Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KNOXX1

!!!!!!!!!!!!!!BŁAGAM MOŻE KTÓRAŚ TAK MIAŁA I POMORZE?????

Polecane posty

Gość KNOXX1

LICZE ŻE MOŻE KTÓRAŚ MI POMORZE :) A MIANOWICIE STARAM SIĘ O DZIDZIĘI OSTATNIO MIAŁAM 2 CYKLE OPÓŹNIONE O 10 ZWYKLE MAM 32DC W TYM MIESIACU DOSTAŁAM @ NORMALNIE O CZASIE PO 32 DNIACH ALE OKRES TRWAŁ 10 DNI A NIE TAK JAK ZAWSZE 7:o PIERWSZE 2 DNI TO BYŁO BRAZOWAWE PLAMIENIE, PO TEM NORMALNIE KRWAWIENIE TAKIEGO KOLORU CO ZAWSZE 2 OSTATNIE TO JUZ PLAMIENIE DZISIAJ MAM 14DC I OD 3 DNI ROBIŁAM TESTY OWULACYJNE I SĄ 2 KRECHY :D ALE MARTWI MNIE TO ŻE JAK SIĘ PODCIERAM TO MAM TAKI ZARÓŻOWIONY SLUZ :o I DZISIAJ NA WKŁADCE MIAŁAM LCIUTEŃKIE PLAMIENIE OKOŁO 2CM PLAMKA ROZOWAW LECIUTEŃKO ZOŁTAWA NIE MAM POJECIA CZYM TO JEST SPOWODOWANE :o BOLĄ MNIE PIERSI SĄ LEKKO NABRZMIAŁE POBOLEWA JAJNIK I PODBRZUSZE MAM TAKIE GŁUPIE WRAZENIE ŻE MI @ SIĘ ZACZNIE :o MAM JUŻ JEDNO DZIECKO I BARDZO CHCĘ DRUGIE ALE NIE WIM CZY DZIAŁAĆ Z MĘŻEM BO BOJĘ SIĘ ŻE COS MI JEST JESZCZE TROCHE MNIE MDLI I MAM RANO PROBLEM ABY SIĘ ZAŁATWIĆ ( KUPA) CHOC NIGDY TAK NIE MIAŁAM :o CZY KTÓRAS MOZE MI POWIEDZIEC CO MI JEST MOŻE KTÓRAŚ TAK MIAŁA BARDZO PROSZĘ BO ZACZYNAM JUŻ SCHIZY O NAJGORSZYCH CHOROBACH ŁAPAĆ :o 🌼 Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka-Malowanka
Pomorze? A może podhale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz owulację
i stąd te objawy! Życze owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNOXX1
Sory ale mi się caps lock kliknoł:) czyli to plamienie to może być owulacja czyli mam działać :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNOXX1
ja się trochę przestraszyłam tym plamieniem bo nigdy tak nie miałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka-Malowanka
po pierwsze kup sobie słownik ortograficzny, albo naucz się klikać - sprawdzanie pisowni a potem się bierz za dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNOXX1
SleepingSun- dziekuje za odp. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre... napisała niemal trylogię i nie zauważyła, że jej się caps lock kliknął...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobka07
A nie przyszlo Ci do glowy zeby isc z tym do lekarza?W moim przypadku takie plamienia okazaly sie skutkiem nadzerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×