Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o kurka

proszę o oświecenie mnie

Polecane posty

Wiecie co, proszę mnie oświecić. Wyczytałam tu na forum, w którymś temacie , że (cytuję): ludzie ,którzy piszą boshe to niziny społeczne, a z plebsem nie rozmawiam. Podobno żenadą jest tez pisanie żal.pl. dlaczego i skąd to się bierze? Jeżeli coś jest popularne i nadużywane, to po jakimś czasie staje się żenujące, czy tak? Jakie jeszcze zwroty i wyrażenia można tu dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moja opinia......
to w jaki sposob sie cos pisze nie swiadczy o wartosci czlwoeika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemondio
Zazwyczaj świadczy o ilorazie jego debilizmu, dla każdego ma to inną wartość. Dla mnie zwroty takie, jak np. generalnie i żal.pl są właściwe ludziom nieoczytanym i podatnym na wpływy językowe. No, najlepiej to o człowieku nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moja opinia......
nie liczy sie to jak tkos pisze ale jakim ejst czlwoiekiem. ty powyzej moze i ladnie sie wypowiadasz, nie uzywasz takich zwrotow, ale w zyciu mozesz byc np. cwaniakiem i egoistą myslalcym tylko o sobie, przepelnionym zazdrosnia i nienawiascia do innych ludzi... a ktos kto uzywa tych zwrotow typu zal. pl moze byc fajnym gosciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemondio
Jakby ktoś przy mnie nadużywał takich zwrotów, to skresliłbym go, zanim zdołałby zrobić na mnie pierwsze wrażenie. Wątpię, że takimi ludźmi, o jakich wspomniałem, można pogadać na wszystkie tematy i nie dostać idiotycznych odpowiedzi. Biorąc pod uwagę, że 90% ludzkości to straszni idioci, wybierałbym prędzej samotność, niż kontakt z "fajnymi i miłymi" ludźmi. Dobieram towarzystwo właściwie i nie narzekam, jak reszta ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×