Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zuzann.a

bezpłatna pomoc psychologiczna

Polecane posty

Polecam pierwsze udać się na bezpłatne konsultacje ze specjalistami. Mind Story to pracownia psychoterapii, gdzie sa oraganizowane w przyszly weekend dni otwarte pracowni psychoterapii 29 i 30 września. Bywam na ich wydarzniach od czasu do czasu, naprawdę ciekawy plan weekendu. Więcej info na plakatach: https://zapodaj.net/f2aaecc649c80.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaaa8928
Jeśli chodzi o pomoc psychologa, to myślę, że mogę zdecydowanie polecić Ci klinikę Psychomedic, z tego względu, że dysponują świetnym personelem, który we wszystkim Ci pomoże i rozwiąże wszystkie Twoje kłopoty i problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpłatną pomoc psychologiczną można otrzymać m.in. w Centrach Interwencji Kryzysowej. Warto też poszukać tego typu wsparcia w różnego rodzaju fundacjach czy stowarzyszeniach. Istnieją też czasami grupy wsparcia prowadzone przy parafiach. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przygotowac sie do wizyty u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekS
Bezpłatną pomoc psychologiczną można uzyskać w MOPS-ie, OIK, Centrach Pomocy Rodzinie itp. Ja polecam bezpłatnie korzystanie z pomocy pani psycholog Elżbiety Kuna- przyjmuje w Świdniku w Miejskim Centrum Profilaktyki. Z tego, co wiem otworzyła również działalność prywatną. Według mnie to bardzo kompetenta osoba i polecam. https://www.facebook.com/Psycholog.ElzbietaKuna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka88p
Dnia 26.09.2018 o 16:39, Gość alinkaaa8928 napisał:

Jeśli chodzi o pomoc psychologa, to myślę, że mogę zdecydowanie polecić Ci klinikę Psychomedic, z tego względu, że dysponują świetnym personelem, który we wszystkim Ci pomoże i rozwiąże wszystkie Twoje kłopoty i problemy.

Ja również ze swojej strony mogę polecić tę klinikę. Mają tam bardzo dobrych specjalistów, którzy znają się na tym co robią i zawsze chcą dla pacjenta jak najlepiej. Oferują wideokonsultacje przez Internet jak również możliwość wizyt w weekendy - super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia25

Ja z doświadczenia wiem, że lepiej zapłacić - za darmo nikt nie pracuje, a przynajmniej nie tak jak powinien. Dlatego z moimi zaburzeniami udałam się do Centrum Psychologicznego PRO-EGO gdzie otrzymałam profesjonalną pomoc. Byłam na terapii u Pani Ossowskiej, po której od razu było widać, że jest zaangażowana w rozmowę ze mną oraz leczenie i wiedziałam, że mogę jej zaufać w tej kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianka

Też jestem zdania, że lepiej zapłacić za taką terapie. Ja korzystałam z usług pomocy psychologicznej w  Centrum psychologiczne Carpe Diem w Szczecinie.  Bardzo mi pomogli na moim życiowym zakręcie podczas rozwodu z mężem.... Moja terapia trwała 2 lata i po tych dwóch latach wiem, że jestem na właściwych torach i na dobrej drodze do tego, żeby być szczęśliwym człowiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGoloSlowny

wowin . pl / pomoc-psychologa-dla-kazdego-2/        - usuńcie sobie spacje

Ja niestety potrzebowałem psychologa, jak byłem na studiach i nie znalazłem żadnego na NFZ,
ale okazuje się, że jest takich wielu. Wystarczy poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Udaj się do Pani Bogusi - psychoterapiagrzegorzki.pl Świetny specjalista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Jestem zdania, że lepiej iść do specjalisty, który wie co robi i zna się na rzeczy. Moja mama właśnie na takiego trafiła, albo takiego właściwie wybrała. Panią  Babel de Fronsberg z poradni PRO-EGO w międzyrzeczu. Mama jest odmienioną osobą i szczęśliwą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi899111

Szczerze? Nie jestem przekonana, co do takich darmowych wizyt, bo wydaje mi się, że pacjent nie ma wtedy tyle czasu na wizytę ile potrzebuje i brakuje odpowiedniego zaangażowania. Oczywiście można spróbować i porównać sobie, jak to wygląda, ale jeśli będzie Wam potrzebna profesjonalna pomoc, to koniecznie PsychoMedic w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karowronka

Wspomniane wyżej centrum PRO EGO ma jeszcze jedną fajną specjalistkę, Panią Małgorzatę Babel de Fronsberg, do której chodziłam na terapię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam psychoterapeuta-online.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz iść do psychiatry, to nastaw się na to, że jego pomoc to przede wszystkim leki - to lekarz:) Nie wiem, czemu boisz się leków - masz z nimi złe doświadczenia? Wielu ludziom pomagają lepiej funkcjonować. Wiele antydepresantów posiada komponentę przeciwlękową. Psychoterapia jest z pewnością bardzo wskazana, jednak na jej efekty poczekasz dłużej niż w przypadku leków. Musiałabyś się też zastanowić w jakim nurcie chciałabyś terapię  Może warto pójść do psychiatry i wesprzeć się na początek farmakologicznie i wejść w pracę z psychoterapeutą?

https://centrum-mk.pl/marihuana-a-depresja

W przypadku depresji poleca się również leczenie za pomocą medycznej marihuany. Potrafi przynieśc bardzo dobre rezultaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×