Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość cleo123
a odebrałam dzisiaj badania krwi - i mam erytrocyty lekko poniżej normy - tzn 4,1 a norma od 4,2 - to jeszcze nie powinno niepokoić?? czy raczej wskazane jest badanie poziomu żelaza?? żyrafka może Ty się orientujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. dołączam do was z tymi kłuciami. dopadły mnie wczoraj. wzięłam dwie nospy i jakby było lepiej ale dziś od rana to samo więc już nie faszeruję się lekami. akna - ja wchodzę w13t i moje mdłości zamieniają się w naciągania na wymioty, czuję że niedługo mogę wylądować tam gdzie jeszcze niemiałam okazji. nie wiem dlaczego jest gorzej kiedy powinno być lepiej?? może dlatego że, żeby było lepiej musi być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo, clexane nie ma wpływu na ciśnienie krwi. lepiej jest mieć niskie niż za wysokie, dlatego na razie nie przejmowałabym się tym. a co do niskich erytrocytów - dziewczyny, ciąża predysponuje do gorszych wyników morfologii, nawet są odrębne normy dla ciężarnych. dlatego odrobinę obniżone wartości nie powinny martwić, tylko zachęcam wtedy do diety bogatej w mięsko i żelazo :) cleo, nie rób dodatkowych badań, chyba że zleci Ci je lekarz. a ja jutro wybieram się na wizytę, niestety bez USG, więc niewiele mi ona da ;] następne USG będę miała dopiero po Wielkanocy - będzie połówkowe, zabiorę ze sobą męża i poznamy/ potwierdzimy płeć Malucha :) już się nie mogę doczekać :) zaczęliśmy się rozglądać za wózkami, ubrankami, pieluchami... na razie orientujemy się w cenach i porównujemy. szykuje nam się poważny zakup - chcemy zmienić samochód na większy, jeździmy małym 3-drzwiowym citroenem C2. nie wyobrażam sobie wciskać się na tylne siedzenie z fotelikiem ;) mąż zaczął rozglądać się za Land Roverem, zawsze chciał mieć dżipa :) nie mam nic przeciwko, przynajmniej będziemy mieli na wszystko miejsce :) jestem w trakcie leczenia przeziębienia - już 3 raz w ciąży. tym razem padło mi na gardło, pomogły mi pastylki Tantum Verde - dwa dni stosowania uwolniły mnie od bólu. rewelacja, polecam, można stosować w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my z M właśnie niedawno kupiliśmy nowy samochód zamieniliśmy skodę favoritke na Audni i jesteśmy bardzo zadowoleni większy ma durzy bagarznik i z tyłu jest więcej miejsca. Ja dzisiaj w sumie to od wczoraj bez żadnych dlegliwości i niewiem czy mam się cieszyć czy raczej martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka, ciesz się, leki które przyjmujesz działają jak powinny :) nie przyzwyczajaj się do niepokoju, bo nabawisz się wrzodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchłanianie żelaza poprawia witamina C - czyli np po mięsku czy jajkach itp.. można np zjeść paprykę to kopalnia tej witaminki albo coś innego np kiwi czy pomarańczka (chociaż nie powinno się obżerać cytrusami w ciąży aż tak za bardzo) wtedy wchłaniane może być większe o połowę. Jeśli chodzi o samochód, to my kupiliśmy za duży wózek dla córci ;););) i mieścił się w samochodzie tylko po zdjęciu kółek.. i wytrzymałam tak 3 miesiące.. potem kupiliśmy duży VW Sharan taki 7 osobowy ;););););) i już mi się wszystko mieści... aa dziewczyny oglądałam wózki takie podwójne i jestem tak samo głupia po ich oglądaniu jak przed...:( i ciągle nie podjęłam decyzji więc na razie nie będę się jeszcze więcej na ich temat wypowiadać.. jak sobie wyrobię opinię to coś napiszę... oleś - duże to Wasze maleństwo już ;););) i super że wszystko ok Szkrabek może lżejsze rzeczy jedź ... obserwuj po czym się czujesz gorzej i tego unikaj, ja np mogę jeść surową paprykę ale po duszonej czuję się podle... albo mogę jeść nabiał pod wieloma postaciami i luzik a mleko po prostu litr dziennie po prostu muszę ;););) ale jogurty smakowe powodują mdłości.. poobserwuj bo szkoda żebyś marnowała sobie samopoczucie głupimi mdłościami ;););) Żyrafko - ja już nie pamiętam bo mi się wszystkie marki pomyliły ale też braliśmy ten samochód pod uwagę i wydaje mi się że ma dość twarde zawieszenie, bardzo drogie części i coś tam się często psuję po przejechaniu granicy jakoś 150 tyś km .. ale poszukajcie na forach samochodowych.. samochód jest super, sami kiedyś jeździliśmy Roverem tylko wersją 25 taka 3 drzwiowa. A małe dziecko jednak ma dość miękki szkielet i ja np nie chciałam chyba ze względu na to kupić też tego samochodu.. No i jak tam ćwiczysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno zanim podejmiemy decyzję przejrzymy wszystkie dostępne informacje o samochodach - to za duży wydatek żeby decydować się na hura.. na razie mam w sobie lenia. unikam pozycji w których mnie boli i ta razie, póki nie boli nie chce mi się ćwiczyć ;) ale zapisałam sobie te ćwiczenia na dysku i będę z nich korzystać jak wygonię lenia :P poza tym szykuję się do szkoły rodzenia (no ale wiadomo - od czerwca), będę miała większą motywację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i racja poobserwuje dokłądniej co zjadam. ja też jestem potworem na produkty mleczne, wczoraj do kolacji wypiłam duży kefir i do tego duze zsiadłe mleko, na śniadanie często jem całą kostkę sera białego zrobionego po wiosennemu (szczypior itp) a teraz doję szlane mleka :) ja mam nast wizytę 16 kwietnia i będzie to 16 t . mam ogromną nadzieje że i ja zobaczę już płeć. u mnie na śląsku dziś słoneczko, aczkolwiek z oddali widać ciemne chmurzyska gggrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj byłam na usg i w końcu widziałam mojego szkraba, na zwykłym usg tak sobie było widać, ale w trójwymiarze machało rączkami i nóżkam:)i, płci oczywiście nie było widać jedyne co mi się rzuciło w oczy to nosek taki szpiczasty:P:P, lekarz się śmiał że jak u prawdziwego faceta:P:P Karolinka miała łagodniejsze rysy twarzy w 12 tyg no i oczywiście wszytki pomiary ok, usg zgodne z terminem na 1 października:) dzidziuś ma juz 62mm od główki do pupy a cały ok 10 cm i lekarz powiedział że jak najbardziej jest możliwe że czasami czuje ruchy, tym bardziej że ten mały człowieczek strasznie szaleje w brzuszku Karolinka była bardzo spokojna przez całą ciąże a tu szykuje mi się mały urwisek co do samochodów to tez była opcja VW szaran ale na razie stanęła na zwykłym kombiaku i w sumie jestem zadowolona bo wszytko mi się mieści, mąż mówił że dopiero przy drugim będzie van, a że wtedy nie myśleliśmy że to będzie tak szybko to na rzie starczyć musi nam nasz kombi, bo teraz całą kase walimy w remont poddasza, co by na narodziny maleństwa było więcej niż dwa pokoje:):) mi też teraz by sie raczej marzył wiekszy wóz ale terenowy :) może za rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koloban widzisz co do tych wózków to ja tez juz głupia jestem, w każdym razie na pewno bliźniaczy ale na dużych kołach i tak żeby gondola dla niemowlaczka była montowana bezpośrednio do samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rownież kombiaczka mamy. moj maz tez marzy o land roverze lub mini vanie. ale narazie pomieścimy się w kombi nawet z naszym wielgachnym psem :) bo samochód dopiero rok jest z nami. apropos. czy wy macie psy i inne zwierzaki, głównie chodzi mi o psiaki właśnie. czy boicie się ich reakcji na maluszka we wrześniu. czy jakoś będziecie postępowac? ja mam labradorkę i obawiam się narazie tego że zaliże nam maluszka albo z miłości przygniecie czy nadepnie bo uwielbia dzieci. ale pies to pies i trzeba uważać zawsze. narazie myśleliśmy tyle, żeby nie odseparowywać ich, od pierwszego dnia pies musi widzieć wszystko (właśnie siedzi obok mnie nakrześle i szturcha łapą żebym ją głaskała a nie pisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niewiele brakuje :) na szczęście już 3 lata ma i kończy się jej ten okres młodzieńczego szaleństwa, jest duuużo poważniejsza uuffff bo moja koleżanka ma połtorarocznego synka i półtorarocznego labradora i ma naprawdę dwójkę dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkrabek ja odkąd wyprowadziłam się od mamy nie mam zwierzaka, w domu rodzinnym jest pies (owczarek niemiecki) i kot. nie zdecydowaliśmy się jeszcze na zwierza bo w bloku byłoby nam bardzo niewygodnie z psem, może kiedyś ... :) ale moja kuzynka ma labradora, czekoladową cudną sunię. psina jest tak poczciwa, nie robiła żadnych kłopotów gdy pojawił się u nich synuś. teraz chłopak ma prawie 3 latka i sunia jest jego najlepszym przyjacielem. odkąd Jasiek zaczął sam przemieszczać się po domu zaczepiał sunię, a ona pozwalała mu na wszystko. włazi jej na głowę, ciąga za uszy i ogon, a ona w ogóle nie reaguje złością. fantastycznie wyglądają ich pieszczoty: Jasiek drapie ją po plecach i brzuchu a ona rozkłada się i prosi o jeszcze ;) dzieciak świetnie się z nią rozwija. akurat to dziecko i ten labrador to rewelacyjne połączenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
ja też mam psa.... Kundelka... I nie wiem jak zareaguje na maleństwo, ale z reguły jak ktoś przychodzi do nas z dziećmi to bawi się z nimi, nie zrobi im krzywdy... Mój brat ma labradora. Co prawda nie mają jeszcze dzieci, ale Sasza jest niezwykle spokojna... Zresztą mówi się, że labradory to psy rodzinne. Dlatego myslę, że nie powinnaś mieć obaw.... Twój piesio siedzi obok ciebie i chce abyś go głaskała, a mój zakopany pod kołdra śpi.... W łóżku... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czy moge sie do Was dolaczyc? Dzieqwczyny z mojego topiku przeniosly sie gdzies na inne forum a mi dobrze na kafeterii. Termin mam na 11.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej trabka:) witaj w klubie, tzn ja tez kiedyś pisałam na tym topiku co Ty ale tam dziewczyny wtedy pisały takie ilości że nie byłam w stanie tego doczytać, a czemu dziewczyny zakładają inny topik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za powitanie. Tam ktos pisal ciagle na pomaranczowo jakies glupoty i dziewczyny uciekly a mi sie nie chcialo ;) Zreszta tu przynajmniej wszystkie rodzicie w podobnym czasie a tam byly i dziewczyny starajace sie, ktore co chwile rezygnowaly, wykruszaly sie bo im bylo przykro pisac z ciezarnymi. NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańs k.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Cho r zów... 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... B elgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libi ąż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . L ubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24.....chłopak??....05.09......Białys tok.......3 kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... C ambr dge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09....War s z aw a... 12.small size......23.........?...........08.09…..Sztum........ ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.....Żory .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.....Wawa. .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09.....Jaworzn o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa..............1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....W rocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ............. 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
hej trąbka! ja się dodałam w kg - ostatecznie 1 kg mi przybyło... NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorzów... 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lublin .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libiąż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24.....chłopak??....05.09......Białystok.......3 kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09....Warszawa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…..Sztum........ ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.....Żory .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.....Wawa. .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09.....Jaworzn o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Warszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Irlandia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wrocław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wrocław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....Wrocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląsk ............. 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszno.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szczecin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzisław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........Piastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. dawno do was nie zaglądałam ale przeprowadzka, studia etc i nie miałam czasu. cieszę się że nas jest coraz więcej i mam nadzieję że będę częściej się w końcu udzielać. obecnie jestem w 14 tc i mam nadzieje ze w piatek jak będę u gina w końcu poznam płeć :) a czy widać u was już brzuszki? bo u mnie jak narazie nic nie widać, tylko jak leżę w dolnej części brzucha czuć taką kulkę wielkości dużej pomarańczy raz z lewej strony a raz z prawej :) natomiast waga u mnie ciągle bez zmian, czyli +0kg widzę że rozmawiacie o samochodzie. ja rok temu jak urodziła się córka dostałam od męża seata doledo i narazie nam starczy :) jest dość pojemny i wygodny więc nie widzę sensu wymieniać tym bardziej że ma rok niecały :) dobra mykam robić obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj trąbka. ja przy okazji też poprawię się w tabelce bo przybyło kg, termin mam na 26 nie 25 ale tego już nie zmieniam bo mi sę nie chce :) NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów... 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24.....chłopak??....05.09......Białyst ok.......3 kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09....Warsza wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…..Sztum........ ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.....Żory .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.....Wawa. .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09.....Jaworzn o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Nerwi- ja tez jestem w 14 tyg. i też w piątek idę do gina.... Również bardzo chciałabym poznać płeć..... A brzuszek już trochę mam....Tak jakbym mocno sie najadła... Ale dopinam się tylko w 2 pary spodni.... Co serwujecie dziś na obiad?? ja robię rosół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj trąbka ;););) Stelka - widzisz zależy czy Ciebie interesują jeden za drugim czy obok siebie.. z tego co czytam te obok siebie są niepraktyczne bo jak są dzieci małe to ok ale jak większe to ciasno, a jak już nie jest ciasno to się w drzwi nie mieszczą często... a ja jednak robię zakupy i potrzebny mi wózek miejski w sumie... No i ja jestem raczej zdecydowana na ten jeden za drugim ale dopóki nie kupię to pewności nie mam :D Na dzień dzisiejszy mam 3 modele graco Quattro duo - tani, ładny, zwrotny i wygodny - ale nie ma gondoli a wkładka kosmicznie ciasna i mało realna jeszcze w zimie do tego - ale muszę go jeszcze obejrzeć bo ostatnio w sklepie go nie było, no ale można montować tylko fotelik, gondoli nie ma.. Twin Two firmy Jane - jest fotelik- rozkładający się do pozycji leżącej tworzący gondolkę, wpina się na stelaż wózka i to przodem do siebie, starszak jest przodem do świata... i można tą gondolkę montować bezpośrednio w samochodzie bokiem albo złożyć jak fotelik i też montować ;) wózek super zwrotny i lekki bo tylko 14 kg kompletny ze spacerówkami, kółka duże do tylne 27 a z przodu 25,5 - jego największa wada to cena i to ze ma rączkę na stałe bez regulacji a ja rozpuszczona jestem ;););) i Jane Pawer Twin pro - duże pompowane koła, łożyskowane, to wózek terenowy niby ale trzykołowy a ja im jakoś nie ufam no i chyba tylko fotelik można wpiąć... a reszta to albo długa kosmicznie albo ciężko się prowadzi, albo nie odpowiada mi z innych względów... ale ciągle szukam i czekam na cud że znajdzie się ideał ;-)))) A Ty masz jakieś prototypy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez poprawie tabelke :( NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24.....chłopak??....05.09......Białyst ok.......3 kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09....Warsza wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…..Sztum........ ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.....Żory .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.....Wawa. .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09.....Jaworzn o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii Ja juz nie chce wiecej przytyc!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się jeszcze nie zdecydowałam ;) albo na pierwsze zupkę kalafiorową, albo barszcz czerwony... a na drugie to jeszcze nie mam pomysłu :D wyjdzie w praniu pewnie.. a ja w czwartek mam wizytę.. ciekawe czy uda mi się zbałamucić lekarkę żeby mi USG zrobiła ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Cześć dziewczyny ! Właśnie zaczęłam 13 tc,na początku ciąży termin ustalony na 1 października a po ostatnim usg już na 30 września i mam taki mały dylemat do jakiego forum się przyłączyć? Ale jeśli można to przyłącze się do wrześniowych mamusiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×