Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E-mail będzie widoczny

czyją fote z kafe

Polecane posty

Gość E-mail będzie widoczny

chcielibyście zobaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fote Myrevina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwie osoby, które najbardziej bym chciała zobaczyć widziałam ( i vice versa). Jednej juz tu dawno nie ma, a druga mi się pokazała i super, bo z perspektywy czasu stwierdzam, że pewnie bardzo by mnie to frapowało i prędzej czy później byłoby nieuniknione ;) oprócz tego jest jeszcze kilka interesujących osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja foty 2 facetów ,ale nie wysle im swojej foty ,wiec ich nie zobaczę :O to tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami, ja też z zasady nie wysyłam swoich fotek, dlatego tych, których bym chciała zobaczyć nie proszę o fotki, bo byłoby nie fair gdybym nie odesłała swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wysyłacie, bo jesteście za brzydkie i boicie się powszechnej szydery z waszej szkarady? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jesteście za brzydkie i boicie się powszechnej szydery z waszej szkarady" tak, Gobi, jesteśmy baaardzo brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę razy robiłem prowokacje i idiotki klikały w mój profil na NK, jednocześnie demaskując siębie. Szok jaki etu bazyle przesiadują :o:o Wcale się nie dziwię, że 95% z was to jeden wielki chodzący problem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a niby jak sie zdemaskowal? To było w pierwszych dniach zaraz po uruchomieniu tej usługi, jeszcze zanim ludzie pokapowali się, ze są demaskowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie zjechal na recznym
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cały dzień nie mogłem jeść z obrzydzenia\" czyli słowem same straty :) No i po co Ci to było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> glodowki czasami wychodza na zdrowie Na zdrowie wychodzi mi tylko najedzenie się do syta :) A ty więcej jjesz, czy więcej pijesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×