Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnowłosa91

Z czarnego na ciemny brąz bez dekoloryzacji?

Polecane posty

Gość czarnowłosa91

Czy mozna zejść z czarnego koloru włosów na ciemny brąz bez dekoloryzacji? Włosy farbowałam na czarno może z 3 razy z dużymi odstępami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej farby używałaś
mnie zawsze płowiał kolor po ok. 3 miesiacach i zdecydowanie nie był czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowłosa91
ostatnio użyłam farby Garniera - granatowa czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej farby używałaś
Z tego co pamiętam to najtańsze (i najgorsze) farby typu palette się nie zmywały, a inne, garnier chyba też, szybko płowiały. Granatową czerń miałam zazwyczaj tylko miesiąc, a później coraz bardziej mi brązowiały. Skoro farbowałaś z dużymi odstępami, to chyba nie miałaś ciągle kruczoczarnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowłosa91
Pierwszy raz farbowałam latem 2007 roku farba Loreal, bardzo szybko się zmyła więc, po 2 miesiącach pofarbowałam znów farbą palette ( i to chyba był moj błąd) i już się nie zmyła. Po tym farbowaniu postanowiłam już nie farbować włosów. Miałam odrosty do połowy głowy i moje włosy w słońcu były brązowe, ale w cieniu były u góry naturalne, a na dole czarne. Postanowiłam nałożyć brązową farbę. Farbowałam na brązowo kilka razy, bo myślałam, że to zbije czerń. Niestety się myliłam, więc znów pofarbowałam włosy na czarno farbą garnier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowłosa91
Może użyć poprostu jakiegoś zwykłego rozjaśniacza? Może ściągnie troszke czarny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowłosa91
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwisek_22
nie polecam samemu robic takich zabiegow w domu...ja teraz wychodze z czarnego do brazu poprzez bajegae....bylam u fryzjeri 2 razy i pojde jeszcze raz gora 2 i powinnam miec juz wymarzony braz na glowie....dekoloryzacja niszczy wlosy bedziesz potem zalowac.....musisz je lekko rozjasnic i fryzjerki ipolozyc braz na rozjasnione pasma...cala zagadka tkwi w tym,ze fryzjerka zrobi to bezbolesnie w sensie,ze nie zniszczy Twoich wlosow sama bedzie wiedzala kiedy zmyc rozjasniacz....ja po 2 wizytach mam juz prawie wszystkie wlosy w kolorze brazu :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjjjja
witam dziewczyny! ufarbowałam włosy pierwszy raz w życiu jakieś dwa tygodnie temu- niestety na czarno (kruczą czerń) nigdy więcej czegoś takiego!!!! przez pierwsze dni myślałam że wyjdę z siebie bo ciągle widziałam jakiś granatowy kolor na swojej głowie - masakra!!! spanie i jedzenie poszły w odstawkę, myślałam że się zapadnę pod ziemie za każdym razem jak patrzyłam w lustro. Dzisiaj byłam u fryzjera i........znowu mam swój kolor włosów (naturalny brąz) :-) kilka dni wcześniej /bliska załamania nerwowego/ wypytałam sie fryzjerki co da sie z tym zrobić. Dzisiaj położono mi na włosy jakiś preparat do ściągania farby, nie pamiętam jakiej firmy, ale po czarnej farbie ani śladu. po usunieciu kolor był trochę miedziany, jasno brązowy /taki mix/, trudno to okreslic, ale nie marchewkowy (czego najbardziej sie obawiałam). niestety nie uniknęłam następnego położenia farby (jasny brąz, 5), ze względu na to że nie podobało mi się to co wyszło po usunięciu preparatu, chociaż włosy i tak po nim by mi ściemniały, Tym razem jest to kolor bardzo podobny do mojego naturalnego, więc mam nadzieje ze odrosty nie będą się przez to rzucać w oczy. włosy nie są zniszczone, a wydają mi się bardziej gładsze niż kiedykolwiek! :O . zakupiłam preparat ze skrzypem na szybszy porost włosów i czekam aż odrosną mi już w moim własnym, niezapaćkanym żadnymi farbami, kolorze. jedno wiem napewno- NIGDY WIĘCEJ FARBOWANIA !!! (szczególnie na czarno bo to samobójstwo)!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fimka
Hejka. Ja mam ten sam problem. Mam farbowane włosy na ciemny brąz, od pół roku już ich nie farbuję więc jedynie końcówki są ciemne. Jestem naturalną blondynką. Znacie jakieś kremy rozjaśniające lub szampony, które w niedługim czasie pozwoliłyby mi rozjaśnić włosy o kilka tonów? Proszę o pomoc. Czy stosowałyście może krem rozjaśniający z Delii Cosmetics?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamalaa20
kochani! wczoraj zamowiony został dla mnie dekoloryzator... bez niszczenia wlosow.. bez sciemy! dzis mam ladny braz , wlosy milsze w dotyku i zaplacilam tylko 70 zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Za każdym razem jak chcesz mieć jaśniejsze włosy niż te na jakie wcześniej farbowałaś musisz zrobić dekoloryzację...tyle, że krótko trzymasz preparat do dekoloryzacji. Zalecam wizytę u fryzjera, bo nawet jak rozjaśnisz włosy rozjaśniaczem lekko, to położony brąz na takich włosach szybko chwyci i wyjdą prawie czarne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxxx
hej ja dzis pofarbwałam sie na granatowa czerń!!wyszła masssakra!!trzymałam 10 min i tak strasznie mi chycilo że boje sie spoglądac w lustro.! Chce swoje brąz włoski!! co mam zrobic??boje sie rozjasnic bo to strasznie niszczy wlosy! farbowalam sie pallet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
No to po co robiłas skoro nie chcialas? Palette cie uziemiła. Nic nie zrobisz. nawet fryzjer ma przejebane. ratuje cie to, że krótko była trzymana farba. Szybko idz do salonu firmowego na dekoloryzacje (nie do przypadkowego bo tam mogą siegnac po rozjasniacz). poszukaj salonu kadusa, matrixa, loreala. Wpisz salon partner matrix i twoje miasto na google, albo salon ekspert loreal i twoje miasto. te salony maja specjalne preparaty do sciagania farb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_sz.
Nie odważyłabym się robić dekoloryzacji, chociaz moja mam miała ściagany ciemny braz - aktualnie ma beżowo-złoty blond...farbe sciagala w Instytucie Kerastase w Warszawie...pewnie dlatego wyszło ok, oni nie moga pozwolic sobie na wpadki..Matrix tez nalezy do koncernu L'Oreal ale moim zdaniem jest znacznie gorszy niz L'Oreal Professionnel czy Kerastase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka:)
Hmmmmmm...ja też miałam taki sam problem ale rozwiązał mi się sam gdy ofarbowałam włosy farbą SYOSS... nie mam odrostów ,tylko kolor schodzi mi z calej długości :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiemnaaBrąz :)
Hej wszystkim mam wlosy ciemny brąz akurat zafarbowalam sobie taka farba ze nie widac moich odrostow chociaz juz wiele razy farbowalam wlosy. Chcialabym zafarbowac na czarno. Ale czytajac tu wiadomosci to mi sie odechcewa tego farbowania.:) Jak bym mogla zejsc z tego czarnego koloru? bo akurat kupilam farbe z garniera ''intesywna czern'' chcialam szamponetka ale wogle mi nie zlapalo..WOle sie poradzic niz zaryzykowac bo potem od wymyslania jak zejsc z czarnego nie chcem popalic sobie wlosów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×