Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokoszkaaaa

KTóRA Z WAS MA SOKOWIRóWKE KOCHANE !CZęSTO PIJECIE SOCZKI Z NIEJ ?

Polecane posty

Gość kokoszkaaaa

mam pytanko.. czym myć sito ?ja mam takie ze stali nierdzewnej ale nie wiem czy myć płynem do mycia czy wystarczy wodą gorącą ? poza tym podajcie jakies ciekawe kombinacje sokowe :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... większośc pewnie ma sokowirówki, a korzysta sporadycznie.. przynajmniej ja - sokowirówka jest w szafce, karton soku w sklepie na wyciągnięcie ręki, a owoce noś, myj, kroj, potem cała zabawa z myciem sokowirówki... lenistwo bierze górę ale jak mi się chciało jeszcze, to głównie jabłko-marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musowo
mam taką do której wrzuca się całe owoce, do mycia w zmywarce, piję sok z jabłek, marchewki i buraków, z ananasa, ale tego trzeba obrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która sokowirówka ma taki duży wlot, że np. zmieści sie całe jabłko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musowo
są dziesiątki takich sokowirówek np. zelmer, philips, severin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia9945
to mycie jest najgorsze. beeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgd
ja tez mam ale niestety na początku używaąłm jak szalona teraz jak ja wyciagnę z 2 razy w miesiącu to jest dobrze. za dużo babrania się. A soki robiłam głównie z jabłek marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się przyjrzec w sklepie, bo jakoś do tej pory nie zauważyłam takich dużych wlotów, na normalnej wielkości jabłko, żeby weszło w całości bez krojenia na kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sokowirówkę od lat ale stoi upchana na półce. Z lenistwa ma się rozumieć :P Nie chce mi się obierać,kroić i co najważniejsze myć by wycisnąc szklankę soku. Mało tego wole kupić sok bo jeest tańszy a trochę owoców trzeba mieć by zrobić litr dobrego soku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musowo
nie takie małe, powiedziałabym średnie i takie kupuję w workach po 3-5 kg, jak mam duże jabłka to wystarczy przeciąć na pół, marchewki nie obieram bo mi sie nie chce, tylko myję, z dużego ananasa wychodzi 600ml soku, pysznego soku :) ananasa obieram tylko pióropusza i skóry, dziele wzdłuż na 4 części i fru razem z głąbem do sokowirówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudniesz bo soki
szkoda////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ostatnio dostałam sokowirówke w prezencie, sama wybrałam (miałam wybrac coś z agd) i teraz trochę żałuję, bo dobrze wiem, jak często będę jej używać.. lenistwo, niestety, ale sok z marchewki świeżo wyciśnięty taki pyszny.. a ile potem mycia i składania z porotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×