie pomogl wiec wrocilismy do Bebilonu 1 plus zageszczacz..zobaczymy jak ta kombinacja sie sprawdzi... Lenka rosnie i zachwyca...a ze byla grzeczna ostatnimi czasy wiec sw.Mikolaj zawital i do niej.... ;) ;) ;) Figa...jak tylko dasz rade to sie fotografuj w BB..ja juz sie nie moge doczekac swojej..miala byc dzisiaj ale nie ma :( W weekend jade odebrac BB sling(kolkowa)wylicytowalam uzywana...jupi!!!! Dzis bedziemy miec w koncu sterylizator do butelek bo to wyparzanie wrzatkiem juz mnie wkurzalo... Dziewczyny butelkowe czy Wy podgrzewacie wode na mleko w mikrofalowce???Mam na mysli wode mineralna... Small size..dobrze,ze poszlas do lekarza...przynajmniej jestes spokojniejsza... Ewelkajaw....u nas ssanie dolnej wargi nic nie oznaczalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta, myślę że to może być skok rozwojowy 12-go tygodnia, poczytaj o tym, jest cała masa stron na ten temat. My też to przechodziliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie:) Mój synek też jest bardzo niespokojny od jakichś dwóch tygodni, ale ja nawet nie słyszałam o takich skokach rozwojowych, że dziecko może aż tak reagować no fakt własnego rozwoju-bo ja to tak rozumie. Mój synek ma 15 tygodni i może też przechodzi ten skok, kto wie. My dalej na zastrzykach, dostał jeszcze 6 więc w czwartek rano myślę że już wybierze ostatni. Już ma fioletowe pośladki, rozcieram mu je, masuję, ale to niewiele daje. Ewelka mój synuś też ssał dolną wargę przez pierwsze 2 miesiące swojego życia i bałam się że mu tak zostanie, ale nie. Już od dłuższego czasu tego nie robi. Wiec i Wikusia przestanie bo wg mnie to nic nie oznacza. A czy Twoja córcia łapie już zabawki do rączek? Bo ja mam wrażenie że mój Bartuś chce coś złapać, dotknąć ale jak tylko przysunę do niego zabawkę to automatycznie cofa rączki tak jak by się bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamabelgie ja nie podgrzewam wody w mikrofali, poza tym ja daje małej zwykłą wodę przegotowaną! ja też zaczęłam się zastanawiać na chustą- coraz bardziej mnie ona kusi. mała jest przesłodka, uśmiecha się , gada w swoim języku po prostu cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. NikaP Wikusia już od dłuszego czasu łapie do rączek :) ja jej dładłam na brzuszek grzechotki lub żyrafkę i ona sama je sobie brala i machała, a grzechotkę to nawt wkłada do buzi :), a wczoraj lak leżała na kocyku ti zainteesowała się kolejną zabawką która była kawałek odniej i tak się kręciła że w końcu ją złapała super to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze napisać że jak Wiki przystawiam do ławy to najlepiej jej odpowiada złapanie obrusu i ciagnięcie za niego albo czarny pilot i strasznie chce go złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki wieelkie za odpowiedzi ,sprawdzilam mu buzke w srodku jest czysta ,kupke tez widzialam i napewno nie jest spieniona wiec moze to bedzie ten skok rozwojowy ,zaraz o tym poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój dzidziu się w takim razie troszkę wolniej rozwija, jeszcze nie potrafi nic złapać do rączek chyba że przez przypadek. Dopiero zaczyna go wszystko interesować. Uspokoił mnie ten artykul o skokach rozwojowych bo tam pisze że dziecko jak jest urodzone np 2 tyg później to zaczyna wykonywać dane czynności wcześniej i na odwrót, jak jest urodzone za wcześnie to później zaczyna, więc jak mój synek ma 15tyg to może zachowywać się jak 10-cio tyg dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaP to ja ci juz kiedyś o tym pisałam :P że wcześniaki rozwijajaa się tak jak ich rówieśnicy urodzenie w tym czasie co oni powiini :) Moja Wiki maiała by teraz 12 tygodni i wsumie się mi sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×