Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jaki polecacie hotel w Krakowie??

Polecane posty

Może popytaj znajomych w tej kwestii? Wydaje mi się, że to może być najlepsze źródło informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arletta00
nie mam ulubionego, zazwyczaj wybieram coś na bookaparcie, ewentualnie bookingu i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwek7
Ja szukam noclegów na Bookaparcie zazwyczaj, bo mają sporą i fajną bazę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z różnych wyszukiwarek się korzysta. Raczej szukam w kilku miejscach naraz. Wygodne są te portale które umożliwiają rezerwację online, ale tam z tego co widzę są tylko wybrane obiekty i to raczej te droższe. Także jak ktoś chce mieć pełniejszy obraz oferty i większy wybór to choćby takie strony jak www.meteor-turystyka.pl są okej. Tutaj zarówno są pokoje gościnne, jak i pensjonaty, czy hotele 4 gwiazdkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze działa strona www.meteor-turystyka.pl Mają szeroką bazę, wizytówki obiektów są sensownie opisane, można sporo fotek znaleźć, także poza jakimiś suchymi faktami typu adres, telefon i tak dalej to faktycznie ośrodki są dobrze zaprezentowane, także nie trzeba koniecznie przechodzić na prywatną stronę pensjonatu, żeby się cokolwiek więcej o nim dowiedzieć, bo dużo można już sprawdzić z poziomu wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecenie znajomych jest dobrym rozwiązaniem, jak ja miałam jechać służbowo do Krakowa też pytałam znajomych, jaki hotel polecają i wskazali na Best Western Galicya. Przyznam, że mieli rację, bardzo dobrze się mi w tym hotelu mieszkało i jak będę jeszcze kiedyś w Krakowie na pewno zatrzymam się w tym hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze hotele rezerwuje na stronie: http://trivage.pl/ , bardzo szybko i przyjemnie wyszukuje się hotel w danym mieście. Wystarczy wpisać miasto, wybrać termin i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hotel Piast Kraków
Wszystkich poszukujących hotelu w Krakowie zapraszamy do Crown Piast Hotel & Park . Nasz hotel zlokalizowany jest przy zbiegu tras wylotowych na północ i zachód od Krakowa, a jednocześnie zaledwie 15 minut od lotniska. Jednocześnie do centrum jesteśmy w stanie dotrzeć nawet w ok. 10 minut. W samym hotelu znajduje się masa atrakcji sprzyjających relaksowi jak np. sala fitness, SPA, korty tenisowe czy olbrzymi ogród. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej http://hotelpiast.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccek66
Szukasz ciekawego i niepowtarzalnego miejsca na nocleg w Krakowie? Jeśli tak to nie moesz przegapić tego hotelu http://www.hotelsecesja.pl. Na pewno Ci sie tam spodoba, ponieważ klimat i standard są świetne. Zarezerwuj pokój już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaXI1983
ja byłam z mężem niedawno w lightrooms apartment. mają świetną obsługę i sa bardzo blisko rynku, lepiej rezerwowac na ich stronie niz przez bookign wiadomo, nizsze ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahimi
Ja szukałam noclegi poprzez Bookapart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baddsss
Do głowy przychodzi mi na przykład Hotel Delta. Raz tam byłem ale dość niedawno bo w grudniu i wyjazd się udał. Myślę, że najważniejsza w takich miejscach jest obsługa i tutaj ludzie byli bardzo okej. Nie wścibscy, ale pomocni. Sam pokój miałem 2 osobowy dla mnie i dla partnerki. Wygodne meble, lepszego gatunku materac, także można się było tam wyspać. Podstawowe wyposażanie w pakiecie, tv, łazienka, mają wszystko co w takich hotelach być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel kanonicza 22 ;) przepiękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do głowy przychodzi mi na przykład Hotel Delta. Raz tam byłem ale dość niedawno bo w grudniu i wyjazd się udał. Myślę, że najważniejsza w takich miejscach jest obsługa i tutaj ludzie byli bardzo okej. Nie wścibscy, ale pomocni. Sam pokój miałem 2 osobowy dla mnie i dla partnerki. Wygodne meble, lepszego gatunku materac, także można się było tam wyspać. Podstawowe wyposażanie w pakiecie, tv, łazienka, mają wszystko co w takich hotelach być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissi
Jeśli ktoś by szukał, na terenie Krakowa, nie tylko noclegu w hotelu ale też miejsca na zorganizowanie firmowej konferencji lub szkolenia to warto sprawdzić ofertę na https://salerezerwacje.pl/miasto/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam apartamenty na wynajem, bo jest o wiele wygodniej i poczucie większej anonimowości niż w hotelu. Zawsze korzystamy z apartamentów Friendhouse - www.friendhouse-apartments.pl. Poza tym super lokalizacja - w centrum albo zaraz obok centrum miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Schronisko Młodzieżowe Oleandry. Możliwość wynajęcia pokoju z własną łazienką do Rynku 10 min spacerkiem. Bardzo miła obsługa, czyste zadbane pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatą bazę ofert noclegowych od dawna ma Meteor - www.meteor24.pl . W sumie z ich ogłoszeń korzystam najczęściej i zazwyczaj udaje się znaleźć miejsca tanie i w dobrej jakości. Ostatnio tutaj znaleźliśmy nocleg w Sudetach chociażby, okolice Międzylesia i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina831
Jeżeli blisko centrum i w niewygórowanych cenach, to zdecydowanie polecam https://imperial-hotel.pl. Bardzo blisko Rynku i naprawdę świetny standard. Plus też za szybkie wi-fi, bo to w hotelach często mocno kuleje. Recepcja czynna jest całą dobę, więc nie ma problemu z późniejszym przyjazdem/ wcześniejszym wyjazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na stronie z noclegami w Krakowie www.zaplanujwczasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sporo fajnych hoteli w Krakowie, zależy jakiego standardu i lokalizacji oczekujesz. Proponuję żebyś zerknęłam tutaj http://www.o-hotelach.pl/ , oferty wszystkich hoteli w jednym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola1980
Ostatnio była na wypadzie w Krakowie z dwoma kumpelami. Skorzystałyśmy z oferty Hotelu Panorama i się nie zawiodłyśmy. Bardzo przyjemne miejsce, świetna kawiarnia, pokoje są przestronne i nie w stylu PRL czy lat '90. Obsługa miła i pomocna - dowiedziałyśmy się wszystkie o obiektach, które chciałyśmy odwiedzić, a ponadto o ciekawych promocjach w jednym ze sklepów odzieżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaPo30
@up tyle tylko, że to nie temat Poznania. Zgodnie z sugestią koleżanek (w tym powyższą opinią) wybrałyśmy się na damski wieczór do Krakowa i nocowałyśmy w Hotelu Panorama. Recepcjonistka była bardzo miła, poleciła dobre krakowskie kluby i nie robiono nam żadnych problemów odnośnie do powrotu o 4 rano. Pokoje w porządku, smaczne ciasta w kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×