Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zuzann.a

bezpłatna pomoc psychologiczna

Polecane posty

Gość gość
czyli muszą robic notatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No musza bo jak ich sprawdza to musi byc slad ale to nie ma nic wspolnego z fachowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja222
na nfz robia notatki szczegolowe i naprawde moja pani psycholog jes gleboko zaangazowana w problem z jakim sie zmagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja222
przynajmniej czuje ze nie jestem sama;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga002
Witajcie...Przeczytałam wszystkie wasze posty i....czuje że nie jestem sama.Od dłuzszego czasu mam problem ze sobą ale ostatnio poprostu czyję że się duszę z moim problemem więc weszłam tu przypadkiem szukając psychologa w Lublinie.Czy macie jakieś namiary na dobrego psychologa w Lublinie na nfz ?Niestety na prywatne wizyty mnie nie stać a czuję ze muszę z kimś porozmawiać .Jeśli zagląda tu jeszcze ktoś kto czuje się samotny ,kto ma problemy i niema z kim porozmawiać a jest z Lublina niech napisze ...Razem razniej ,nawet po to aby się zaprzyjaznić ,spotkać ,pogadać ,pośmiać i popłakać a może wziązć za swoje życie i zmotywować .Zostawiam mój @ i czekam na nowych znajomych nie tych idealnych i pewnych siebie ale tych prawdziwych ,szczerych którzy są tylko słabymi ludzmi..... mój @ to marteczko00@interia.pl Pozdrawiam ciepło i życzę pozytywnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Oferuję bezpłatną pomoc psychologiczną (psychoterapia w nurcie poznawczo-behawioralnym) . Zapraszam do ośrodka Konsonans na ulicy Wąwozowej 22 (Kabaty). Tel: 731-733-331 Mail: beata.antoniak@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie wiem czy komus pomoge czy nie ale zawsze warto spróbowac . Odwiedziłam juz paru psychologów w swoim życiu jedni próbuja pomóc ale bardziej szkodzą inni spełniaja tylko swoje ambicje jeszcze inni aby odfajczyc klienta no i kiedys przypadkiem trafiłam na fachowca (po pierwszej i ostatniej wizycie u niego pomyslałam ze to debil).Ale zaczne od początku-szukałam kogos kto da mi jakies wytyczne jak sobie radzic itd.pierwszy psycholog tak sie nademna uzalał ze az mnie samej sie szkoda siebie zrobiło,z drugim rozmawialismy głównie o nim ,z trzecim wygladało to troche jak wypełnianie ankiet z ktorych niewiele wynikało itd.itd.az pewnego razu weszłam do gabinetu gburowatego faceta od pierwszej chwili zapałałam niechecia do niego zapytał z czym przychodze miałam wrazenie ze mnie nie słucha , po chwili zadal mi pytanie -co sie stanie jak moje wszystkie obawy sie spelnia ?- Popatrzałam jak na wariata i pytam jak co sie stanie? on na to -przeciez swiat sie nie zawali dalej bedzie istnial nic w pani otoczeniu nie przestanie funkcjonowac z tego powodu.wstałam i wyszłam wyzywajac go w duchu od debili, postanowiłam nigdy tam nie wracac .po jakims czasie zaczelam sobie wyobrazac co sie zmieni lub stanie jak moje obawy zaczna sie spełniac .oswoiłam sie z tym ze nie wszystko musi byc takie jak chcemy,facet miał racje a ja juz nie korzystam z porad psychologa .daje rade a jak moje leki daja mi w kosc to je oswajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21serce
hey wam. Ja znam bezpłatnego psychologa sama tam chodze jest to Przy centrum pomocy rodzinie Interwencja kryzysowa przemocy w rodzinie ale nie tylko przemocy takze problemami takimi jak depresja choroby psychiczne. A, też pokrzywdzona przestępstwem gwałt lub próba gwałtu ja ostatnio w tej insytutycji byłam na wizycie bardzo fajna psycholok lecz w Inowrocławiu. A sama jestem po trzech probach samobojczych i próbie gwałtu pomimo że zglosilam to na policje po 3 latach tego przestępstwa to policja napisała w pismie ktore dostałam, że nie zostałam pokrzywdzona. Lekarki w spzitalu psychiatrycnzym stwierdziły, że nie jestem chora psychicznie ani też nie mam depresji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21serce
a jeszcze jest środowiskowy dom samopomocy tam sa terapie jest pobyt dzienny tam też jest psycholok lecz zeby się tam dostac musi byc miejsce a przedewszystkim trzeba się leczyc psychiatrycznie lub neurologicznie bo lekaz musi wniosek wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że lepiej zgłosić się do psychologa tak na powaznie, a nie w ramach jednej kosnultacji... np www.psychologguglas.pl to jest naprawde bardzo dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo8784
Na stronie www.psychologdodomu.pl jest dużo ważnych informacji na temat ośrodków leczenia uzależnień i generlanie pomocy psychologicznej. Ja tutaj znalazłem namiar na świetny ośrodek dla wujka, który niestety leczy się z alkoholizmu. Póki co jest dobrze, wychodzi powoli na prostą. Oby starczyło mu sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaneks
Sprawdzony - http://www.self.krakow.pl/ Czy bezpłatna pomoc jest skuteczna? Nasze osobiste doświadczenia pokazują, że wcale nie, ale przecież absolutnie nie ma co do tego reguły, zależy od danego przypadku - po prostu. Ale cudów za darmo raczej spodziewać się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoc psychologiczna to klucz do wyjścia z szeregu problemów. Sam zdecydowałem się na kontakt z psychologiem dzięki centrum psychologiczno terapeutycznemu www.carpediem.szczecin.pl, udało mi się znaleźć swoją drogę i powoli wychodzę z depresji, która mnie dotknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kochasz zwierzęta to kup sobie psa on Ci pomorze uporać się ze swoim problemem. Dobrym sposobem na depresję jest dawanie swojego czasu innym potrzebującym po jakimś czasie zaobserwujesz, że to daje Ci dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na psychoterapię do pani psycholog www.psychologdlaciebie.com w Szczecinie. Teraz wiem, że bez jej pomocy bym sobie nie poradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retyy
Dobre doświadczenia mam z psychoterapeutką o nazwisku Szarwiło – Węgielska. Prowadzi bloga i swojego FB, a umówić na wizytę się można w gabinecie prywatnym przy Swarożyca. Zgłosiłam się do niej niedługo po urodzeniu dziecka. Przechodziłam trudny czas, nie mogłam liczyć na ojca dziecka, z rodzicami też bywało różnie. Byłam zdana sama na siebie i wtedy kontakt z psychologiem mi dużo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiza1978
Potrzebuje pomocy,nie jest Moja mocna strona otwieranie sie przed ludzmi ,ale nie mam wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddział Psychiatryczny Dzienny - Psychoterapia Zaburzeń Nerwicowych i Osobowości Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie Przy Oddziale Psychiatrycznym Dziennym trwa nabór do grup psychoterapeutycznych dla osób z zaburzeniami nerwicowymi i osobowości. 12-tygodniowe leczenie obejmuje psychoterapię grupową i indywidualną. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 14.oo Kontakt telefoniczny pod numerem (81) 74 430 61 w. 330 lub (81) 72 863 30 Kwalifikacje odbywają się na terenie Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie (budynek G).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pisał o psie, a ja mówię zdrowe jedzenie, kot i primavera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie wierzę w te wszystkie zaburzenia oczywiście sam dopadał mnie stan depresyjny ale to wynikało z wielu nie powodzeń dla tego jeśli bym miał iść do psychiatry to tylko po L4 na chorobowe bo uwierzcie mi nie ma nic lepszego jak szczera pozytywna wypowiedz drugiej osoby na twój temat to naprawdę poprawia humor także alkohol jest krótkim przyjacielem i bardziej pogrążysz się w smutku http://www.vjfks.pl/2017/06/11/dobry-psycholog-z-krakowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkadwar
Nie wiem czy to na fundusz czy prywata ale spróbuj może Lubelski ośrodek psychodynamiki http://psychodynamika.net Koleżanka wiem ze korzystała z jakiegoś psychologa od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem przepracować złe nawyki żywieniowe i wykorzystałem konsultacje Skype w gabinecie Afekt. Opowiedziałem dokładnie o swoim problemie. Atmosfera współpracy uważam bardzo korzystna i faktycznie duża wiedza w tej materii. W sumie wizyta u psychologa pozwoliła mi z szerszej perspektywy spojrzeć na nawyki. Po jednej wizycie miałem uczucie, jakbym się obudził z długiego snu. Myślę, że warto iść do psychologa, jak człowiek jest na granicy zmiany, ale jeszcze występuje pewna blokada. U mnie to się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś poleca dobrego psychologa w Warszawie. Jestem osobą ,która niedawno wkroczyła w wiek dorosłości dlatego też nie mam pieniędzy na psychologa prywatnego ,a bardzo potrzebuje pomocy efektywnego specjalisty. Od kilku lat borykam się z problemami typu: częste załamania nerwowe, brak wiary w swoje możliwości czy stres ,który towarzyszy mi prawie każdego dnia. Zdecydowałam się aby zrobić ten krok ze względu na moich przyjaciół ,których bardzo niepokoi mój stan psychiczny ,lecz także sama nie mogę już tak dłużej żyć. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdyni można udać się do poradni http://www.czpgdynia.pl - działają na NFZ, ale ich opieka nie odbiega jakością nawet od najbardziej specjalistycznych gabinetów. Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasamonta3
Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ macie namiar na prywaty gabinet. Myślę, że jeśli nie termin oczekiwania na wizytę na NFZ jest bardzo długi, to aby sobie pomóc warto iść do prywatnego gabinetu. W Psychomedic na pewno otrzymacie pomoc na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka86
Cześć, szukam psychologa PRYWATNIE bo byłam już na nfz i z takim olewactwem się jeszcze nie spotkałam. Mam lęki, próby samobójcze i wgl. Patrzyłam tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog/lublin korzystaliście z jakiegoś doświadczonego psychologa? Pomóżccie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem korzystanie z pomocy psychologa nie powinno być żadnym powodem do wstydu. To lekarz jak każdy inny. Nikt nie powinien wyrzucać tego nikomu, ani się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologia to współczesny szamanizm, radzę uważać. I psycholog to nie lekarz, tylko humanista :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie darmowej pomocy psychologicznej polecam NETporadnię - wystarczy napisać maila na netporadnia@gcpu.pl, dziewczyny to doswiadczone psycholożki, specjalizują się w temacie uzależnień oraz innych życiowych trudności, mają duże doświadczenie i chętnie udzielą wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×