Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezimienna988

przeszczep własnego tłuszczu w zmarszczki twarzy

Polecane posty

Sprawdzony sposób przeszscepu w zmarszczki twarzy co miała moja koleżanka i była zadowolona z wykonania ale musiała sie liczyć z kilkunastotygodniowym obrzękiem ale już dziś jest wszystko w porządku co nawet polecam zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry i bezpieczny zabieg z którego jest bardzo zachwycona moja koleżanka gdzie robiła sobie przeszczep tłuszczu w zmarszczki twarzy co teraz pięknie wygląda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jest zadowolona moja koleżanka która zrobiła sobie przeszczep tłuszczu w zmarszczki twarzy i z tego się cieszy co polecam również lekarzy profesjonalistów z usług kliniki Bona Dea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbaraa464
Widziałam ostatnio podczas wizyty w szpitalu Lux Medu na Puławskiej w Wawie, że wykonują tam właśnie takie zabiegi. Zainteresowało mnie. bo to w końcu własne ciało, a nie jakies obce substancje - ciekawe. I jesli miałabym się zdecydować, to w szpitalu gdzie wszystko jest na miejscu zdecydowanie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, naprawdę są inne sposoby na zmarszczki ... Sama byłam na usuwaniu zmarszczek laserem hormony xl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Może sam zabieg mi nie zlikwidował zmarszczek, ale znacząco je wygładził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno takich głupot nie czytałam serio :P Tak samo z tymi botoksami itd. O wiele lepsze są zabiegi laserowe, to prawda. Ja byłam na kilku zabiegach głowicy HOT-COLD w Klinika Cosmetologica w Gdańsku. Podczas zabiegu rozszerzane są naczynia krwionośne w celu lepszego wchłaniania substancji odżywczych. Zabieg też świetnie zamyka pory i rozjaśnia skórę. W końcowym etapie naczynia krwionośne zostają obkurczone dlatego to był świetny wybór dla mnie bo mam cerę naczyniową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ta Clinica Cosmetologica to ma dobre opinie, aż to jest dziwne :D A może w sumie nie, teraz dużo osób korzysta z zabiegów.... W każdym razie jeśli chodzi o zabiegi laserowe to zastanawiam się pomiędzy HIFU a zabiegiem hot-cold ale serio nie wiem co wybrać :( Mam 29 lat, pierwsze zmarszki mimiczne pojawiły się po 20. Przeszczep tłuszczu czy jakieś wampirze liftingi to już przesada, ale laserek... Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma dobre, bo jest profesjonalna. Jak słucham o tych laskach co same robią zabiegi nie mając wykształcenia to aż mnie ciary przechodzą... Polecam p. Karolinę z CC w Gdańsku. Co prawda na ultraformerze tak jajkk już przed chwilą dziewczynom pisałam nie b yłam, ale można iść i się wypytać o wszystko i panie z Cosmetologici na pewno pomogą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella

Moja ciotka miała okropne zmarszczki od palenia papierosów. W końcu jak rzuciła to zaczęły jej przeszkadzać, bo cała buzia dość gładka, a wokół ust hmmm... Więc za namową koleżanek poszła na zabieg z fibryny, które jej poleciły ze strony praktyka.info.pl i tam Pani dr Więcek wszystko dokładnie wyjaśniła, przeprowadziła zabieg. Chyba była cztery razy na tym. Co prawda kosztowało to jakoś 500 zł, ale nic innego nie działało, a to zdecydowanie poprawiło wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Anabella wymyśl coś bardziej oryginalnego niź stały tekst "moja ciocia, moja mama", reklama widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.... a nie lepiej po prostu zdecydowac sie na wypełnienie kwasem tych zmarszczek ? aniżeli decydowac się na tłuszcz ?Przynajmniej ostrzykiwanie kwasem hialuronowym jest bezpiecznym zabiegiem, tzn do mnie akurat on przemawia. Ja miałam wypełnianie zmarszczek na czole prepratem Restylane i jestem bardzo zadowolona z efektu. Nie wyobrażam sobie bym innej metodzie sie poddała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×