Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość innaaa

czy zwiazek doswiadczonego faceta i dziewicy jest w ogole mozliwy?

Polecane posty

Gość innaaa
no niew iem czy dorosly facet doswiadczony moze miecopory przed taka dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupupupupuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaa
bo dorisly doswiadczony chce juz dobrego seksu a z dziewica chyba takiego nie bedzie mial ..przynajmniej na poczatku stad to pytanie ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezczyzni to czesto kolekcjonerzy i lubia zaliczac dziewice - potem maja sie czum chwalic inni znowu lubia byc nauczycielem w lozku mozliwy jest taki zwiazek - jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten problem
nie kazdy lubi niektorzy od takiej uciekna ja tam swojemu chyba nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze jest mozliwy. ja bylam dziewica, moj miś doświadczony i sobie jestesmy :) a to ze dziewica nie ma doswiadczenia > no problema. moj nawet sie nie skapnal, zero krwi, zero bołu, i wszystko \"sprawnie\" o ile mozna tak to określic :D ale ja bynajmniej nie wyprowadzila go z bledu, niech sobie mysli ze nie bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten problem
ja nie powiem ale jak bedzie krew to sie skapnie ale coz zaryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten problem
akurat w tym momencie? watpie zeby uwierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
taki czy taki związek może być możliwy ale to zależy wszystko od szczerości i akceptacji, jeśli masz go okłamywać to co to za dojrzały związek, w takich sprawach się nie okłamuje tylko rozmawia z tą drugą osobą, żeby był delikatny i żebyś sie nie zraziła do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no świrowałam :D a używasz tamponów ? bo jeśli tak to mogłaś rozciągnąć sobie błone i podczas stosunku nie powinno ani bolec, a i krwi nie musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam ten problem
uzywam dosc dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmk
tez mam taki dylemat.......... rozumiemy sie swietnie i dobrze nam ze soba, ale boje sie dalszego etapu.... on jest starszy, na pewno mial wiele kobiet a ja jestem kompletnie niedoswiadczona (nie jestem dziewica, ale tylko raz spalam z facetem i to on przejal cala inicjatywe) nie wiem co robic, mysle ze to moze byc dla faceta z jednej strony podniecajace, taka nauka ale z drugiej tez mysle ze on jest przyzwyczajony do tego ze kobieta wie o co w tym chodzi i liczy na dobry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedswiadczona.......
a jak dziewica idzie do ginekologa i ten ja bada ale normalnie i nie czuje bolu to podczas stosunku tez nie bedzie czuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie dziewica
dziewczyno jeśli jesteś z facetem i on ciebie kocha czy cokolwiek w tym stylu w kazdym razie zalezy mu na tobie to z cala pewnoscia nie bedzie to dla niego problem ze jestes dzieica wrecz przeciwnie!!! lepiej mu powiedz, zeby nie wyszlo to w trakcie!!! a po 2 jak mu powiesz to z cala pewnoscia postraa sie zeby ten 1 raz byl taki jak byc powinien!!! chyba, ze to ma byc niezobowiązujący sex to wtedy faktycznie mozesz nie mowic jesli chcesz, ale szkoda w ogole w takich relacjach tracic dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmk
ale jesli facet jest zakochany to chyba to jest przyjemne dla niego :) taak niedoswiadczona moze ustawic po swojemu i ta swiadomosc ze nie macali jej inni ;) faceci sa tez zazdrosni o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie dziewica
pewnie że są zazdrośni o innych:D a jak sie dowie ze bedzie 1 to bedzie napewno zadowolony i poczuje sie wyrozniony i doceni to, ze z nim, dla niego itp... bedzie pewien twoich uczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak normalnie wkłada Ci wziernik juz to nie powinnas czuc. no ale powinnas byc rozluźniona. mnie jak badal, to bolalo, ale pierwszy raz-wcale. a uzywanie tamponów rozciaga błone, jest bardziej elastyczna - to nie powinno byc problemów z seksem, krwi tez raczej nie. niedojrzały zwiazek ? po prostu nie czuje potrzeby mowienia mu teraz o tym ze byl tym pierwszym. sam o to wprost nie zapytal typu-ilu mialam, tylko mowil o moich poprzednich partnerach. nie wykluczam ze kiedys sie dowie, ale niech sobie zyje w blogiej niewiedzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedswiadczona.......
no ja bylam badana normalnie i nawet lekarka sie zapytala czy aby jestem dziewica bo blony nie czuje:O a pozniej pow ze jest jednak ok nie wiem tamponow uzywam juz dobrych pare lat a podczas badania czulam jakis tam bol ale to nic strsznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tez bywaja zazdrosne o poprzedniczki, ja staram sie o tym nie rozmyslac z kim spal czy nie. ale krzywdy mu nie robie tym ze mu nie powiedzialam, a niech bedzie troszke zazdrosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedswiadczona.......
dziwne zle zeby lekarka nie wyczula? pozniej powiedzilaa ze jednak jest hehe:D tez nie powiem troche mi glupio mam juz swoje latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
a tak w ogóle ile Ty masz lat a ile on? jaka różnica wieku jest między wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedswiadczona.......
ja mam 24 on 26 hehe stare konie z nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×