Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka652

czy praca w solarium jest trudna?

Polecane posty

Gość inka652

czy trzeba miec doświadczenie?Z obsługą solarium?itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jest, bardzo. Musisz mieć doświadczenie i odpowiednie wykształcenie. A czasem i to nie wystarczy, do tego trzeba mieć talent i wrodzone predyspozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleee...
Prawie jak praca lekarza chirurga :O Trzeba mieć wyższe wykształcenie, kurs obsługi maszyn trudniejszych, 10 lat doświadczenia i samemu wyglądać jakby się zapomniało wychodzić z solarium 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka652
Nikt poważnie nie może odpowiedzieć?:( Chodzi mi o to czy jeśli nigdy nie miałam styczności z solarium w sensie pracy to nie wiem jak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleee...
no, ale co w tym może być trudnego? siedzisz i czekasz na klienta, ustawiasz czas, wciskasz start, siadasz z dupą, a kiedy klient wyjdzie przyjmujesz kase i idziesz wyczyscic łózko... co a tym trudnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja horyzontalna
Kurs przed podjęciem pracy w solarium trwa 3 miesiące, zazwyczaj jest niepłatny, ale można do woli się opalać zeby pasować do miejsca pracy. Ponadto trzeba zainwestować w kurevskie ciuchy z dekoltami i spodnie rurki plus tipsy i fryzurę skunksa. Mało która ten kurs zdaje, bo jest na prawdę trudny a zajęcia są po 12 h na dobę Więc raczej sobie nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka652
dzięki za odpowiedzi:) ja nie miałam z tym styczności a znajoma nastraszyła mnie ze trzeba się znać na tej maszynie bo inaczej do pracy nie przyjmą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzieleee...
łał to ta znajoma musi brać na poważnie ten cały `fach`. Lol ludzie są śmieszni... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka652
Wiecie jak to jest...jeśli się czegoś nie zna to każdy może wcisnąc jakiś kit :O tak jak ta moja znajoma.Ona też twierdzi ze ten ultrafiolet strasznie źle działa na zdrowie przacujących tam.No i tem mycie łóżek po klientach.....podobno masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozycja horyzontalna: "można do woli się opalać zeby pasować do miejsca pracy. Ponadto trzeba zainwestować w kurevskie ciuchy z dekoltami i spodnie rurki plus tipsy i fryzurę skunksa." Rozwaliłaś mnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka652: Wiecie jak to jest...jeśli się czegoś nie zna to każdy może wcisnąc jakiś kit tak jak ta moja znajoma.Ona też twierdzi ze ten ultrafiolet strasznie źle działa na zdrowie przacujących tam.No i tem mycie łóżek po klientach.....podobno masakra... Ultrafiolet źle działa, jeśli jestes poddawana jego wpływowi, a nie jeśli przebywasz w tym samym budynku. Helloł, to nie rentgen. Oj no mycie łóżek, a fe. Rzeczywicie, no tragedia. Proooszę Cię. Z tego co mi wiadomo na te łóżka nikt nie załawia potrzeb fizjologicznych, ba, myślę, że nawet nikt nie wymiotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś pracowałam
w solarium. I nie wyglądałam tak, jak opisano wyżej. Jestem biała jak ściana, nie chciałam się opalać, zrobiłam to 2 razy po 5 minuti stwierdziłam, że lepiej mi z tą bladością. Szefowa nieco marudziła, ale wyraźnie jej powiedziałam, ze nic z tego i tyle. Klientki też były w szoku, że mogę za darmo korzystać, a nie robię tego. I wiem, że dziwiły się bardzo, że taki bladzioch siedzi w solarium :) Chyba jedyny na całą Polskę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smikiiii
Praca w solarium moze wydawac sie łatwa, wiadomo obsługa solarium i umycie po kliencie jest w łatwe, ale u nas raz na tydzien trzeba było rozkrecic cała maszyne, wyczyscic "od srodka" lampy i urzadzenie a to juz proste nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Napisz gdzie pracujesz ,bo napewno tam nie przyjdę.....Rozkręcać łóżko i myć lampy ????Od tego są odpowiedni ludzie,którzy mają licencje i odpowiednie środki. Brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×