Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana111111

zmuszona do sexu

Polecane posty

Gość zalamana111111

Mam bardzo powazny problem .Oto moja sytuacja .... Zostałam zmuszona przez szefa do uprawiania z nim sexu ,jesli bym odmowiła stracilabym posade . Nie mogłam do tego dopuscic ni naleze do osob zbyt bogatych.... mam 4 dzieci i meza...maz dowiedział sie o tym i chce rozwodu .mam depresje i jestem załamana ... nie wiem co zrobic ..... :(((((((( pomozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz nas teraz o zdanie? Już decyzję podjęłaś. Masz prawo podejmować decyzje sama, masz prawo popełniać błędy i masz prawo teraz ponieść za to konsekwencje. Rozumiem, że finanse Twojej rodziny mogą stać kiepsko, jeśli stracisz pracę. Teraz stracisz rodzinę i co z Twoimi finansami? Będą się miały dobrze? Teraz, moja droga, to już \"po ptakach\". Trzeba było szefa nagrać na telefon i zgłosić mobing i molestowanie do odpowiednich organów. Mężowi tez trzeba było opowiedzieć. Najwyżej szef by miał ze dwa zęby mniej na święta, żeby nie kąsać Ciebie. Mężowi sie nie dziwię, ale spróbuj z nim pogadać. Trzymam kciuki, chociaż ja tez nie wiem, czy wybaczyłbym swojej żonie taki numer. Żadna kasa nie tłumaczy kurestwa, a tym jest seks dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykacie jak młode pelikany
buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dobie telefonów komórkowych w aparatami kamerami dyktafonami i innymi bajerami ty dałaś dupy szefowi bo ci zagroził zwolnieniem z pracy?? no prosze cię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie i tak prowokacja
a nie pomyślałaś że jak raz sie zgodzisz to potem już będziesz musiała zawsze sie zgadzać ? nie myślałaż też o tym że on może Ciebie nagrać i szantażować ? trzeba było od razu reagować i powiedzieć mężowi może by obił japę temu durniowi a potem razem byście się zastanowili co dalej robić znalazłabyś nową pracę i git a bez wzgledu na to czy byś uprawiała seks z szefem czy nie i tak prędzej czy później by się Ciebie chciał pozbyć bo jesteś niewygodnym świadkiem, więc pracy też byś nie utrzymała na dłuższą metę gdy tylko zaczął niestosowne propozycje skłądać trzeba było iść na chorobowe i innej pracy szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykra sprawa. Nie uprawiaj więcej seksu z szefem i spróbuj pogodzić się z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×