Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upak

Był temat co warto kupić w Biedronce. To teraz, co warto kupić w tesco?

Polecane posty

Gość upak

Chodzi o produkty dla tesco :-) Ja ze swojej strony polecam, frytki-gotowe :-p zapiekanki, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe i jak mi sie jeszcze coś przypomni to napiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje papier toaletowy
zwykły szary ale nie każdy używa szarego, kosztuje 1.20 za 8 rolek. Nie polecam kawy z tesco. Kupuje też cukier i makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje papier toaletowy
a i jeszcze takie ciastka jak delicje, są tanie, coś koło 1.50 a smakują jak delicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuchy ciuchy i jeszcze raz ciuchy cherokee i F&F bielizna też jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebiko
no u mnie tesco jest male i nie ma ciuchów tylko rzeczy spożywcze. ja tam kupuje często fasolkę szparagową mrożoną i oliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGIE
soki tesco i jakies tam inne co maja po 2,50 sunfruit? Warto kupic bo sa naprawde dobre!!!! A nawet lepsze od tych cappy czy innych bo nie sa tak przesadnie slodkie, czuc smak owoca... polecam tez konserwy miesne dla psa po 3 zl. odradzam suchej karmy dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsy serowo cebulowe
pycha, delicje, papier toaletowy i pomidory w puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzizgzi
a kosmetyki ktoś kupował? co jeszcze się nadaje? bo jutro mam zamiar iść tam na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eduśśśśśś87
kosmetyki sa tansze niz w rossmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyków z tesaco nie
polece bo nie używałam, czasami kupuję płatki kosmetyczne i nawet są dobre, natomiast kosmetyki typu Dove lub inne są faktycznie tańsze niż w rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
pończochy tescowe-rewelacja,ubrania dla dzieci-cheeroke-super jakość za super cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPKOL
W Tesco kupuję kasze gryczaną i jęczmienną, ryż, wszelkiego sortu makarony (jestem studentką;PP), ogórki konserwowe i paprykę, CHIPSY!!!!!, ciastka typu delicje, batoniki zbożowe, paluszki słone, mleko, jajka, przecier ogórkowy (rewelacyjny:), bułkę tartą, chusteczki higieniczne, papier toaletowy (ale nie polecam tego szarego, tylko ten z lini Tesco, bo szary kiepski, nawet jak na szary, tyle, że tani), ręczniki papierowe, gąbeczki/czyściki, płatki kosmetyczne (ale nie te czerwono-granatowe, tylko te z lini Tesco), patyczki kosmetyczne, papier do drukarki (ten co kupiłam lepszy od poprzedniego z polspeedu:), ciuchy z Cheerokee (czasem coś fajnego można trafić, ale zwykle jak coś jest ładnego, to wielkie rozmiary:/). Ogólnie Tesco, to sklep bez którego nie wyobrażam sobie zakupów:) Produkty Tesco nie odbiegają zwykle jakością od tych markowych (przynajmniej te, które kupuje, a robie to już 5-ty rok:), a poza tym jak nie wierzycie sprawdźcie co jest napisane na etykiecie. Rzeczy te są produkowane dla Tesco przez znane firmy, tyle, że pod marką Tesco i przez to taniej. Często te same np. ogórki konserwowe stoją obok na półce tylko pod marką ROLNIK i są o conajmniej 1 zł droższe. Tak jest z wieloma produktami, więc po co przepłacać:) Gorąco zachęcam!!! A Chipsy to już normalnie najlepsze na świecie, niech się schowają Lay\\\'sy przed chipsami cebulkowymi z linii Tesco:) Palce lizać:) A czego nie polecam: wszelkie dania gotowe Tesco (kiedyś eksperymentując natknęłam się na naprawdę obrzydliwą fasolkę po bretońsku, mrożoną, błe:( ), kosmetyków nie znam, wolę raczej markowe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zgadzam się z koleżanką wyżej. Ja najbardziej lubię papier toaletowy tesco biały lub zapachowy, jest bardzo dobrej jakości i tańszy od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piey wiek
hahahha kawa z tesco to taka lura i nśmierdząca jakby tam samych odpadów napakowali :D pic sie tego nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×