Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Aga to tak jak u mnie... wiecie co ja ciagle przezywam w ciazy jakis stres, poczytalam troche artykulow o wplywie stresu na dzidziusia i sie bardzo boje ze zaszkodze mojemu malenstwu:( staram sie zawsze wyciszyc ale niestety mi sie to nie udaje bo z natury wszystko bardzo przezywam, przyejmuje sie wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliban ja taki wozeczek widziałam na zywo czerwony i uwazam ze jak ktos ma mała roznice wieku swietna sprawa bo babka miała malenstwo tam na dole a u góry starsze... do tako jumper zastanowcie sie nad nim porzadnie moj chrzesniak w takim jezdzi i jego mamusia mowi ze by sie chetnie go pozbyła, ciezko sie wypina gondole, ciezko chodzi hamulec i ta spacerówka ma tylko 2 poziomy regulacji siedziska ze dziecko nie moze siedziec na prosto i ma daleko do pałaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja mam bardzo podobnie:) Ja jak mam już jakieś zmartwienie to bardzo mocno to przeżywam i się zamartwiam, a potem męczą mnie wyrzuty sumienia, że jak nie powinno być bo noszę pod sercem dzidziusia, które przeze mnie też może być nerwowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po dłuższych oględzinach swojego pępka stwierdziłam, że wokół niego okolica jest sina tzn. tak lekko nie mocno :) i popękały mi naczynka. Ciekawe czy to normalne jakieś jest??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja kiszę ogórki w poloniku, czyli garnku kamiennym 1 łyżka soli kamiennej na litr wody, gotującą zalać to ogórki są prędzej:) Basiu przez pierwszy semestr ciąży też byłam strasznie nerwowa, ciągłe wymioty, panicznie bałam się, że tym zaszkodze Dziecku... jednak teraz dbam o siebie, staram się wysypiać i nie przejmować, choć to nie łatwe... . no właśnie jak to piszę to za ścianą u teścia jest wielki remont. pękła rura od wody i wymieniają cały pion.. byłam zobaczyć i coś strasznego całe ściany skute.... sajgon... a najgorsze to, kto to będzie sprzątał, bo ja ze swoim brzuchem nie dam rady a córunia to tylko za kasę coś zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy slyszalyscie o przesadach ze znamionami, tzn jak sie ciezarna przestraszy i zlapie za kies miejsce to dziudzius bedzie mial znamie...ja jakos ciagle przestraszona jezdze autem, co prawda nie mam odruchu lapania sie za cokolwiek jak sie przestrasze ale ciagle mam wrazenie ze cos na mnie zaraz wjedzie albo ja w cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka mnie kolega wystraszył jak byłam z misiem w ciazy ogladałam wystawe a ten pajac mnie złapał od tyłu i złapałam sie za brzuch i moje dziecko nic takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi tak popękały naczynka na piersiach od brodawek w dół.... smaruję oliwką i balsamem dove z satyną i niewiele pomaga:( boję się, że to mogą się robić jakieś rozstępy.... a właśnie czy wiecie czy rozstępy można smarować maścią na blizny np cepan????? Żyrafko może Ty coś wiesz? nie mówię,że teraz ale np po porodzie gdy się nie karmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska te niektore masci chyba sa tez na rozstepy bo na contratubex tak pisało ale czy w ciazy mozna uzywac niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić obiadek dla siebie, bo mój mąż znowu do 21 w pracy.... a co dzisiaj u Was w jadłospisie??? ja chyba zrobię krem ze szparagów, bo kupiłam kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko widze ze Ty masz podobnie jak ja z mezem, tylko moj to od rana wczesnego do nocy... a ja caly dzien sama w domu... ja dzis zrobilam mlode zmiemniaczki z koperkiem i sadzone jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja maiałam dziś młode ziemniaczki, marchewkę zasmażaną z kalarepą, szparagi i pierś z kurczaka nadziewana żółtym serem i koperkiem.... dziś moja kuzynka przywiozła mi 4 kartony ciuszków po jej córeczce ( 2 kartony dostałam już wcześniej od innej kuzynki). Więc narazie jeśli chodzi o rzeczy to nic nie kupuję, bo mam tego full.... A te malutkie ciuszki są tak słodkie, że napatrzeć się na nie, nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o kiszenie ogórków to ja mam takie wiadro z Tupperware i w nim kiszę. A do tego robię jeszcze ogórki w słoikach- te zostawiam potem na zimę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm ogorki kiszone, ale mi ochoty narobilyscie, ja bym zjadla takie w postaci salatki z cebulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka ja ostatnio pod drabina przechodziłam i co miałam zrobic jak do laryngologa cos tam robili, jakbym we wszystko wierzyła to ja bym z domu nie wychodziła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie straszna burza idzie... a ja sama w domu:( Koteczku jak u Ciebie nie ma to zapewne zaraz przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz nie mam sily udawac ze wszystko jest ok moje malzenstwo normalnie sie chyba sypie calymi dniami sie nie widzimy a wystarczy wieczor zeby sie ciagle tylko klocic:( tak mi szkoda mojego malenstwa ze musi ze mna przechodzic przez te stresy:( meza nie bedzie dzis do poznego wieczoru a wystarczy ze zadzwonilam i juz klotnia gotowa. Mam juz tego dosyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban... Ta druga firma to chyba raczej pojedyncze wozki robi...ale nie jestem pewna...a ogladalas firmy Mountain buggy???To sa swietne wozki...tez ogladalismy... Hmmmmm...ogoreczki kiszone...Nie nadazam sliny lykac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo mi glupio o tym pisac jak czytam jakich wy macie cudownych mezow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jak burza?? przeszła? kurcze a ja też sama w domu a jak u Was jest to i do mnie przyjdzie za 2 godz... nienawidzę burzy. Mój mąż pracuje od 7- 17, ale zakłada po pracy jakieś listwy u klienta.... podobno skończy w tym tyg. uf nie lubię jak tak długo pracuje:( z tych czereśni wyszło mi 17 słoików litrowych i jeszcze muszę je zagotować... a już mam dośc. Mały fika smakuje mu zupka ze szparagów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko juz przeszla, ale nawet grad padal... zapowiadali dzis w pogodzie wieczorem burze z wiatrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie! Mam tydzien wolnego i jak najdalej od komputera:) Dlatego teraz nadrobilam tylko 3 ostatnie stronki. Bylam wczoraj na badaniu polowkowym. Stresik byl:) ale na szczescie wszyskie pomiary wyszly elegancko. Adas juz wazy 585 g. nie da sie ukryc ze przytylam pare kilo, dlatego wklejam tabelke. Dziewczyny jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Lekarz sie pytal czy mam. W sumie to czasem sie czuje strasznie pelna tak jakby skora na brzuchu byla naciagnieta na maxa. Czy to o to chodzi? Nic mnie przy tym nie boli wiec nie wiem. Jak z tym jest u was bo wiem ze niektore przez to przechodzily... Goraco was pozdrawiam! NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... ..KG NABYTE 1.Figlarna........26.......synek ....24.08.........tuchola............+2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.kobra78.......31...Krzysztof.......1.09.......Rze szów..........+3kg 5.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 6.justa140283….26.......synek ......1.09....... k/Łodzi...........7KG 7.Majunia79.....29......Lenka.........1.09 .......Małopolska.......10kg 8.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 9.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 10.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 11.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 12.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k.......+10,5kg 13.ania76..........33......synek......05.09......Gdańsk. ............+1kg 14. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 15.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 16. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 17.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........+5kg 18.small size......23.....synek .....08.09….....Sztum...... . ..... +6kg 19.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 20.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 21.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 22.ewelkajaw....25..... Wiktoria....11.09.....Jaworz n o.........+5kg 23. Trąbka........23.....Michałek.....11.09......Wawa......... ...+6 kg 24.ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa........... ..3 kg 25.chochlik_....29.....dziewczynka..13.09.....K/Kr a k owa.... +2,5 26.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 27.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. D-ka Wisłocka.....7kg 28.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 29.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 30.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 31.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 32. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 33.aga86..........23..........?............16.09.......N asielsk.........+3,5 34.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 35.sylwinka25...25.........?...........18.09......Jaroci n...............1kg 36.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge .. .......+4kg 37.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 38.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 39.MDream .......30 .....chłopak .....19.09......Sosnowiec...+/- 1kg 40.Kajojcia.......20.......Antosia......19.09.......Kiel ce.........+1,5kg 41.Puchatek22...24.....córcia......20.09......Skierni ewice.......5kg 42.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 43.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 44.agunda.........27....Chlopak......22.09......wroc ław...........3kg 45.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 46.Anulka1988....21.....chłopak.....22.09…... Warszawa..........-3kg 47.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........5kg 48.szczesliwaaa..26......Adaś........23.09…...... Dębica ..........+4kg 49.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 50.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 51.szkrabek9.....26.........synuś...........25.09...Śląs k .............7kg 52.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............5kg 53.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 54.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 55.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 56.figa84..........25......Jagienka.......29.09......B - B.............+4kg 57.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 58.Iza339.......29....dziewczynka.....29.09.......P i astów.......1,5kg 59.NikaP..........22....Michałek......29.09.......k/Ja sła...........+2,5kg 60.kasienka123...29.......?............29.09.......Kros no.............7kg 61.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 62.Aniabuu23.....27....Adrianna.... ..30.09.......Kal isz............+5kg 63.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........+2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Basiu u nas też różnie bywało .. mój mąż to b spokojny człowiek i jego ciężko wyprowadzić z równowagi a ja taki chodzący granat... my b długo ze sobą jesteśmy i już się dotarliśmy chociaż też zgrzyta czasami.... Wy nie macie dla siebie czasu i brakuje okazji do rozmowy a Tobie też niełatwo ciąża, egzaminy a jeszcze brak zrozumienia z jego strony i to się wszystko na siebie nakłada.... Moja rada spróbuj z mężem spokojnie o wszystkim porozmawiać.... przecież Wy niedługo jesteście małżeństwem...... i spodziewacie się wspólnego Dzidziusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asko kochana jestes bo ja naprawde nie mam z kim porozmawiac o tym wszystkim i wszystko dusze w sobie udajac przed kazdym ze jest super:( a moj maz jest bardzo nerwowy, do tego zaczal w pracy palic papierosy a w domu nie pali bo wie ze mnie to bardzo denerwuje i odbieram to jakby za to sie na mnie wyzywal... a najgorsze jest to ze w czasie klotni przeklina czuje sie jak jakas.... a nie jego zona i matka jego dziecka. Choc on twierdzi ze to ja jestem nieznosna w ciazy a jedyne o co sie czepiam to te papierosy... juz czasem nie mam sily bo to jest wielka wojna po chwili sie godzimy a na drugi albo trzeci dzien to samo:( a najbardziej mi szkoda mojego malenstwa wczoraj nie moglam przestac plakac jak sobie pomyslalam ze tyle czasu sie staralismy o dzidziusia a teraz mu fundujemy takie stresy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu strasznie smutno się zrobiło... ja czasami też mam doła. najgorsze to, że nie mam tu przyjaciół, bo wszystkich zostawiłam w rodzinnej miejscowości i rzadko się widzimy.. nie ma się człowiek komu wyżalić.... Jak czujesz potrzebę podzielenia się z kimś pisz, na pewno odpiszę.. Mnie także brakuje czasami kogoś do pogadania. szkoda,że nie można się spotkać przy kawce, no ale chociaż tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Asko ja mam tak samo ze wszyscy sa w mojej miejscowosci gdzie kiedys mieszkalam a teraz tu nie mam nikogo, a poza tym wiekszosc moich dobrych znajomych ma swoje sprawy i juz nie jest tak jak dawniej ze mozna bylo sie spotkac czesto i pogadac bo kazdy zabiegany... a mi czasem tak zle ze bym tylko ciagle plakala bo juz sobie z tym wszystkim ne radze, nie wiem co zrobic zeby bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - przepraszam że się wcinam, ale uważam, że nie ma idealnych małżeństw. Ja jestem tyle po ślubie co Basia i uwierzcie mi - trzeba się dotrzeć. Ja ze swoim mężem kłóciłam się o to, że wchodził na czat i rozmawiał z innymi kobietami. Nie wiem po co to robił, ale kłóciłam się z nim o to jak tylko go nakryłam. Ja jestem bardzo nerwowa i czasami zdarzało z nerw mi omdleć i on zrozumiał, że swoim zachowaniem nie tyle szkodzi sobie, ale najbardziej mnie i mojemu zdrowiu. A przyjaciele nie zawsze Ci pomogą rozwiązać problem. Musicie sami go rozwiązać. A teraz jeszcze bardziej musicie uważać na dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×