Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mogłam się oprzeć

nie mogłam się oprzeć i udekorowałam okna na swieta

Polecane posty

Gość nie mogłam się oprzeć

czy ja jedna??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też
ja lubię tę magię świąt przed świętami:):):) mój ulubiony okres w roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogłam się oprzeć
cieszę się,ze nie ja jedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam to głupstwo w ubiegłym roku - wzorki ze sztucznego śniegu :-o. I zostały mi do tego roku, bo nie moge ich zmyć niestety. Może mi ktoś poradzi, czym to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam już dwa stroiki :) A nawet choinkę - wyjątkowo w tym roku wcześniej, ale nie będzie nas w domu całe święta, to byśmy się nią nie nacieszyli. Stoi sobie narazie nieudekorowana i całkiem ładnie tak bez dekoracji wygląda. Przynajmniej może dłużej wytrzyma, skoro te dwa tygodnie nie spędzi na placu, bez wody, tylko w stojaku z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też udekorowałam już okna, dom i zagrode z własnoręcznie wykonanych ozdób. Tak sie to spodobało że cała rodzina chwyciła sie za ręce i ośpiewując \"Archanioł Boże Gabriel\" wykonała rundkę dookoła domu, kłaniając się każdej ozdobie po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mówcie że sztuczny
śnieg się nie zmywa z szyb? chce zrobić dekoracje, sprey kupiony,szablony są... boję się teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie zmyl
sztuczny snieg, ale nie pamietam teraz czym go zmylam. to bylo daaaaaawno temu ;) wydaje mi sie, ze osoba, ktora napisala, ze sie nie zmywa po prostu nie bardzo sie starala go usunac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mówcie że sztuczny
uf |:):) bo dzieci by były mocno rozczarowane hihi - najwyżej się kupi gęste firanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladny wlosek
ja też już powyciągałam w sobotę wszystkie ozdoby świąteczne i stroiki wiecie co przyznam się bez bicia wyciągłam nawet już taką małą choinkę już udekorowaną:) ale z dużą choinką jeszcze poczekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się i to bardzo usunąć ten sztuczny śnieg. Żebym nie była źle zrozumiana - to nie tak, że wszystko mi zostało. Po prostu po zmyciu okazało się, że na szybach są matowe miejsca w kształcie takim jak były ozdoby. I brzydko to wygląda. Te wzorki były na oknach od południowej, bardzo nasłonecznionej strony i obawiam się, że pod wpływem słońca zapiekły się na szybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to musze ci powiedzieć
zochaa że niezłe z was świry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskaja
skrobaczka do szyb działa cuda. naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Też słyszałam że sztuczny śnieg to straszne cholerstwo i nie chce schodzić z szyb! Jeszcze pół biedy jak w miarę szybko się zmyje, ale jak się potrzyma dłużej to może być źle... :o Może lepiej pryśniecie z dziećmi wzory na sztywnej folii (np są takie sztywne \"koszulki\" ) i to dopiero na okno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej laseczki piękne
musicie pasiac śniegiem? ni emozecie powiesić kompozycji bombkowo- gwiazdkowo- gałązkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie w hipermarketach święta już od listopada :| nie będę paciać okien, bo to się cieżko zmywa, popaciam szyszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambo rambo kopiec kreta
jak idzie dekorowanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam już
świecącą gwiazdę w oknie.Mam bzika na punckie kształtów swietlnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dziś chyba ja będę dekorowala okna. Nie mogę się powstrzymać :p i jeszcze dziś kupilyśmy z mamusią choinkę także już wogóle święta pelną buzią :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wernona
...ja jeszcze nigdy okien nie dekorowałam, ale w tym roku chce to zrobić po raz pierwszy dla mojej małej Kasi 6 msc, będą to jej pierwsze świeta więc chce żeby miała dużo wrażeń i żeby było kolorowo. A może są jakies naklejki na okna , hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze dekoruje lampkami
i robie gwiazdki sztucznym sniegiem- i nigdy nie mialam problemu z jego usunieciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciocia robi super dekorację (no, ale do tego trzeba mieć dryg) Wycina z białego papieru aniołki, stajenkę itp- dosć duże postacie, przykleja sie je zwykłą taśmą na szybę- wychodzi cała scenka :) W każdym roku inna, wygląda pieknie. Ozdabiała w podobny sposób kosciół na komunię siostrzenicy- kosciół to właściwie przerobiony barak, z małymi, brzydkimi okienkami (właściwy budynek jest w trakcie budowy). Wyszło prawie jak witraże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to musi pieknie wyglądać, ja zostałam na razie przy sniegu w spra\'y i srebrnych gwiazdkach, może jeszcze jakies światełka puszcze, hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku miałam trzy duże okna udekorowane we wzorki ze sztucznego śniegu-w sumie to dwa lata pod rząd, Pamiętam ,że po pierwszym razie powiedziałam nigdy wiecej,ale i tak w następnym roku przyozdobiłam tym śniegiem,faktycznie dość trudno sie zmywa,ale za którymś razem zejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakkkkkkkkkkkkkk
znacie fajne,szybkie i TANIE sposoby na dekoracje w domu, mam duzo nauki sesja sie zbliza ale chce przystroic mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak mysle, że może sama coś zrobie ładnego z papieru na okno, jakąś gwiazdę czy namaluje mikolaja, to bedzie trochę zabawy ale jaka radocha jak mi sie uda cos ładnego sklecić, czy pójść do sklepu i kupić gotowca, no mam dylema, co byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×