Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej u mnie nadal cisza:P chociaz dzisiaj w nocy coś tam mnie pobolewało, ale szybko przeszło:P co do kolek to polecam podawać priobiotyk, ureguluje prace jelit, ja sama teraz biorę i mały dostaje ode mnie a po porodzie przez miesiąc będzie dostawał:) no i pozycja na brzuszku też daje ukojenie maluszkowi, bo te wszytki krople i zioła na jednego dzialają na innego nie..trzeba wtedy testowac wszytko po kolei... a ja załapałam jeszcze jakies zapalenie gardła, boli jak cholera, no ale popijam herbatke z sokiem z malin może on cos zdiała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, pozytywne nastawienie to podstawa:) Przyjedzie wieczorem moj K. to sie na niego troche powydzieram i mi przejdzie. On juz nawet na to nie reaguje, ewentualnie czasami mi powie "znowu hormony" i sie smieje ze mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny zadzwoniłam właśnie do meża kupi w aptece INFACOL o którym pisze ania 76 mam nadzieje ze poskutkuje .Po zastosowaniu napisze czy pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze biedne te maluszki Wasze z kolkami. Mi koleżanka dała - na wszelkki wypadek bo jej zostało po synku jakiś z niemiec specyfik na kolke. Ale mam nadzieję, że nas ominą. stelka, jeszcze Tobie ból gardłasię przyplątał biedaku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. Magdakate witaj:) Koteczku przekichane z tymi wydzielinami, ja mam znowu malutko i też strach czy nie za mało ale do gina nie pójdę. biorę do jeszcze przez 3 dni antybiotyk i mam nadzieję, że będzie ok a jak nie to na czyszczenie..zreszta dzisiaj mam wizytę położnej to porozmawiam z nią ja myślałam,że Ciebie już wyczyścili jak teraz byłaś w szpitalu. i pytanko do dziewczyn, które rodziły pod koniec sierpnia jakiego koloru są Wasze odchody, bo u mnie żółte i jak herbata... Za Was, które chodzicie jeszcze 2 w 1 trzymam mocno kciuki. zaraz napiszę do Agi, może u niej coś się rozkręciło.. co do kolek to Majka jako takich nie ma ale czasami boli ją brzuszek i wtedy herbatka koperkowa pomaga. mocno ją wtedy utulę i trochę ponoszę, polulam i jest ok:) dobra zmykam coś zrobić, bo mała śpi. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angieletto do uslug, ale taka poprostu prawda ;-) szkrabek ta pełna buzia zebow to pewnie po opowiesciach dziewczyn o bolacych sutkach hehe Anulka1988 mam podobnie: dzidzia tak pirod NIEeee, niestety to sie tak nie da:/ Koteczek to przerazajaceze zostawili Ci lozysko :/ A ja dzisiaj sobie pospalam, calkiem niezla noc 3 pobudki na wyjscie do lazienki ale prawie przez sen a poza tym to snilo mi sie ze odeszly mi wodi iiiii wy mi sie snilyscie hehe. Pozdrawiam i milego dnia zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znowu na chwile w przerwie miedzy karmieniem a przewijaniem ;) I znowu pytania. Czy waszym dzieciaczkom tez schodzi skora? Wydaje mi sie ze to od twardej wody. Co polecacie do kapieli zeby mu sie nie wysuszala tak skorka? I jeszcze kolejne: Zyrafka ma na swojej stronie liste co moga jesc mamy karmiace. I tam jest podany kisiel. To taki zwykly kisiel z paczki? Bo maz mi kupil ale sklad nie jest zbyt przekobywajacy i nie wiem co zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek: a czy ciebie nie czyścili drugi raz po cc?? chyab byłaś w szpitalu dlatego ale nie jestem pewna:) mogłam coś pokręcić. a tak swoją drogą to dlaczego cię nie wyczyścili od razu?? co z tego że mieli duży ruch?? ja bym zrobiła im awanturę. współczuję ci kobieto:) mi leci niewiele aż sama się dziwię bo zazwyczaj okres miałam obfity a tu plamienia tylko. ale z mężem rozmawialiśmy że pewnie to przezz to że miałam założony dren i tam większość ściekła a teraz zostają tylko ostatki. mam nadzieję że u ciebie wszystko już będzie ok:) justa: co do kolek to nie wiem ale właśnie o tym Infacolu słyszałam dużo dobrych opinii. tutaj jest coś innego więc pewnie niedługo będę też musiała się zaopatrzyć w taki specyfik. a wiecie co jest najśmieszniejsze to w szpitalu dostawałam jedzenie to co sobie wybrałam z lity dań (prawie jak w restauracji) tylko że nie było podanych składników i dwa dni jadłam fasolę która była w tych daniach. mały strasznie puszcza dużo bąków-śmierdziąków ale jakoś specjlnie na niego to nie działa. oczywiście teraz w domu będę jadła co innego. WITAJ DIETKO:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam wlasnie ze albo balneum albo oilatum, oilan lub emolium :D, tylko zastanawiam sie ktory z nich jest najlepszy bo np oilatum jest 2 razy drozszy od oilan, czy to przez marke i reklame czy rowniez roznice w dzialaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka ja polecam do kąpieli oilatum, kąpię w nim Małą od początku, w szpitalu położne też w nim kąpały i uważam że warto choć nie jest tani.ale Majeczka ma śliczną skórkę a jak jej po porodzie skóra na nóżkach zaczęła schodzic to moja położna środowiskowa kazała smarować linomagiem. kupiłam taki bobo A+E i też mogę polecić a powiedzcie czym smarujecie pupę, bo Maja ma dzisiaj troche odparzoną a ja nie wiem czym smarować bo mam i bepanten i alantan plus i sudocrem i coś z nivea a nie chciałabym na niej wyprobowywać wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze prosba z mojej strony, wiem ze to sie przewijalo juz kilka razy ale podalby mi ktos ta strone skad mozna wziac jezyk niemowlat? Chetnie bym poczytala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pupkę smaruję kremem pielęgnacyjnym bambino a jak by go odparzyło to sudocrem mam i będę stosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na odparzenia to chyba sudocrem najlepszy, ale nie wiem bo maly jeszcze nie ma odparzen, mam nadzieje ze to dzieki pieluszkom wielorazowym :D i ze nie bedzie mial musze meza wyslac do apteki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka warto w oilatum, naprawdę. o balneum wiem tyle że, bo mam wujka dermatologa i on mnie oświecił, to się stosuje jeśli dziecko ma już problemy skórne wtedy na pewno można a do codziennej kąpieli oilatum. mnie ostatnio w aptece proponowali oilan bo jest o połowę tańszy ale kupiłam oilatum, jak Majka będzie większa poeksperymentuję z kosmetykami teraz biorę to co sprawdzone. Koteczek ja dostałam w szpitalu zastrzyk obkurczający macicę, cholerka strasznie bolący i pół nocy ryczałam i zwijałąm się z bólu bo myślałam że mi wszystko ze środka wyrwie. Mąż koło mnie latał i chciał mnie wieźć z powrotem do szpitala. teraz mam tygodniową kurację antybiotykiem Amoksiklav, to jest na zakażenia różnego rodzaju w tym układu płciowego. 1 tabl co12godź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. my na kolki u Karoli próbowaliśmy właśnie tych niemieckich kroplo SabSimplex, Infacol, wode koperkową i inne ale nic nie działało....pomogła dieta (szczególnie bezmleczna), kangurowanie, pozycja na brzuszku i masaże:) czesto się mówi że przez to trzeba przejść i tyle... aaa no rewelacyjnie sprawdziła sie suszarka do włosów...tzn nie tyle ogrzewanie brzuszka ale sam dźwięk, mała zasypiała w ciągu 5 min:P:P:P co do schodzącej skóry to normalne...jak zejdzie to będzie ok, ale oczywiści kąpile w oilatum czy innym podobnym specyfiku i oliwka pomagają:) a ja coraz gorzej sie czuję, kurcze jakies przeziębienie, załapałam chyba od córci:P Koteczek to przerażajće co piszesz o tym łożysku, nic dziwnego że co s tam sie złego dzieje, a swoją droga nie miałas usg kontrolnego przed wyjściem do domu i teraz jak cos działo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam badana tylko.... u nas z maja jest problem typu wiecznie spochniety brzuch co ze po mleku ar nie wymiotuje jak ona ciagle wyje brzuch jak kamien a co karmienie ma 10 kropli sab simplex i nie puszcza nic, nie mam jak obiadu zroic bo mam ja na rekach teraz z nia tez pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balneum jest 2 rodzaje do skory normalnej i z problemamy... oliatum , balneum, oilan, i emolium nie powinno sie uzywac codziennie ... michałowi stosuje olitaum ... dla majki to balneum było rewelacja , teraz mamy emolium i powiem wam ze tamto lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zinnat i przy zinnacie mozna karmic cyckiem... ale musiałam sie zgodzic na drugi antybiotyk zebym wyczysciła sie clindomycyne i niestety przy nim nie mozna... i ja mam te dwa antybiotyki po 3 razy dziennie, wiec razem 6 tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a u mnie mama była kilka dni i Majka w nocy nie chciała spać, w dzień się też męczyła i myśleliśmy że ma kolke albo brzuszek ją męczy a tu wczoraj babcia odjechała i dziecko po pół godz zapadło w sen, potem kąpiel i znowu spała w nocy tez super i teraz znowu śpi... nie wiem czy chodzi o to ,że to ktoś nowy i jej nie zna czy naprawę jej coś było...aż byłam zła,że taki popis urządza. babcia latała, co Majeczka zapłakała to na nogi nawet w nocy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to kuzwa z tymi jelitami cos ma az sie boje tego usg, mam stracha na maksa... kuzwa ja zaraz ide na szczepionke a jeszcze obiadu brak ale ona wyje i wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny a ja nie wiem ci już jeść. mam dość mięsa gotowanego i ryżu. można zjeść szpinak?? czytam na necie o dietach i każda inna. mleko niby można pić i jeśc nabiał a swoją drogą to powoduje najwięcej uczuleń i alergii.. wypiłabym jakiś sok albo kubusia. moja mama mnie wczoraj przekarmiła był obiad z trzech dań, fajnie jak ktoś o Ciebie zadba i żal że pojechała.. a dzisiaj gotuję sama, schab na parze i szpinak i ziemniaczki.. wiecie strasznie chudnę i zaczynam się bać,że to za szybko.w spodniach przed ciąży jest już luz. niby fajnie, bo ważyłam 75 kg a przed porodem 79 a teraz 72. a jak tam u Was z wagą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia będzie dobrze, podobno te kolki ustają ok 3 mies. wiem że to niezbyt pocieszające ale co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek spokojnie, Majka jest pewnie zagazowana, ma wzdęty wbrzuszek to chyba mleko jej nie słuzy, grunt to dobrać dobre mleko, może spóbuj inego nie koniecznie ar, ja bym spóbowała bebilon pepti, to mleko dla alergików, ale może Majka ma alergię????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trabka ja ogladalam oilatum i oilan i co prawda oilan jest tanszy ale ma wieksza nakretke a na obydwu specyfikach pisze zeby dac do kapieli 1-2 nakretek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to normalne ze Natka mając 5 dni dopiero nie chce tyle juz spac? jest przebrana,najedzona a leze i sie rozglada juz chyba 20 minut i nie wydaje mi sie zeby szybko zasnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×