Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zafascynowana kobietami

Zafascynowana kobietami

Polecane posty

Gość Zafascynowana kobietami

Od jakiegoś czasu zafascynowana jestem kobietami.. Czy sa tutaj kobiety, które też czują podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zafascynowana kobietami
A mnie się wydaje, że wiele kobiet czuje podobnie, tylko same przed sobą do tego sie nie przyznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uważam się za lesbijkę. Mam 34 lata, jestem kobietą wydawałoby się spełnioną. Jestem zzwiązku z facetem, mam udaną rodzinę, a jednak.... A jednak czuję, że pragnę czegoś więcej. Fascynuje mnie kobiece ciało... Marzy mi się taka wspaniała przyjaciółka, która bedzie nie tylko przyjaciółką, ale kimś więcej. Może właśnie kochanką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej zafascynowana
ja też jestem zafascynowana :) skąd jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieona
uwielbiam kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam kobiety, chętnie bym spróbowała jak to jest być z jakąś, ale za lesbę się nie uważam, bo jestem w stałym związku z mężczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno spora część kobiet ma skłonnosci do biseksualizmu u meżczyzn żadziej się to spotyka. Ja też ma faceta od nastu lat ale próbowałam z kobietą, oczywiście za obopólna zgoda :) i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynatka
Ja też jestem zafascynowana kobietami. Od zawsze byłam. CHoć jak wy jestem w stałym związku i kocham mojego faceta, więc z kobietą to by była zdrada... ale...to strasznie kusi. Uważam, że kobiety są piękne, fascynujące, ciekawe i ...silne wewnętrznie. I takie właśnie mnie pociągają od lat. P.S. Mam 28 lat, Dolny Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynatka
Ha, brzmi fascynująco, bo w końcu...też jestem kobietą ;) Kiedyś na pewnej imprezie podrywała mnie piękna i bardzo dominująca kobieta. Wtedy się nie skusiłam, ale miałam straszną ochotę przynajminej z nią..zatańczyć ;) i właśnie wtedy zdałam sobie sprawę, że to od dawna we mnie tkwi - to pragnienie, by bliżej poznać inne kobiety. Jak dotąd, nic z tym nie zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsz_a
ja też jestem zafascynowana kobiecym cialem. Mam rodzine, ale ciągnie mnie do kobiet. Nie jestem lesbijka, ale chcialabym kochac się z kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
a ja jestem biseksualna ,obecnie w zwiazku z mezczyzna ale tez marzy mi sie taka przyjaciolka ;)a tak nawiasem,mam19lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsz_a
mieszkam na podkarpaciu, wiec nie tak daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejsz_a
zafascynowana- masz maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _odswiezam-
Odświeżam. Hej dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×