Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Koliban no właśnie gdzieś w przelocie widziałam Jane ale na dużych kołach, jak się zrobi ciepło to razem z Karolinką wybierzemy się na rejs po sklepach z wózkami:P:P:P chyba wolałabym jednak ten co siedziska są tyłem do siebie, ale ja masakryczne boję się małych kół, jak dla mnie fatalnie się prowadzą szczególnie po śniegu czy dziurach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
a ja dziś się dowiem co słychać u dzidzi - bo zawsze podglądamy z ginem...mam nadzieję, że wszystko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wizycie u ginekologa :) Miało nie być USG, a lekarz wyskoczył że musi zobaczyć jak tam moja torbiel. No i położył mnie, zagląda w torbiel, a ja pytam, czy mogę podejrzeć przy okazji serduszko, bo będę spokojniejsza. On na to: ok, i posłuchamy :) No i zapuszcza głowicę, na ekranie pojawia się wielki człowiek, nie mieści się cały w kadrze, wyraźne wielkie kości udowe, kolejne żeberka, i jest pracujące pięknie serduszko :) A lekarz na to: korci mnie żeby jeszcze podejrzeć płeć. Maluch miał nogi rozwalone jak na fotelu ginekologicznym, więc łatwo było znaleźć to czego szukaliśmy... No i nie było siusiaka, za to widział bardzo wyraźne wargi sromowe. I ja widziałam :) może więc będzie mała Basia :) tak więc pan doktor zrobił mi dziś wielką radość :) NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24......córcia??......05.09......Białyst ok....... 4kg 10.evka81.........27.........?...........06.09….... Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09......Warsza wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…....Sztum........ ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żory .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa. .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworzn o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii a u mnie dziś na obiad gołąbki z mizeria - typowo wiosenny obiadek :) niestety dziś u nas pada śnieg... I witam nowe dziewczyny :) aniabuu23 wpisz się do nas jeżeli chcesz :) Trąbka, na razie nie mieliśmy ataków złośliwych pomarańczek i mamy nadzieję że tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Przepraszam za milczenie ale pogoda byla cudna wiec troche pracowalismy a troche leniuchowalismy :) Wczoraj bylismy u ginekologa...i wszystko o.k...Klucia sa objawem normalnym,nasze cialko sie adoptuje do rozmiarow Malenstwa... Wszystkie pomiary prawidlowe,razem z nozkami 16cm,waga 180g no i moze bedzie dziewczynka... ;) Ciezko bylo to potwierdzic-pepowina miedzy nozkami...zobaczymy w przyszlym miesiacu... Ale Maluch byl swietny,jak tylko ginekolog przylozyla glowice do mojego brzucha to ukazal sie piekny profil z nozka siegajaca do ...ust!!! A co do zwierzakow..My mamy duza sunie...cos jak owczarek niemiecki..i tez od pierwszych chwil bedziemy oswajac ja z Dzieckiem...Sunia jest bardzo lagodna wiec nie powinno byc problemow.. Ktos mi powiedzial,ze nalezy dac psu do powachania zuzytego pampersa aby zapoznal sie z zapachem Malenstwa... ;) Ale nie wiem jak to ma sie w praktyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj trąbka:) widze ze termin mamy podobny ,wiek i tez Wawa:) wybrałas juz szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Zacznę od przywitania nowych wrześnióweczek. Witajcie Mamuśki i piszcie jak najczęściej. Jak to się mówi \"w kupie raźniej: :) Żyrafko jak ja Ci zazdroszczę, że mogłaś zobaczyć dziś maluszka. Ja muszę czekać do 6 kwietnia. Odliczam dni :) Cleo123 Ty też masz dziś wizytę. Jak już będziesz po to pisz. Czekamy na Twoją relację :) Jeżeli chodzi o psy to my również mamy labradora. Ma teraz prawie rok i jest jeszcze dosyć dziecinny. Tylko, że my mieszkamy w domku jednorodzinnym i mamy kawałek podwórka więc pies od jakiegoś czasu woli przebywać a nawet spać na dworze. Myślę, że zaakceptuje naszą dzidzię ale najbardziej boimy się, czy nie będzie o nią zazdrosny. Do niedawna miał nas tylko dla siebie :) Ale cóż okaże się we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co caly dzien jakie dziwne uczucie w dole brzucha mam, chyba dzidzia sie rusza:) co do zwierzakow to nie mam w domku a bardzo bym chciala, maz sie niezgadza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Tez sie dolacze:) NICK............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........25….......?...........17.08..... ..Gdańsk.... 2.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów........6kg 3.aguchaaa......34.........?...........1.09........Lubli n .. .... 4.justa140283….26.........?...........1.09…. . ...k/Łodzi..........7KG 5.mamamadrid...34.........?...........3.09.......Madrid. . .........2 kg 6.mamabelgie…...32.........?...........3.09....... Belgia. ..........0kg 7.MamaIzia........22..........?..........3.09......Libią ż...........-3kg 8.nitaanita........24..........?..........04.09….. . Lubli n...........3kg 9.zyrafa-dluga....24......córcia??......05.09......Biały st ok....... 4kg 10.evka81.........27.........?...........06.09…... . Cambrdge.......0kg 11.cleo123........27.........?...........08.09......Wars za wa........1 kg 12.small size......23.........?...........08.09…....Sztum...... .. ...... 2kg 13.ruthles.........23.........?..........10.09.......Żor y .... ..........3kg 14.Rudka..........31.........?..........10.09.......Wawa . .............1g 15.ewelkajaw.....25.........?..........11.09......Jaworz n o.........-2kg 16. Trąbka........23.........?...........11.09.....Wawa......... .....1,5 kg 17. Koliban........28.........?...........12.09…….Wa rszawa........2kg 18. basia19g......23.........?...........15.09.....Zgorzelec.... ......3kg 19.Sytofala........22.........?...........16.09….. .D-ka Wisłocka... 20.emce............29.........?..........16.09.....Świno ujście.... 21.chochlik_.......29.........?..........18.09.....K/Kra k owa.......? 22.misha85 ........24.........?..........16.09.....Warszawa........ 23.Sylwunia83.....26.........?...........16.09....Lidzba rk W........0kg 24.agraweczka...26.........?...........16.09.....k/Olsz tyna.......1kg 25.cytrynka77....25.........?...........18.09…..Ir landia.............0kg 26.dalena..........35.........?............19.09....Poz nań.............3 kg 27.Puchatek22...24.........?............20.09.....Skiern iewice.....2kg 28.agunda.........27.........?............22.09.....wroc ław...........2kg 29.nerwi...........26.........?............22.09.....Wro cław...........0kg 30.Anulka1988....21.........?............22.09…... Warszawa........-6kg 31.*akna**.........25.........?............22.09......By dgoszcz........1kg 32.szczesliwaaa..26.........?............23.09…... Dębica .............1kg 33.Karila...........27.........?............24.09.....Wr ocław...........+1kg 34.szkrabek9.....26.........?............25.09......Śląs k ..............3kg 35.Malinka88888..24........?.............25.09.....Leszn o.............3kg 36.agamycha.....27..........?...........26.09......Szcze cin.........0kg 37.Mal_g..........34......aniołek.....14.02 .....Brisbane 38.figa84.........25..........?............29.09.......B - B................2kg 39.mamuśkaaa3.33..........?............29.09.......Wodzi sław…....2kg 40.Iza339.........29..........?...........29.09........P iastów........-3kg 41.Stelka.........28...........?...........30.09........ Brzeg............0iiii 42.ewela1777.......19........?...........20.09.......Piotrkow.........0kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie. Piszecie o zwierzakach. W tej chwili nie mam w domu żadnego. Mam jednak trochę doświadczenia z malymi dziećmi, psami i kotami. Do niedawna mieszkałam z teściową, która ma psa i 2 koty. Gdy byłam w 1 ciąży miałam ten dylemat co Wy, a nawet większy bo wiedziałam, że sunia ma nieprzyjemne skojarzenia z dziećmi. Małe dziecko sąsiadów kiedys rzucało w nią patykami a w dodatku to bardzo tchórzliwy pies. Jednak dobrze przyjeła dziewczynki najpierw jedną, potem drugą. Musiałam tylko dziewczynki od maleńka nauczyć, że pieska nie należy dotkać bo wiedziałam że tego ten pies nie zniesie chodzby ze strachu. Ponadto myślę, że pomogło mi też to że gdy tylko się wprowadzilam pies jakby zmienił właściciela(sunia była wczesniej najwazniejsza w domu). Musiałam ją oduczyć paru złych nawyków i wtedy potraktowała mnie jako główną panią, do tej pory słuch się mnie a nie teściowej. Życzę powodzenia z Waszymi pupilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zwierzakow to my mamy chomika i na tym poprzestaniemy. Na psa mamy za mamle mieszkanko, poza tym nie ma z nim gdzie wyjsc. Dzis poszlam nakarmic kaczki nad staw bo mamy zaraz pod domem i masakra. Kupa na kupie, wiec dziewczynki miejcie pieski ale tez po nich sprzatajcie bo pozniej bedziecie plakac jak wyjdziecie z dzieckiem na spacer a on za kazdym razem bedzie wracal umazany w kupie. Misha szpital mam wybrany a raczej dwa. Najpierw pojade na zelazna bo moja lekarka tam pracuje, a jak nie bedzie miejsc to na inflancka, slyszalam o niej same pozytywy. A skad dokladnie jestes bo ja z bemowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela1777 mamy taki sam termin :) ale popraw swój wpis w tabelce jak możesz. Musisz się umieścić po dacie porodu. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja też trąbka żelazną wybrałam a jak nie tam to może orłowskiego. jeszcze do 31 marca z mokotowa ale od 1 kwietnia bede mieszkac na woli:) wiec w miare blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka rodzila w szpitalu Orłowskiego i bardzo dobrze wspomina. Ale miała zaprzyjaźnioną położną, więc na pewno dużo jej to pomogło. Ja byłam w tym szpitalu ja odwiedzic i oddział połozniczy byl calkiem mily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pije cole, ale wstyd czasami nie moge sie powstrzymac, poza tym jest dobra na mdlosci. Pije rzadko ale wiem ze i tak nie powinnam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja koncze o 17 w centrum prace wiec jak tobie pasuje:) jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze jakos w przyszlym tygodniu bo teraz jest paskudna pogoda a ja w weekend mam jeszcze egzamin a przed weekendem najazd tesciowej, wiec musze sie ogarnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. hmm co do coli to przyznam że ja tez popijam czasami, ale ona mi pomaga na bóle głowy, bo po kawie mnie mdli:P:P:P w poprzedniej ciąży też piłam cole, ale w granicah rozsądku nie zaszkodzi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jestem wrześniówka2008 zajrzałam do was z sentymentu, poczytałam na jakim mniej więcej jesteście etapie:) bardzo milo wspominam moja ciażę, a teraz córcia juz skończyła poł roczku, własnie siedzi w kojcu i rozrabia jak pijany zajac w kapuscie:) nie miałam jeszcze okazji, więc życze wam spokojnych 9 miesięcy, oby ten czas był dla was piękny i magiczny:) pozdrawiam i słuze rada jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa140283
cześć dziewczyny :) Ja byłam dzisiaj u lekarza macica sie rozlużniła ,szyjka krótka ale zamknięta i spreżysta do stałej kontroli .Tak sie ciesze że wszystko w miare ok i że nie czeka mnie szpital. Przez cały tydzień leżałam plackiem teraz też mam się oszczedzać .Słyszałam bicie serduszka mojego maleństwa .pozdrawiam goraco "stare "i "nowe" brzucholki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wieści justa!!!!!! dobrze, że wszytsko się unormowało:) mamahuberta - dzięki za miłe słowa otuchy :) a u mnie śnieg, deszcz, słońce, wiatr i wszytsko za oknem, pogoda zmienna jak w górach, ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
byłam u gina - wszystkie badania są w normie, no i zgodził się na wyjazd - mam tylko obserwować się i w razie sygnałów zakrzepowo-zatorowych natychmiast do szpitala... nie było widać płci ;) - tzn gin najpierw mówi - chłopak ale zaraz dodaje, że na tym etapie to może ale nie musi być i ostatecznie stwierdził - że ja bardzo bym chciała to może sprawdzić tym usg "od środka" - ale myślę co tam...dowiemy się następnym razem ;) - widziałam błysk w oczach mojego synka jak usłyszał, że jest szansa na chłopaka...a zaraz potem dodał - "może być i dziewczynka" ;) dzidziuś wygląda super w 4d - co prawda zasłaniał się rączką i taką mam fotkę ;) - heh - coś wspólnego mają z bratem - starszy też się chował i nawet jak się urodził to się zasłaniał - wstydliwe te moje dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupymamy a
ladna zime mamy tej wiosny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×