Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
latte23*

C o jest z tym snem jawą? o mężczyźnie w czarnym płaszczu i kapeluszu ? ? ? ?

Polecane posty

Kilkakrotnie spotkałam się z wypowiedziami , ze ktoś niby budził się w środku nocy i widział jak w pokoju stoi mężczyzna w czarnym kapeluszu w i czarnym płaszczu, ale nie widać twarzy. Dzisiaj, w wyniku jakiejs luznej rozmowy babcia wspomniala mi o tym, ze kiedys jak byla mloda , mieszkała zupelnie gdzie indziej niz teraz, budzila sie w nocy i widziala mężczyzne w czarnym plaszczu i kapeluszu jak stal przy łózku. Potem te osoby tak naprawde nie wiedza juz czy snily czy to bylo na jawie. Slyszal ktos moze cos blizej na ten temat . Czy ten mężczyzna to jakis symbol ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to przeczytałam to przypomniał mi się serial \"Zaklinacz dusz\" tam był taki w szarnym kapeluszu i płaszczu a tak serio to nie wiem o co biega, ale na topiku świruski na temat brainowave czy tak jakoś ktoś pod koniecteż o takim mężczyżnie coś wspominał..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz leci serial Naznaczony na TVNie to cos w tym stylu chyba, mezczyzna w czarnym kapeluszu, straznik sumienia czy cos takiego, kto go widzi podobno cos przeskrobal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiemcowidziałem
Stary temat. Jak byłem młody widziałem ta postać dwa razy. Gdy w wieku 9 lat wracalem że sklepu podczas strasznej wichury wiatr był tak mocny że rzucił mnie na bramę od pobliskiego przedszkola. Ta osoba pomogła mi wrócić do domu. Wiem że brzmi to dziwnie ale wiem co widziałem. Następnym razem widziałem go w pokoju. Stal i patrzył na mnie tak jakby chciał zobaczyć czy u mnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie widziałeś debilu to są urojenia pojawiające się przed twoimi oczami. Nie masz na tyle mądrości aby zrobić sobie taką introspekcję. Wszystkie zjawy, objawienia świętych to zjawy w wyobraźni. Człowiek jest na tyle głupią istotą że jak coś takiego zobaczy to uzna to za prawdę, a niewielu wie bo i niewielu to praktykowało że podobne zjawy można zobaczyć po takich środkach jak LSD czy grzyby halucyny. Będą wyglądać jak prawdziwe, oczywiście mózg może też wytworzyć takie zjawy bez środków. Ilu hipisów rozmawiało już z Jezusem - wtedy Jezusa uznaje się za szatana, idioci - a czy zobaczyć szatana to też nie objawienie? Nie każdemu szatan się przecież ukazuje, wtedy jednak katolicy się gubią - zbyt dużo paradoksów, nie wiedzą co mówić, mówią wtedy tylko o wierze i bogu. Przerasta ich ludzka psychika, są zbyt tępi i mało rozwinięci intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej marki był to płaszcz? Jaki miał krój? Bardziej renesansowy czy współczesny? Może jeszcze inny? I dlaczego w płaszczu? Czyżby "zjawy" miały powszechną i omówioną modę na chodzenie w płaszczach? Czy może to też tylko legendy które żyją w ludzkim umyśle i są przekazywane z ust do ust? A ja k***a słyszałem o murzynach którzy widzieli zjawy swoich zastrzelonych kolegów np w kurtce Tommy'iego Hilfigera i co, ta zjawa się nie liczy? Bo nie jest ubrana według mody innych zjaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To realne widziałem go
Dnia 10.12.2008 o 20:46, latte23* napisał:

Kilkakrotnie spotkałam się z wypowiedziami , ze ktoś niby budził się w środku nocy i widział jak w pokoju stoi mężczyzna w czarnym kapeluszu w i czarnym płaszczu, ale nie widać twarzy. Dzisiaj, w wyniku jakiejs luznej rozmowy babcia wspomniala mi o tym, ze kiedys jak byla mloda , mieszkała zupelnie gdzie indziej niz teraz, budzila sie w nocy i widziala mężczyzne w czarnym plaszczu i kapeluszu jak stal przy łózku. Potem te osoby tak naprawde nie wiedza juz czy snily czy to bylo na jawie. Slyszal ktos moze cos blizej na ten temat . Czy ten mężczyzna to jakis symbol ??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To realne widziałem go
Dnia 19.06.2016 o 20:07, słowianin fnw napisał:

A jakiej marki był to płaszcz? Jaki miał krój? Bardziej renesansowy czy współczesny? Może jeszcze inny? I dlaczego w płaszczu? Czyżby "zjawy" miały powszechną i omówioną modę na chodzenie w płaszczach? Czy może to też tylko legendy które żyją w ludzkim umyśle i są przekazywane z ust do ust? A ja k***a słyszałem o murzynach którzy widzieli zjawy swoich zastrzelonych kolegów np w kurtce Tommy'iego Hilfigera i co, ta zjawa się nie liczy? Bo nie jest ubrana według mody innych zjaw?

Jak go zobaczysz to będziesz wiedział co to strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:46, latte23* napisał:

Kilkakrotnie spotkałam się z wypowiedziami , ze ktoś niby budził się w środku nocy i widział jak w pokoju stoi mężczyzna w czarnym kapeluszu w i czarnym płaszczu, ale nie widać twarzy. Dzisiaj, w wyniku jakiejs luznej rozmowy babcia wspomniala mi o tym, ze kiedys jak byla mloda , mieszkała zupelnie gdzie indziej niz teraz, budzila sie w nocy i widziala mężczyzne w czarnym plaszczu i kapeluszu jak stal przy łózku. Potem te osoby tak naprawde nie wiedza juz czy snily czy to bylo na jawie. Slyszal ktos moze cos blizej na ten temat . Czy ten mężczyzna to jakis symbol ??

dziś w nocy zobaczyłem tego faceta stojącego w dzwiach mojego pokoju coś czyję że to może być szatan 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×