Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezimienna988

przeszczep własnego tłuszczu w zmarszczki twarzy

Polecane posty

basiu, a czemu uważasz, że własnym tłuszczem można sobie zrobić krzywdę? Masz jakieś argumenty konkretne? Bo z tego co mi wiadomo, to jest to zabieg bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_klich
jestem gupia ,reklamuje kolejne badziewie :D nie potrafie zrobic dobrego marketingu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo zainteresowana tym zabiegiem. Gdzie iw jakiej klinice robiłaś go?, Jak się to odbywa ?, czy boli ?. Prosze napisz na GG 35296652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levia135
Chwilowo nie korzystam z gg ,podaj adres mailowy ,to Ci napiszę co będzie Cię interesować.Zabieg miałam robiony w znieczuleniu ogólnym,sama tak chciałam,choc lekarz proponował zniesczulenie miejscowe.Tak bardzo delikatnie byłam uśpiona...bardzo przyjemne zasypianie,przemiły anastazjolog...lekarz też super,to był już mój trzeci zabieg u niego.Byłam na konsultacji w sprawie liftingu,gdyz odchudzałam się i wydawało mi sie,że jest taka potrzeba.On jednak odradził mi,że wygladam ładnie i wiele kobiet tak jak ja wygladam chciałyby wygladc po liftingu..oczywiście miło słyszec takie słowa,ale ja czułam,że coś chce jednak zrobić dla swojej twarzy...wreszcie przekonałam lekarza i zgodził sie zrobić mi przesczep tłuszczu na twarz ,tak na policzki i na zmarszki drobne w dole twarzy...teraz jestem 2 dzień a właściwie drugą dobę po zabiegu i mam obrzęki, co chwila dzwonie lub piszę smsy do doktora o moich obawach,on odpisuje ,ze będzie dobrze...acha powiększałam 2 lata temu u niego piersi....ogólnie to wspaniały lekarz i ufam mu,ale ja jestem panikara i dlatego pytam tu na forum jak inni wygladali po przeszczepie tluszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Levia 135 Musiałam wyjechać. Nie miałam dostępu do komputera. Podaje swój e-mail: dorota-lab@wp.pl Proszę podaj w jakiej klinice robiłaś zabieg , u jakiego lekarza i opisz mi to wszystko. Dzięki ,czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levia135
no i jak rezultaty,byłaś zaddowolona?Gdzie miałaś wstrzykiwany tłuszcz?jA jestem już 9 dzień i jest coraz ładniej....,ale boję się,że te rezultaty mogą wkrótce zniknąć,a jak było u Ciebie....pytanie do BASI....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz w policzki
przestarzała metoda od której większość lekarzy odchodzi tłuszcz wchłania się nierówno mogą zostać grudki w policzkach o wiele lepiej jest zrobić mniej inwazyjny zastrzyk z volumy,surgiderm-u, restylane sub Q itp preparatów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levia135 no i jak rezultaty,byłaś zaddowolona?Gdzie miałaś wstrzykiwany tłuszcz?jA jestem już 9 dzień i jest coraz ładniej....,ale boję się,że te rezultaty mogą wkrótce zniknąć,a jak było u Ciebie....pytanie do BASI.... Hej, fałdy nosowo-wargowe :) z rezultatów byłam i jestem zadowolona :) no ja jestem prawie rok i jeszcze nie do końca zniknęły, to jak Ty jestes 9 dzien, to co się martwisz ;) wklejam linka do wątku, w którym już pisałam o tym, więc jak ktoś zainteresowany to tam znajdzie (chyba ze ma jeszcze jakies inne pytania) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3406864&start=540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levia135
Dzisiaj byłam na kontroli u Pana doktora...powiedział,że jest zadowolony..mam pełniejszą twarz,przez to wyglądam młodziej....ja sama sobie tez się coraz bardziej podobam....zobaczymy jak będzie pózniej....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zobaczymy
czy bedziesz taka zadowolona jak za rok dwa bedziesz miala na twarzy góry i doliny a niestety na 99,9% tak będzie po tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady. Z tego co się orientuję, to tłuszcz się wchłania równomiernie, więc nie może być mowy o jakiś nierównościach. Skąd masz taką opinię? Spotkałaś się z takim przypadkiem? Może to wynik źle przeprowadzonego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levia135
u mnie minęło juz prawie 2 miesiącei jestem zadowolona....nie żałuję decyzii....:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poustrzak
ja jestem po powiększeniu ust prze panią Turczyńska i jestem zadowolona. ta Pani doktor nie musi się reklamować, bo to co robi robi bardzo ładnie, jestem zadowolona ust jakie mi zrobiła i nie dziwię się, że wiele osób pisze i poleca jej usługi estetyczne, a złośliwców jest wielu i wyspisują bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoxxosz
są łatwiejsze i bezoperacyjne zabiegi jak np restylane który sobie robiłam u dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HegemankaMarysia
No tak, ja też miałam policzki robione Rstylanem, po dwie ampułki w każdy policzek, razem cztery, prosty rachunek 4 x 1300zł za jedną ampułkę, policz sama, a jak nie umiesz liczyć to jest to jest 5200zł. mój mąż jak mnie zobaczył bardzo pochwalił a jak zapytał ile zapłaciłam to powiedział, że zwariowałam. Po roku kwas zszedł, poliki znów płaskie. Mężowi zaczełam delikatnie o tym mówić, na początku nawet słyszeć nie chciał. Jednak z dnia na dzień, wiecie jak to trzeba z mężusiem, powoli i skutecznie. Niestety takiej kwoty nie chciał przeznaczyć i zaczęliśmy razem szukać w internecie. Na googlu wrzucił do wyszukiwarki wypełnianie zmarszczek tłuszczem (wyedukował się wcześniej) i zaczął dzwonić. Większość w Warszawie, za daleko, znalazł p. Turczyńską. 200km. Zawiózł mnie, zapłacił 1230zł (sam, żebym go nie naciagnęła), zapytał czy żonie jeszcze na twarzy trzeba coś zrobić żebym wyglądała na jego córkę. Jak usłyszał, że p. doktor nie widzi konieczności, biedniejszy o 1230zł a nie o 5200zl zawiózł mnie do domu. A jaki zadowolony z siebie. Oczywiscie pochwalił się mojej zazdrosnicy siostrze jak to o mnie dba i nie tylko jej. Jestem zadowolona, efekt jest bardzo naturalny, policzki pełniutkie, ale nie widać że ktos przy nich majstrował. Ja i mój mąż jesteśmy zadowoleni ze zmiany Restylane na tłuszcz. Po Restylanie byłam bardzo zadowolona, ale po tłuszczu jeszcze bardziej, efekt jest ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilobaloona
Podpisuje się pod wypełnieniem tłuszczem policzków. Tłuszcz miałam wypłukany z bryczesów i wypełnione policzki. Był to mój drugi zabieg wypełnienia policzków. Pierwszy rok temu. Jest to bardzo bezpieczny zabieg, po roku jeszcze miałam tłuszcz w policzkach i nie wróciły do stanu sprzed roku, jednak szkoda mi było tłuszczu z bryczesów i wykorzystałam go. Lekki obrzęk i po dwóch dniach zeszedł. Policzki sa takie jakie chciałam zawsze mieć. I sa bardzo naturalne, jak mi mówiono przed zabiegiem, że śladu po wypełnieniu nie ma, tak jakbym miała takie policzki zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wie...
ktos o lekarzu, ktory wypelnia tluszczem twarz dobrze, skutecznie i niezbyt drogo? Tylko nie pani Turczynska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czy wie
Sankowski , ale on do najtanszych nie nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny kochane...!
Ja też bym chciała wiedzieć,gdzie i u kogo przeprowadzić taki zabieg najlepiej i stosunkowo tanio. Najbardziej interesuje mnie Trójmiasto,lecz inne miejscowości też. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***popieraczkaPP
Tłuszcz to najbezpiecznejsze przeszczepienie jakie może być. Tak powiedziała mi na konsultacji Pani Doktor Turczyńska. Umówiłam się na powiększenie policzków i jestem zadowolona. Dawno tak dobrze się nie czułam. Miałam owalną twarz, teraz jest okrąglejsza i znacznie podniósł się owal. Mnie ten zabieg odpowiada. Będę co kilka lat robić to do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cień w malinach
Zastanawia mnie jedno-przecież tu są ludzie nie tylko z Sulęcina. I aż tylu ich tu nagle się pojawiło? I wszyscy od jednego lekarza? W poczekalni stoi laptop z otwartą strona kafeterii? Ech.... A teraz pytanie wstrzykiwanie tłuszczu robi tylko chirurg, czy dermatolog też może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...?
Może mi ktoś podpowie, czy po rocznym ostrzyknieciu twarzy (w rózne miejsca)kwasem hialuronowym,mogę poddać się przeszczepowi tłuszczu na twarz? Z góry dziękuję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turczynska znow się reklamuje
ta patrtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile postow by zostalo,
gdyby usunac wszystkie POSTY-reklamowki TURCZYNSKIEJ...????????????????? Widac malutko znajduje pracy, bo dzien i noc siedzi na internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolecajka
Do mam pytanko Możesz po roku poddać się zabiegowi tłuszczem, moja koleżanka robiła zmarszczki bruzdowo - nosowe też po roku od kwasu i jest zadowolona. Podobno nie wolno jak kwas jest na swieżo podany. Proszę nie wypisywać oszczerstw na temat lekarzy, jest to topik o przeszczepie tłuszczem i o doświadczeniach naszych na ten temat. Nie obchodzi mnie czy to p. Turczyńska czy to p. Sankowski czy inny, ja wypowiadam sie na temat zabiegu i swoich odczuć po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękuję, dolecajka
Bardzo mi pomogłaś,własnie chcę poddać się zabiewgowi przeszczepu własnego tłuszczu na twarz. Mieszkam w Toruniu,czy któraś z Pań wie gdzie najlepiej przeprowadzić ten zabieg i u kogo? Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×