Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cafe latte...

zna ktos ten serwis?

Polecane posty

Gość jukej
Niestety nie zdradzę tak publicznie swojej taktyki jaka stosuję na fruli.pl, bo wtedy każdy będzie tak grał i wtedy zamiast około jednej rzeczy miesiecznie nie bede wygrywał w ogóle... mam nadzieję, że mnie rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promos
niestety rozumiemy, ale jak coś to pochwal się przynajmniej co ciekawego wygrałeś itd ; ) a jak mówisz że 1 rzecz miesięcznie, czyli to nie przypadek że wygrywasz tylko jednak powtarzający się schemat - skuteczna taktyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
>> jukej Niestety nie zdradzę tak publicznie swojej taktyki jaka stosuję na fruli.pl, bo wtedy każdy będzie tak grał i wtedy zamiast około jednej rzeczy miesiecznie nie bede wygrywał w ogóle... mam nadzieję, że mnie rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryłka
ups.. ucięło mi moją wypowiedź- chciałam zapytać, co oprócz zwykłego matematycznego podejścia do prawdopodobieństwa wygranej można stosować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietaktyk
ja niestety nie jestem taktykiem. Ale mysle ze na nowym serwisie nikt nie ma swojej taktyki, bo zaden serwis nie jest taki sam... znacie jakies nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukee21
sprobuj cyk-cyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozwiak
Dzięki wielkie;) Ktoś z Was moze juz tamgrał? Na pierwszy rzut oka wiodac ciekawy konkurs.. czy to tylko moja opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina1978
konkurs jest calkiem calkiem. mozna wygrac naprawde dobre nagrody. ja juz zagralam i teraz czekam na zdobycze. poza tym zapowiada sie nowy ciekawy portal aukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowiec33
nagrody nagrodami, ale każdy kto zagra dostaje kase na start w tym prtalu aukcyjnym. To dopiero fjna sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meddina
www.orzezwienie.pl ? Czy ktoś już tam wysyłał orzeźwiające zdjęcie? Pytam, bo marzą mi się te loty balonem, ale nie wiem, czy to nie jakaś ściema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivaXX
paroweic 33 - bardzo fajna, ponieważ zachęca do założenia konta i sprawdzenia czy warto tam licytować. Najlepiej jest dostarczyć produkt "na probe" klientowi;) Chyba sa pewni swego…tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula1978
a poza tym na stronce cyk-cyk.pl daja gratisowe 10 pln na cykniecia. podoba mi sie ten pomysl. ja juz jestem ich klientem.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simpson1
No darmowe 10zl na licytowanie to fajny pomysl. niby malo, ale jak sobie wezmiemiy od uwage caly mechanizm, to mozna wygrac cos fajnego i wartosciowego. no nic.. czekam na start serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekzpert
Ta dycha + trochę od siebie i można zaczynać zabawę - tak ja myślę. Interesi mnie ipod. W żelkach akuku można też wygrać. I konkurs jaki pokręcony. Też fajny oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psimek
A co w akuku trzeba dokładnie zrobic? To może bym też kupił żelki i spróbował zagrać? Mam nadzieję, że nie trzeba wysyłać jakiś smsów czy coś, bo nie lubię tego., Dlatego tak bardoz do guztu przypadaja mi takie konkursy jak na cyk-cyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×