Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jaki polecacie hotel w Krakowie??

Polecane posty

Gość gość
A ja polecam zajazd Srebrna Góra. Naprawdę bardzo fajne miejsce na nocleg i niedrogie. Mają świetną restaurację z grillowanym jedzeniem. Do tego jest położony przy ścieżce rowerowej i do biegania więc jeżeli ktoś tak jak ja lubi taką formę wypoczynku jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróż_niczka
Wszystko zależy od indywidualnych upodobań, dlatego nie polecę Ci konkretnego miejsca, a stronę, na której można znaleźć ciekawe możliwości noclegu: http://www.noclegowo.pl/noclegi/krakow/ Korzystam z niej przed każdym wyjazdem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałam w bardzo ładnym i zadbanym hotelu w Krakowie http://hotellorenzo.pl/ ceny jak na Kraków mają wyjątkowo atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Najlepszy hotel w centrum Krakowa to Hotel Royal - http://www.hotelewam.pl/510-hotel-royal-krakow.html Znajduje się blisko rynku, jest świetnie wyposażony a obsługa jest bardzo sympatyczna. My do Krk wybieramy się jakoś w czerwcu i chyba się tam zatrzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.neohotel.pl – zwłaszcza dla osób, które podróżują samolotem, bardzo dobra lokalizacja ok. 3 km od Balic z dobrym dojazdem do innych miejsc w Krakowie. Hotel ładny i czysty, ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulcia
No oczywiście, że Best Western Efekt Express! Nowy hotel, z super obsługą, w dobrej lokalizcji, idealny na wypad do Krk, ale jak ktoś chce machnać wesele czy konferencję, to też robią robotę :D ogólnie kompleksowo, mają bardzo dobrą opinię w Krk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak jadę do Krakowa zawsze zatrzymuję się w Hotelu Best Western Old Town na ul. Gertrudy. Głównie dlatego, że lokalizacja jest super i wszędzie mam blisko, ale też obsługa jest bardzo miła i jedzenie smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariiiaaa
W Krakowie jest sporo dobrych hoteli. Ja zazwyczaj zatrzymuję się butikowych hotelach w centrum Krakowa, a z większych uwielbiam Crown Piast Hotel & Park. Świetnie się tam czuję, obsługa jest na bardzo wysokim poziomie i jest bardzo czysto. Mają fantastyczny ogród,a tego żaden inny hotel w mieście Ci nie zaoferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy pytałam Tu rok temu o radę w sprawie noclegów w Krakowie to polecili mi spanie na plantach :) Po kilkudniowych poszukiwaniach i przekopaniu całego internetu zdecydowałam się na Apart Hotel Platinum tuż za stacją pkp i szczerze polecam. Jeśli kiedyś jeszcze pojadę do Krakowa to nocleg na pewno tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Adka79
Może nie tani, ale na pewno godny uwagi jest Hotel Witek - http://www.hotelwitek.pl - jak ktoś chce naprawdę czegoś luksusowego, ze smaczną kuchnią, miejscem na rozrywkę i relaks to jest to trafiony wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavlo
Ja się zatrzymuję w 3 ulubionych: - Hotel Kossak, który cenię za lokalizację - Crown Piast Hotel & Park za otoczenie, czystość i świetną obsługę - Niebieski za design. Najczęściej jednak zostaję w Piaście bo mam najbliżej do firmy i cena zawsze mieści mi się w limicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zempiq
Bardzo dobrą cenę do jakości ma Best Western Efekt Express - to jeden z nowszych hoteli w krakowie, w fajnej, przystępnej lokalizacji. Nie zdzierają a obsługa fajna, pokoje również, osobiście byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam hotel park inn by radisson, jest kolo centrum kongresowego, z widokiem na Wawel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jechałam na koncert do Krakowa i wyszukałem fajny tani hotel przez pkt.pl. Zwykle korzystam z tej wyszukiwarki jak musze znalezc cos w danej lokalizacji ktorej za bardzo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelorek
Też zdecydowanie mogę polecić Best Western Efekt Express - zarówno na jakieś wydarzenia, jak i oczywiście na normalny pobyt ;) Mają super ceny, zwłaszcza jak na takie standardy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś kameralnego na Starym Mieście to polecam Lou Lou Apart. www.loulouapart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tołdiś77
Best Western - Efekt Express, baardzo przyzwoity standard za przy stosunkowo niskich cenach, zwłaszcza jak na kraków. Zdzierają u nas na każdym kroju, tutaj za to jakość/cena wypada super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie nawet na fotki - http://neohotel.pl To hotel w Balicach, ale naprawdę nowoczesny, wypasiony, dopracowany. Świetna kuchnia, ładne pokoje, ale to już sami musicie sobie dopasować to, czego oczekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Campanile - ul. Tomasza. Blisko rynku, rozsadne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuuus
best western, ten który jest wyżej polecany, efekt express, bo są jeszcze inne, to naprawdę fajny wybór w sensownych pieniądzach, nie jest najtańszy w Krk oczywiscie, ale zakładając, że nie szukamy rozpadającej się rudery byle tylko było łóżko a jednak czegoś więcej - to będzie dobry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszukałam właśnie hotele przez www.pkt.pl i rzeczywiście fajnie i przejrzyście się to prezentuje. Można sobie łatwo sprawdzić dokładną lokalizację na mapce, opinie innych i wszystko jest zgromadzone w jednym miejscu. Można szukać po dzielnicy, bardzo fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hoteli najlepiej szukać przez sociale - sporo hoteli reklamuje się na Facebooku. Zobaczcie sobie np. na hotele best western, czyli międzynarodowej sieci. W krakowie są m.in. Best Western Oldtown (w samym centrum) i Galicya (na podgórzu). Oba naprawdę spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sierpniu byłam z mężem w Krakowie. Wyjazd bardzo udany, wróciliśmy zrelaksowani. Noclegi w Krakowie znalazłam na http://otonoc.pl/noclegi-Krak%F3w Kilka razy już korzystałam z tej strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry hotel z fajnymi warunkami, smaczną kuchnią - http://www.chocholowydwor.pl Oczywiście wszystko zależy od tego, ile macie kasy do wydania. Ogólnie tam na pewno będziecie zadowoleni, wszystko powinno być zdecydowanie odpicowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka0
BookApart ma niezłe ceny i sporą bazę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaKit
Jak dla mnie nie ma wspanialszego miejsca jak QHotel PLUS Kraków. Doskonały pod każdym względem. Obsługa, wystrój lokalizacja - perfekcyjnie. Jeżeli komuś zależy na wspaniałym miejscu to polecam z czystym sumieniem. Zatrzymywaliśmy się tam już kilka razy i zawsze wychodzimy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaKiś
W Krakowie zawsze zatrzymuję się w hotelu Q HOTEL. Wysoki standard w odpowiedniej cenie, przemiła obsługa. I mega plus za przepyszne śniadania ;) I za restaurację, gdzie można spokojnie umówić się na spotkanie, nawet biznesowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenzena
ja szukam głównie na bookaparcie, bo w sumie zawsze znajdę coś dobrego dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matołek44
Moja propozycja to Neohotel :) Niedawno nocowałam i jest stamtąd blisko praktycznie wszędzie. Super lokalizacja. Tam właśnie było mi najwygodniej również z tego względu, że akurat miałam mieć spotkanie w Kraków Business Parku a z Neohotel-u miałam jakieś 5 min :) Co mogę jeszcze dodać to to, że obsługa jest na najwyższym poziomie, bardzo mnie cieszyła uprzejmość i chęć pomocy ze strony ludzi, którzy tam pracują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×