Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Czesc dziewczyny:) Mąż wrócił i nadrabiamy stracony czas :) :) :) mam nadzieje ze mi wybaczycie bo nie było mnie tutaj pare dni :) U nas ok:) malutki zdrowy :)tylko narobił nam strachu w poniedziałek .Cos mu zaczeło charczeć już od niedzieli od wieczora ,nie wiedziałam czy to w nosku czy w klatce piersiowej .Rano w pon maż przyłożył mu słuchawke do piersi i słyszał swisty .Dosłownie w 15 min byliśmy naszykowani do lekarza okazało sie ze to katarek połknięty i zalegajacy a maluszek jest zdrowy tylko zeby ten katar sciagać frida bo ma taki wodnisty przezroczysty nie spływajacy . SMALL SIZE na przeziebienie kup sobie w aptece OSCILLOCOCCINUM to są granulki homeopatyczny zwykłe wapno Calcium w syropie . Najwarzniejsze ze szybko wykryto to zapalenie teraz juz wszystko bedzie dobrze :) Odezwe sie wieczorem bo maluszek wzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie: fotka dodana, ale bez słońca a z lampą:-/ tak czy inaczej kolory w miarę te. Tylko mi coś wiązanie nie wyszło:-( aśka: nie noś malej plecami do siebie, bo to jej może zaszkodzić (tzn. jej kręgosłupowi). Jak się buntuje przodem do Ciebie to próbuj na biodrze, albo plecach. aggie: jasne, że pamiętamy:-) A wogóle to fajnie, że się dziewczyny odzywają:-) A wie ktoś co jest z Mishą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę...Maja bardzo marudzi i płacze po szczepieniu, niedawno zasnęła po czopku przeciwbólowym a ja wzięłam się za prasowanie... Small size najważnejsze,że tak szybko zareagowałaś i pojechałaś do tego lekarza teraz to już musi być dobrze, trzymamy za Was kciuki:) Justa korzystaj z tego że mąż w domu:) Figa chusta piękna i cudne kolory. szkoda,że Majka nie chce siedzieć w chuście bo Wam zazdroszcze.. a nie ciągle na rękach.... Mamabelgie mnie się wydaje że Majka fajnie przybiera bo przeciez jak się urodziła to ważyła 2880 a ja na dodatek karmię tylko jedną piersia bo w drugiej prawie nic nie ma... A Lenka też zacznie nabierać ciałka jak dopasujesz Jej jakieś dobre mleczko. na pewno..:) A tak wogóle jak oglądam Wasze maluszki na nk to myśle sobie jak ten czas szybko leci niedawno dopiero opisywałyśmy uroki ciązy i zastanawiałyśmy się jak to będzię po porodze a tu juz wszystkie mamy swoje maleństwa.. my w Nowy Rok robiliśmy test ciążowy więc niedługo mamy rocznicę dwóch kreseczek, jupiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa dzięki, tylko raz ją tak nosiłam ale i tak krótko.. ona po prostu nie lubi chusty tylko ręce mamusi:) może za późno sie za to zabrałam , no nic trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam z rana:) A my czekamy na zastrzyk. Mam nadzieję że tym razem to już ostatni!!!! Że na wizycie kontrolnej lekarz nie dołoży tak jak poprzednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) kilka dni mnie nie było ale to po prostu brak chęci do pisania. jak już pewnie niektóre dziewczyny widziały na nk dołączyłam do mam chustowych:) już byliśmy w chuście na spacerku:) fajna jest ta szmata:) mamabelgie ja grzeję wodę w mikrofali i czasami jest to mineralna a czasami gotowana. Robert też miał mleko grzane w mikrofali jak był mały. to jest wielkie udogodnienie:) dziewczyny trzymajcie się!! musicie być silne dla swoich maluszków;) życzę im zdrówka z całego serduszka. figa: fajna ta twoja chusta:) świetne kolorki:) my mamy szczepienie we wtorek i od razu zobaczymy ile Allan waży:) a ja test robiłam 5-6 stycznia:) nie pamiętam konkretnego dnia ale dzisiaj jest rocznica mojej ostatniej @ i do tej pory się nie pojawiła kolejna pomimo iż nie karmię piersią już od dawna. trochę się boję bo w czasie cc były jakieś komplikacje i nic nie wiem co było ich przyczyną i czy przypadkiem czegoś nie skopsali i że nie będę mogła mieć więcej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie.sept: ostatnio myślałam co się z tobą i z Nicolasem dzieje :) fajnie że jesteś znowu na caffe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate: musze zaraz Twoje foty obejrzeć:-) a jeśli chodzi o @ to się, aż tak nie przejmuj. Może Twój organizm tak mocno reaguje na hormony. Znam dziewczynę, która karmiła 2 razy dziennie, a miesiączki nie miała 2,5 roku. A przecież niektóre dostają jak dziecko nie je zbyt regularnie:-) mamabelgie: ja czekam na fotki papryczki:-) normalnie zachciało mi się kółkowej, ale nie wiem czy umiałabym w tym nosić:-/ pojadę do klubu kangura, to może ktoś będzie miał przy sobie kółkową, żeby spróbować. Normalnie kusi mnie kółkowa papryczka:-) nika: trzymamy kciuki:-) aśka: tak to już jest, że niektóre dzieci nie lubią:-/ puść chustę w świat:-) Wy testowałyście w nowy rok, a my niunię zrobiliśmy:-) A wszystko przez moją mamę, bo się jej zachciało imprezować i prosiła nas o pilnowanie psa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny I my dzis bylismy na drugiej juz szczepionce. Pierwsza byla straszna i Nicko plakal tak strasznie ze mi serce o malo nie peklo. Dzis poszlismy z obstawa w postaci tatusia, ale bylo calkiem niezle. I tak mnie to wykancza i jeszcze czuje wszystkie miesnie napiete. Z tego wszystkiego nie zapytalam pielegniarki zeby go zwazyla a szkoda. Najgorsze jest to ze nastawilam sie na przeproeadzke jeszcze przed swietami, ale nadal nie mamy kluczy od agencji i chyba trzeba bedzie to odlozyc, albo spedzic swieta na pudelkach z pedzlem w dloni. I nie wiem czy to przez to, ale mam jakas depresje. Codziennie placze i strasznie mi sie teskni za swietami w Polsce. Juz nawet moj C chcial na szybko wyrabiac paszport malemu i jechac, ale dzideczek jest jeszcze zdecydowamnie za maly. Bardzo Wam zazdroszce swiat w Polse, tu zupelnie nie ma klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie.sept... Nico to takie ciasteczko....!!!! :) Wcale Ci sie nie dziwie,ze lapiesz dola..wiem co znacza remonty..my sie remontujemy juz 3 rok....cholery mozna dostac ale jak fajnie kiedy wszystko jest takie"cacy";).... A skoro nie mozesz jechac na Swieta do PL to moze zrob Swieta po polsku...z choinka,barszczem itp.napewno gdzies masz w poblizu polski sklep,gdzie mozna kupic krajowe produkty... Figa...MAM!!!!MAM!!!!MAM!!!Moja kochana BB juz jest z nami...ile razy ja musialas prac zeby sie zmiekczyla??? Rozumiem Twoja chec na kolkowa... ;)Te chusty tak wciagaja...no coz jedni zbieraja znaczki a inni.... ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mamabelgie, Nicko to naprawde slodziak :D A co do Swiat, to pewnie odwiedze jakis Polski sklep ale tu gdzie mieszkamy nie mamy jeszcze znajomych a moj C pochodzi z drugiego konca anglii, wiec bedziemy tylko we troje a poza tym nie przepada za polska kuchnia, no a Nicolas jeszcze caly czas jedzie tylko na mleku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. aggie.sept witaj.... my wq koncu zaszczepilismy majke 2 dawka infanix hexa i 1 dawka prevenalu... maja to kolos: 8,200, 73cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koteczku faktycznie córeczkę masz sporą. Zresztą widać to na zdjęciach. Mi też się wydaje że mój synek jest z dnia ma dzień coraz cięższy!!!!! My już po kąpieli, usypiam synka-narazie marne skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mambelgie: ja ją już 2 razy prałam, ale nadal twardawa... mam wrażenie, że noszenie te chusty bardziej zmiękcza. Moja bosko miękka grecja zrobiła się po praniu sztywna:-/ A ja nie daje płynów do płukania, bo raz że dziecku niczego w płynach nie piorę, a 2 to gdzieś wyczytałam, że niektóre robią się za bardzo śliskie do noszenia. A i sporo daje prasowanie z parą, dużą ilością pary... Stwierdzam, że kobiety w mojej przychodni mają nierówno pod sufitem. Dzwoniłam do nich przedwczoraj (8.12) o szczepienie i mówią, że nadal nie szczepią, bo jeszcze mają za dużo dzieci chorych. A dziś odbieram wezwanie na szczepienie wysłane 7.12. Zadzwonie do nich przed godziną podaną w wezwaniu spytać się czy przyjmują na szczepienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mój Michaś pierwszy raz sie wczoraj głośno śmiał!!! To było cudowne usłyszeć jego śmiech :) Poza tym miałam napisać jak reaguje na soczki. Uwielbia nowe smaki. Dostał na początek soczek jabłkowy, później jabłko-marchewka, a wczoraj jabłko-winogrono. Oprócz tego dałam mu deserek- jabłuszka z Gerbera. Aż sie rzucał na łyżeczkę! Żadnych problemów z brzuszkiem, żadnej wysypki. Jest super! A poza tym lepiej z kupkami. Robi teraz codziennie, a wcześniej zdarzało mu sie 3 dni nie robić Karmię go butelką i dlatego muszę dopajać, a za herbatka nie przepada. Za to soczek to jest to. Chochlik, spróbuj dopajac maleństwo. Kup herbatke rumiankową, może bedzie pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja cały czas dopajam małą herbatkami, zaczęłam jej podawać sok jabłkowy -jest lepiej ale robi kupy co 3 dni a wcześniej robiła codziennie przynajmniej po jednej. problem zaczął się jak wprowadziłam jej mleko modyfikowane ( musiałam to zrobić bo mała niedojadała), teraz je 2 razy dziennie butle a resztę cyca. wczoraj zmieniłam jej jeszcze mleka zbebika na nan. zobzczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nshsdh
dziewczyny a czemu Wy juz wprowadzacie soim maluchom inne pokarmy niz mleko?one nie maja przecież jeszcze 4 miesięcy? nie za wcześnie? lekarz Wam tak zaleca?? moja córcia ma ponad 4 i sie zastanawiam czy juz czy poczekać? a co do alergi to czasem dopiero po 2 tyg sie pojawiają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik, moze rzeczywiscie to od mleka. Moze organizm musi sie przyzwyczaic. A moze zmiana na inne pomoze. Ja zmykam, bo maly sie obudzil. Idziemy zaraz na zakupy. Aha, mi pediatra kazała wprowadzic soczki jak Michas skonczył 3 mieisące. Dzieci karmione butla szybciej moga jesc nowe pokarmy. A owoce przeciec maja duzo witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nshsdh
zgadzam się z tym że zaparcia sa od mleka modyfikowanego, u nas tez był ten problem, minął po ok 2 tyg, do tego czasu musiałam czasem pomagać czopkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski No wlasnie i my od wczoraj mamy problem z zaparciem. Maly wije sie z bolu i nic. Ja caly czas karmie go mlekiem z piersi i nie dopajam niczym innym. probowalam wczesniej herbatki, ale wcale jej nie chce pic. Zobaczymy co bedzie dzis, mam nadzieje ze uda sie oproznic brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie.sept ty pij te herbatki i podziała na dziecko...my mielisy problem z zaparciami jak majka była malusia 4 tygodnie miała, co nawet połozna cewnik do odbytu wkładała, czopki szły w ruch itd... teraz od trego czasu odpukac ani razu sie nie meczyła... robi po 4-5 kupek dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane:) AGGA SEPT może podaj maleństwu czopek glicerynowy po co ma sie biedactwo meczyć . Ja jakos nie czuje jeszcze magi świat :( Aśka 1978 śmieszna sytuacja z ta jedna piersia -mój Dawidek obrabia 2 na raz :)) Kurde musze kończyc bo szkrabek sie obudził on to ma wyczucie czasu :(jak tylko włącze kompa to sie budzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomasowalismy brzuszek, udalo mi sie spoic go kikloma kropelkami herbatki a teraz Nicko spi mi na rekach. Moze cos pomoze. Niestety obawiam sie ze tu czopkow glicerynowych nie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate ja ostatnią @ miałam 25 listopada i do tej pory nic :( Ania 76 zazdroszcze bo nasz dawidek jeszcze głośno sie nie smieje wogóle ostnio mało gaworzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny których maluchy mają problem z zaparciami my mamy to samo dokarmiam malego rumiankiem, soczkiem owocowym ,koperkiem, a ostatnio przecierem ważywnym ale bardzo mocno rozcięczonym a i zmieniłam mleko na emfamil jest bardziej odrzywcze niż bebilon i mały robi po nim kupy częsciej np 2-3 na dzień a na bebilonie robil max 1 na dzień ja konsultowałam to z pediatra ale zmiana mleka wyszła nam na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie.sept Mozesz sprobowac wlozyc malenstwu termometr do pupci...tak delikatnie,nie za gleboko...powinno ruszyc... A my dzis kupilismy choinke no i stoi juz ubrana...Lena zachwyècona swiatelkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, sprobuje z termometrem bo nadal nic, a juz nie moge patrzec jak sie biedactwo meczy. Moze powinnam udac sie do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×