Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
isiaczek84

-SIEDLCE- ZESPÓŁ NA WESELE-szukam nr tel do zespołu AXEL i VEDERS?

Polecane posty

Gość Martituska81
Ktos pytal o Tequile ???? Ja mam wesele we wrzesniu 2011 i bedzie gral zespol Tequila... Sa rewelacyjni... 6 osob w tym 3 wokale wszytskie instrumenty, bogaty repertuar (zaspiewaja co tylko chcesz) Ludzie wyksztalceni muzycznie, przebieraja sie (peruki, odjazdowe bryle itp) bawia sie z goscmi na parkiecie a w przerwach na posilek wchodzi dj i zabawa sie kreci. REWELACJA !!! Ja juz sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryters
604613187 Axel life i Vaders 606668986 pozdrawiam kolegów Grzegorz R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulka0206
widze, ze ile osob tyle gustow :) ja mam z narzeczonym ten sam problem bo nie wiemy jaki zespol wybrac na nasze wesele..:( znajomi polecaja nam bardzo zespol EDENS- nie widzialam ich na zywo jak graja jedynie ogladalismy plytke z wesela znajomych.. moze ktos z Was zna jeszcze jakis dobry zespol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaŁuków
Polecam zespół Cristal z Siedlec ich stronka to www.zespolcristal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespol EDENS jest super!!! grali u nas na weselu i zabawa byla super! teraz duzo naszych znajomych bierze dokladnie ten sam zespol gdyz juz jest sprawdzony :) EDENS=dobra zabawa do bialego rana :) z czystym sercem polecam wszystkim ten zespol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi 2012
a co powiecie na zespol EFEKT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaZ
Polecam zespół The Best Band z Siedlec, grali u nas, znaleźliśmy ich w necie. Baliśmy się, czy dobrze wybraliśmy, ale po weselu okazało się, że był to strzał w 10. Jak mówi nazwa, najlepszy zespół i zgadzamy się z tym w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eemiliaaaa
Dziewczyny może wiecie o jakimś zespole, który ma wolny termin w tym roku 2011 ? Chodzi mi o sierpień, wrzesień !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saks
a morze dj znam super firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna już puka do naszych drzwi, przyroda powoli budzi się do nowego życia. Czas obudzić w sobie swoją stronę piękna - zapraszam na warsztaty makijażu GLAZEL "Piękno w Twoich rękach". Warsztaty makijażu kieruję do wszystkich dziewczyn i Pań, które znają wagę dobrej prezencji i chcą zawsze dobrze wyglądać. Jeśli pragniesz nauczyć się wykonywać swój makijaż w sposób prawidłowy, dobierając kolory odpowiednie do swojej urody to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Sprawdź w jaki sposób możesz skorygować niedoskonałości, a jak uwydatnić, to co warto pokazać. Udział w warsztatach to inwestycja 270 zł, ale z okazji Dnia Kobiet firma Glazel w prezencie obniża cenę do 150 zł, przy czym inwestycja zwraca się w kosmetykach Glazel, zestaw: mascarę, kredkę do oczu, cień prasowany, cień sypki, mini podkład coverderm, błyszczyk - otrzymuje każda uczestniczka wraz z certyfikatem ukończenia warsztatów. II etapem warsztatów jest spotkanie na temat codziennej pielęgnacji skóry z kwalifikacją rodzaju Twojej cery, doborem kosmetyków do Twojej cery i zabiegami pielęgnacyjnymi. A na koniec niespodzianka. Wśród uczestniczek obu stopni warsztatów wylosujemy METAMORFOZY zakończone sesją fotograficzną, którą poprzedzą stylizacja, dobór fryzury i makijaż. Warsztaty odbędą się 19.03.2011 w sześciogodzinnym bloku tematycznym, w sali konferencyjnej ZAZ w Siedlcach przy ul. Chopina 10. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy 668 161 601

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, może ktoś z Was bawił się na imprezie prowadzonej przez Dj Huberta Gosia ? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. A może znacie jakiegoś sprawdzonego DJ na wesele którego moglibyście polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny:-)
A może ktoś jeszcze napisze co sądzi o Vadersach jak grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mógłby polecić mi jakiś dobry zespół z Siedlec:) bo to od niego zależy cała impreza a chciałabym mieć miło wspominane wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weseleeee
Czy ktoś był ostatnio na weselu gdzie grał System? Jak oni grają? Proszę o opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwła
Chodzi ci o ten łemkowsko- ukrainski zespół ? Jesli tak to supwr graja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisters
polecamy zespół Axel Live z Siedlec, byłyśmy już dwa razy z nimi na sylwestrze i teraz idzemy trzeci raz. naprawdę dają radę, pomimo że nie za bardzo podoba nam się sala to zbieramy ekipę i idziemy ze względu na zespól bo przecież chodzi o to żeby się wybawić :) pozdrawiamy zespół i do zobaczenia !!! Siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół Vaders to chyba najlepsza opcja na wesele. Po małej zmianie w składzie rok temu słyszałam ich w styczniu 2012. Super zabawa, konkretne prowadzenie, świetny repertuar. Polecam bo się wybawiłam na maxa. To ich strona www.vaders.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubble.bubble
Zespół Vaders? Rzeczywiście, bardzo fajny zespół. Mają duże doświadczenie w branży i to się ceni. Była mała zmiana składu ale to im na dobre wyszło. Repertuar mają wciąż odświeżany i co najważniejsze nie było ciągłych "łupanek" - jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo gorąco polecam, bo grali u mnie na weselu i wszyscy goście świetnie się bawili :) A telefon dla zainteresowanych: 501041627 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zespół
Iris,Violet względnie Travelling Band. Te znam,te polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
A co powiecie na temat zespołu Konkret? Słyszał ktoś jak grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka0000
ja słyszałam jak gra konkret, ale średnio mi się podobał. Mi się podoba Kryters świetny jest i można sie dogadać w każdej kwesti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Best Band - zespół wesele
Polecamy nasze usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.thebestband.pl i kanał Youtube: http://www.youtube.com/user/ZespolTheBestBand Wolne terminy na 2013 rok oraz bal sylwestrowy 2012/13. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Best Band - zespół wesele
Termin na bal sylwestrowy 2012/2013 już nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionnnny
axel, veders kurwa jakie te kapele mają nazwy hahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i Darek
Byliśmy ostatnio na weselu jak grał Konkret i bardzo nam się podobało, szczególnie bawienie gości za stołami. Z naszej strony kapela godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Popieram. Też bawiliśmy się Konkrecie i przy ich graniu i są super. Z resztą wejdźcie na stronę i posłuchajcie jak śpiewają http://www.zespolkonkret.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THE BEST BAND NAJGORSZY ZESPOL JAKI SLYSZALAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Chijecki Band. Bawiłam się na dwóch weselach z ichudziałem ibyło świetnie...Grają muzykę dla każdego. No i co ważnenie grają takich beznadziejnch piosenekjak "Weselny klimat" , ta piosenka zawsze mnie irytuja na weselach. Dziewczyny śpiewają świetnie...i oczepinki teżprowadzabardzo fajnie, a solo na gitarce jest SUPER!!! Słyszałam równiez dobre opinie o zespole Edens, Teqila i Gama s. A co wy powiecie o tych zespołach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×